Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

QUOTE(Simocka @ 2010 12 11, 23:15)
Na, nemanau, kad esu nescia, nes tu pozymiu kaip ir nera:) na, tik tiek, kad tu menesiniu sikart nelabai buvo:) bet galvoju, gal del ko kito, tik vat tos priezasties nerandu - nei streso, ar gyvenamosios vietos pakeitimo, ar dar kazko nebuvo:)
o del nestumo, tai butu keista, visgi KT vartojom smile.gif



Na, mano draugė vartodama KT jau antro vaikučio laukiasi... Pirmojo susilaukė lygiai taip pat rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lliinute @ 2010 12 11, 23:49)
Na, mano draugė vartodama KT jau antro vaikučio laukiasi... Pirmojo susilaukė lygiai taip pat rolleyes.gif


na, tikriausiai labai taip netinkamai parasiau , jog nera visiskai "nieko" smile.gif kai minejau, jog nukrito toks vienas laselis rudo skyscio, ir viskas tai taip ir buvo... visa diena nieko ir nebuvo, o po to , vakare, vel toks iskrito - ir vel nieko. Niekad nera taip buve, visad normaliai kraujuodavau (svieziu krauju) 2dienas tikrai, o dbr prasidejo menesines taip, kaip buna paskutine ju diena blush2.gif . Tad ir susipainiojau, domiuosi, ar yra kam taip buve:)
o del nestumo, tai manau, jog jausciau kazkokius pozymius to, o man nera nei pilvo skausmu, nei tempimu, nei pykinimu, tik galvos skausmas, kuris nesakau, kad yra nestumo pozymis:)
Atsakyti
QUOTE(dreaminGirl @ 2010 12 10, 20:06)
o man pasirode,kad man nustate veliau negu buvo,nes O isivaizdavau ateina kai pasirodo kiausinio baltymo isskyros g.gif

O paprastai buna paskutine eggwhite diena, arba iskart isskyroms dingus/ pasikeitus i nevaisingas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selva: 12 gruodžio 2010 - 01:15
QUOTE(Bagyra606 @ 2010 12 11, 23:00)
GAL ESI nestuke.gif ?, PASITIKRINK smile.gif


na va, neiskenciau ir pasitikrinau pries gera pusvalandi nestuma, tai rode neigiama:) dbr pagalvojau, kad galejau palaukt iki rytojaus ryto... bet manau, kad jei nescia buciau, rodytu ir dbr:)
Atsakyti
na nors pas mene ciklas budawo nereguliarus 30-49d doh.gif bet pati to nesitikedama sulaukem lialiuko per pirma cikla thumbup.gif nematawu jokiu BT, grfikeliu jokiu nedariau lotuliukas.gif kaip sakoma Dievulis padejo smile.gif arba lialius nusprende kad jam jau laikas ateiti thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif sveikos,

Pasakysiu, kaip man buvo su nereguliariom M. smile.gif
Visą laiką, nuo pat jų atsiradimo, jos buvo nereguliarios, kas 2 mėnesiai maždaug. Bendrosios praktikos gydytoja sakė, kad po paauglystės susireguliuos, bet taip nenutiko. Taigi, studijų metais, kreipiausi į endokrinologą (nes įtariau, kad su hormonais kažkas ne taip). Bet visi hormonų rodikliai buvo normos ribose, tada mane nusiuntė pas ginekologą. Ji peržvelgė tyrimų rezultatus, ir pasakė, kad viskas tvarkoje. Tiesiog toks mano ciklas ir Lietuvoje tokių moterų yra 15-20 procentų. Taip pat minėjo, kad vaisingumui tai įtakos neturės. smile.gif Žinoma, kai moteris su tokiu "ciklu" nori vaikų, reikia galbūt ji mėginti reguliuoti ir t.t. Bet man buvo pasakyta: "tai tavo kūno ypatybė, jei nori trumplaikio efekto gali gerti KT".
smile.gif vat tokie reikalai. Iš dalies nusiraminau, iš dalies ne smile.gif.
Atsakyti
Sveikos mielosios,

Is karto labai atsiprasau jei ne cia rasau (ne tam forume ar temoj) esu naujoke. Turiu tokiu klausimu ir tikiuosi jus man patarsite, nes daug cia mamyciu ir visos zino kas kaip. Taigi pradedu.

