Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

Sveikos. Gal kas susidure su tokia problema... baigius gerti KT jau kaip metus nera menesiniu!!! dariau ivairius tyrimus, hormonai normoje, viskas kaip ir gerai, taciau menesines yra tik kai geriu tabletes jas isaukiancias, baigius gerti, savaime menesines neatsiranda. Gyditojai sako, kad organizme viskas gerai, taciau nesupranta kodiel jos neatsiranda .... Pries tai tokiu problemu niekada neturejau, ciklas visada budavo reguliarus. Jau nebezinau ka daryti, o ir apie vaikus su vyru jau mastom... gal ka galite patarti, gal kam buvo panasi problema?
Atsakyti
QUOTE(isd969 @ 2011 02 02, 17:18)
Sveikos. Gal kas susidure su tokia problema... baigius gerti KT jau kaip metus nera menesiniu!!! dariau ivairius tyrimus, hormonai normoje, viskas kaip ir gerai, taciau menesines yra tik kai geriu tabletes jas isaukiancias, baigius gerti, savaime menesines neatsiranda. Gyditojai sako, kad organizme viskas gerai, taciau nesupranta kodiel jos neatsiranda .... Pries tai tokiu problemu niekada neturejau, ciklas visada budavo reguliarus. Jau nebezinau ka daryti, o ir apie vaikus su vyru jau mastom... gal ka galite patarti, gal kam buvo panasi problema?

Siaip jei gydytoja, pas kuria lankaisi nieko negali net pakomentuoti apie tokia situacija, siulyciau isbandyti kita gyd. Jk kol neissiaiskinsi priezasciu, nebus ir tinkamo sprendimo.
Atsakyti
Sveikos, mergytes. Deja, as taip pat prisidedu prie vis planuojanciu, tik kol kas, deja, nesekmingai. Bet neprarandu vilciu smile.gif Gydytoja man diagnozavo PKS, niekada neturejau reguliariu menesiniu. Siuo metu geriu metformina, pagaliau po 80 dienu, atsirado menesine (tik nezinau kada kitos pasirodys...). Patarkit, kada galiu pradeti daryti OT? nuo kurios dienos?
Atsakyti
sveikutes gal kuriai praverstu
MERGAITES TIRKI GERAS DAIGCIUKAS thumbup.gif tiesiog man daba pinigeliu labai reik verysad.gif
uz 750 atiduosiu ka daryt blush2.gif
kai rinkausi sios mamytes komentaras mane labai ikvepe

Pries tai, kai rinkausi monitoriu, daug dienu praleidau prie interneto ieskodama, kuris yra geriausias, skaiciau kruvas teigiamu ir neigiamu atsiliepimu apie juos. Tas monitorius apie kuri tu rasai, vaisingas dienas skaiciuoja remdamasis tavo bazaline temperatura, kas nera labai tikslu, jei tu nori zinoti apie vykstancia ovuliacija pries jai ivykstant. Moteriai, su reguliariu ciklu, yra gana paprasta rasti savo vaisingas dienas ir be monitoriaus. Nes ten ir raso, kad tinka moterim tik su reguliariu ciklu, o ka daryti toms, kuriu ciklai nereguliarus ir ilgi? Bazalines temperaturos metodas, neparodo artejancios ovuliacijos, o tik patvirtina, kada ji jau buna ivykus ir tai ne visada, nes yra moteru ( pvz as), kuriu bazaline temperatura sokineja, tada belieka tik spelioti, uztaikei ar ne. Plius bazaline temperatura itakoja daugelis faktoriu (nemiga, alkoholis, seksas, persalimai, uzdegimai, stresai ir daug kitu dalyku), norint gauti tikslu rezultata, reikia matuoti kiekviena diena tuo paciu laiku, kas ne visiems yra imanoma. Bazaline temperatura gali matuoti pati, braizytis grafika, labai nesudetinga ji suprasti, o to monitoriaus atliekamas funkcijas duoda programa www.fertilityfriend.com ir uz dyka... Yra BT matuojanciu mergyciu forumai, kur gali surasti atsakymus ir gauti komentarus is ismananciu ir matuojanciu BT merginu, ten pat gali palyginti savo grafika, su kitu merginu. As pati ja matavau, bet tai aklas badymas pataikysi-nepataikysi. Klausimas...Kam moketi pinigus uz tai, ka gali gauti uz dyka?
Tas monitorius, kuri as radau ir nusipirkau, man pasirode geriausias, nes jis matuoja, pagal seiles (nustato busima ovuliacija pagal seilese esancius elektrolitus) ir turi vaginalini sensoriu, kuris patvirtina, kad ovuliacija ivyko, o oralinis sensorius perspeja 5 dienas pries ovuliacija, kad ji ivyks. Tiksliausiai ovuliacija patvirtina tik ultragarsas, o sitas monitorius, skaitosi, vienas is tiksliausiu naminiu priemoniu esanciu siai dienai rinkoje. Daugelis kitu monitoriu, nors pigesni, bet reikalauja papildomu islaidu ( salia to tavo parodyto monitoriaus irgi raso, kad reikia pirkti ovuliacijos testus, kurie, kaip zinia, ne visada ir ne visoms tiksliai parodo), gerai jei pavyksta pastoti greitai, o jei ne.....? Susidaro nemenka sumele.
Placiau galite pasiskaityti apie juos cia.
http://www.zetek.net/

