Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

QUOTE(jugajuga @ 2011 03 06, 22:40)
o kokia priezasti rado,jei nepaslaptis?Pas mane panasiai,bet man priezasties neranda.

Man dare echoskopija (atrodo taip rasosi) ir pas mane desinej kiausidej rado folikuliuku, todel mano mmm nereguliarios nes tik kaire isleideidia kiausineli, o ta ne. Bet ji labai nuramino, kad tai daznai nutinka, tad israse dupfaston. Tai jis tiksliai nesugrazino i 28 d cikla, bent jau i biski normalesni 38 d, ziuresiu kaip sita men bus...
Atsakyti
Merginos trumpai brukstelsiu savo istorija, gal ji jums suteiks vilties ir daugiau entuziazmo, kad tikrai turesite vaikuti, net jei ciklas nereguliarus. Pries du metus uzsirasiau pas geriausia Klaipedos ginekologa, vaikuciu dar su vyru neplanavom, bet buvau jau labai pavargusi nuo kitu problemu - nuo 14 metu dingo menesines kokiems 2 metams,plaukai slinko, oda bere, po to atsirasdavo po pora menesiu ir vel isnykdavo keliems menesiams. Biski viskas apsitvarke kai pradejau pries 4 metus gyventi su MB, matyt reguliarus seksas turejo itakos, bet vis tiek, pries du metus mmm vel dingo, si kart 6 menesiam, tada gydytojas israse issaukiancius, kad padaryt hormonu tyrimus. Na ka, issauke, bet velgi tik porai menesiu ir vel dingo trims menesiams, atsimenu ta diena, kaip niekad - sako, policistines kiausides, pastoti dabar tikrai negalesi, reikia gydyti, pasidaryk kraujo tyrimus visu hormonu ir ateik uz menesio, galvosim kaip gydyti.
Na, as griztu namo, papasakoju MB kaip ir kas, na ir mes nesisaugom, vis tiek niekas ten pas mane neveikia, bet siokia tokia baime lyg ir buvo, tai myledavomes "ne iki galo".
Na, o po menesio nuejus, suzinau, kad nescia! Gydytojas laksto po ligonine, rodo visiem mano kiausidziu echoskopa ir visi ziuri i vos ne kaip stebukla, kaip cia taip gali buti, man aisku sokas. As verkiau, vyras dziauges, bet viskas tik del to, kad nesitikejau ir neplanavom. Dabar esu be galo laiminga ir dekinga likimui uz tokia dovana, labai laukiu savo maziuko ir jei galeciau laika sugrazinti atgal, tikrai darytume vel vaikeli.
Tai va, nepraraskit vilties, nes as sugebejau pastoti, be menesiniu, su policistinem kiausidem, nesisaugodama vos kelis kartus (nes ta vieninteli menesi nelabai daug ir mylejomes, kiek pamenu) ir net tai darant ne visada "iki galo". Tad viskas imanoma, kai jau maziukas nusprendzia pats ateiti i musu gyvenima...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaToja: 22 kovo 2011 - 13:09
Kaip faina skaityti apie tokias Dievo padovanotas dovaneles 4u.gif Tikiu kad kas tau yra skirta taip ir nutiks.
Aukite sveiki ir dideli 4u.gif
Atsakyti
Aciu labai, svarbiausia tiketi mirksiukas.gif
Atsakyti
Gerai kas gerai baigiasi, to visoms ir linkiu smile.gif
Atsakyti
mano draugei nereguliarus ciklas+policistiniu kiaus. sindromas t.y. labai sunku pastoti, beveik neimanoma, o jinai pastojo per 2 menesius:)
Atsakyti
QUOTE(MeLady @ 2011 04 26, 13:28)
mano draugei nereguliarus ciklas+policistiniu kiaus. sindromas t.y. labai sunku pastoti, beveik neimanoma, o jinai pastojo per 2 menesius:)

Nesamonė visiška, čia gan paplitusi bėda ir gydimas jos nesudėtingas.
pastoja visos jeigu tik tokia bėda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2011 04 26, 22:41)
Nesamonė visiška, čia gan paplitusi bėda ir gydimas jos nesudėtingas.
pastoja visos jeigu tik tokia bėda  mirksiukas.gif


tikiuosi nes ir man pries naujus pradejo bert oda slinkt plaukai riebaluotis, ir dingo mmm, pirma gine nieko nerado ir dave vaistu stimuliuojanciu mmm, po kiek laiko kreipiaus i kita ta nustate PKS... o koks gydimas ju yra? nes man net nepaaiskino kas per daiktas PK liepe nete paziureti fool.gif
Atsakyti
QUOTE(jii @ 2011 04 26, 21:54)
tikiuosi nes ir man pries naujus pradejo bert oda slinkt plaukai riebaluotis, ir dingo mmm, pirma gine nieko nerado ir dave vaistu stimuliuojanciu mmm, po kiek laiko kreipiaus i kita ta nustate PKS... o koks gydimas ju yra? nes man net nepaaiskino kas per daiktas PK liepe nete paziureti fool.gif

sveikai maitintis, sportuoti, nerūkyti, jeigu turite virsvorio ji numesti.

Kitas būdas ovuliacijos stimuliacija.

Jeigu tai nepadeda, tada reiktu darytis Laparaskopija, jos metu kiaušidės būna driliuojamos. Po lap galit natūraliai bandyti pastoti arba IUI pagalba 4u.gif

Čia yra tema apie šita problema, galite su mergaitėmis pabendrauti, manau, duos jums daug gerų patarimų. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *chiquita*: 26 balandžio 2011 - 22:51
Sveikos, mano mmm visada budavo kaip laikrodukas, tik si karta atkeliavo 10 dienu anksciau, ar verta sunerimti?
Nes paskaicius sia tema, tai mano dar nieko tokio...
Atsakyti
Na o as praitu metu lapkriti nustojau vartoti kontraceptikus. Mm sulaukiau po pusantro menesio, kitas po mazdaug 30 d. o poto svyruoja 40-46 dienos. Gydytoja sake, kad esu sveika smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gal kas esat vartoje Agnucaston,kokie butu atsiliepimai? padekit blush2.gif
Atsakyti