Man 25 metai, turejau lytinius santykius su vaikinu tai ivyko sausio 6d. Saugojomes. Sausio 20 d. turejo prasideti menesines, bet deje....sausio 23d. pasidariau testa - neigiamas, vis tiek labai nerimavau, nes menesines visad buna reguliarios. Tada sausio 24d. nuvaziavau pas gydytoja, ji su ekoskopu istyre ir sako, kad nieko nemato, tik mato, kad gimdos sieneles sustorejusios, na kad jau menesines turetu prasideti. Tada dar testuka padare, bet vis tike neigiamas buvo. Dar istyre ir nustate, kad pienlige man. Na as vis tiek esu panikoje ir bijau labai.
Kaip manote ar jau butu paaiskeje, kad esu nescia? Nes testai manau jau tikrai butu parode, nes nuo lytiniu santykiu iki apsilankymo pas gydytoja praejusios 18dienu, o per tiek laiko manau organizme jau viskas vystosi jei apvaisinama kiausialaste.

Ka jus manote? Labai laukiu jusu nuomones ir is anksto dekoju.
Atsakyti
QUOTE(Vanile8 @ 2011 01 26, 15:39)
Sveikos mielosios,

Is karto labai atsiprasau jei ne cia rasau (ne tam forume ar temoj) esu naujoke. Turiu tokiu klausimu ir tikiuosi jus man patarsite, nes daug cia mamyciu ir visos zino kas kaip. Taigi pradedu.

Man 25 metai, turejau lytinius santykius su vaikinu tai ivyko sausio 6d. Saugojomes. Sausio 20 d. turejo prasideti menesines, bet deje....sausio 23d. pasidariau testa - neigiamas, vis tiek labai nerimavau, nes menesines visad buna reguliarios. Tada sausio 24d. nuvaziavau pas gydytoja, ji su ekoskopu istyre ir sako, kad nieko nemato, tik mato, kad gimdos sieneles sustorejusios, na kad jau menesines turetu prasideti. Tada dar testuka padare, bet vis tike neigiamas buvo. Dar istyre ir nustate, kad pienlige man. Na as vis tiek esu panikoje ir bijau labai.
Kaip manote ar jau butu paaiskeje, kad esu nescia? Nes testai manau jau tikrai butu parode, nes nuo lytiniu santykiu iki apsilankymo pas gydytoja praejusios 18dienu, o per tiek laiko manau organizme jau viskas vystosi jei apvaisinama kiausialaste.

Ka jus manote? Labai laukiu jusu nuomones ir is anksto dekoju.



smile.gif manau, kad nesilauki. Kaip saugojotes?
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2011 01 26, 14:46)
smile.gif  manau, kad nesilauki. Kaip saugojotes?



Prezervatyvais.
Atsakyti
QUOTE(Vanile8 @ 2011 01 26, 14:39)
Ka jus manote? Labai laukiu jusu nuomones ir is anksto dekoju.

Manau, kad nesilauki, nes mmm vėluojant 3 dienas testas jau kažką rodytu, be to juk saugojotės ax.gif
Atsakyti
sveikos, moterytes,

atsiprasau, jei pataikiau ne i ta forumo skyriu..
Gal yra zinanciu gydytojos Karpenko telefono numeriuka? Tas, kuris nurodytas internete, nuolat uzimtas/isjungtas,, verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Florina7 @ 2011 01 26, 22:49)
sveikos, moterytes,

atsiprasau, jei pataikiau ne i ta forumo skyriu..
Gal yra zinanciu gydytojos Karpenko telefono numeriuka? Tas, kuris nurodytas internete, nuolat uzimtas/isjungtas,,  verysad.gif

Tikrai ne į šitą skyriu pataikėt, yra juk temos apie gydytojus, ar gydimo įstaigas, ten bandykit ieškoti 4u.gif
Atsakyti