Kas mane suzavejo, tai, kad neradau nei vieno neigiamo atsiliepimo apie ji, tik teigiamus (o ieskojau saziningai po visa interneta), nes pinigai nemazi, todel norejau, kad nesigaileciau juos isleidus.
600lt
Atsakyti
sveikos mergaites , sakykit gal kuri esat gerusios tresekvens vaistukus? man ginekologe israse del nereguliariu menstruaciju, sakykit kasip tas tableteles reik gerti , nes toje informacijoje kur parasyta tai nieko nesusigaudau, man tokia painaiva gaunas, ginekologe sake kad gert kas 28 dienas tuos vaistus ar as ka nors netaip supratau, padekit, ar po tu vaistu gerimo man susitvarkys ciklas?
Atsakyti
Laba planuojancios. Tai svarstau as , o mano ciklas kaip skaitosi reguliarus, ar ne?? jei buna tai 24, tai 25, tai 26, tai 27.. tai jau ir nebezinau??? bet toki desninguma pastebejau, kai buna 27 d ciklas, tada pradeda vel krist, ta prasme buna 26, 25, kai nukrenta 24d, tada vel kyla i virsu. Tai kazi kurios ciklo dienos skaitos vaisingos???
Atsakyti
tavo cia ciklas reguliarus, tik viena men anksciau, kita veliau smile.gif del ovuliacijos, tai gal pabandyk, pazaisti su ov testukais arba temperatura pamatuok smile.gif siaip tai tureti 14 dienu pries mmm mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif as visada maniau kad reguliarus ciklas tada kai mmm buna kaip pagal laikroduka smile.gif Na o del O tai mano nuomone sunku taip imti ir pasakyti kada pas kuria bus O, nes tai labai daug nuo ko priklauso. Jei nenori naudoti OT tai geriausia iseitis matuoti temperatura arba save stebeti pagal isskyras, ypac ipusejus ciklui.
Atsakyti
kai svyruoja tarp keliu dienu tai nieko tokio, gali buti del streso, pervargimo ir kitu dalykeliu, bet kai mmm skirtumas virs 40 dienu, kita menseli 50 dienu, o dar kita 2 menesius nera, va cia tada tai nereguliarus ciklas, ir galbut yra moteriskos bedeles...va ir tada labai sunku nustatyti ov schmoll.gif
Atsakyti
Mano svyruoja taip: viena men. 22, kita 30, 23, 27, 35, 30 ir t.t. Visada maniau kad ir mano jau nereguliarus ciklas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(joanaxxxx @ 2011 03 06, 18:16)
Mano svyruoja taip: viena men. 22, kita 30, 23, 27, 35, 30 ir t.t. Visada maniau kad ir mano jau nereguliarus ciklas  ax.gif

o kad man tokie skaiciukai butu blush2.gif mano 31, 43, 69 paskui kokius 2 men nebuvo, krepiausi pas daktarus rado priazasti, ziuresim kaip toliau bus, si men buvo 38 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vestallsim @ 2011 03 06, 20:02)
o kad man tokie skaiciukai butu  blush2.gif  mano 31, 43, 69 paskui kokius 2 men nebuvo, krepiausi pas daktarus rado priazasti, ziuresim kaip toliau bus, si men buvo 38  doh.gif

o kokia priezasti rado,jei nepaslaptis?Pas mane panasiai,bet man priezasties neranda.
Atsakyti