Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

ech, siandien jau ir as einu pas gine thumbup.gif
ir dziaugiuosi ir bijau
ziuresiu ka pasakys, o toliau bandysiu iskarto kreiptis i vaisingumo klinikas.. unsure.gif
Atsakyti
smile.gif Sveikutes! smile.gif kadangi neseniai save pradejau stebeti,tai noreciau pasiteirauti gal kuri zino kiek laiko trunka antra faze kai nereguliarus ciklas? man 15DPO ir vis be savo dienu ir nezinau kada ju sulauksiu..atsakykit kuri nors PLEASE
Atsakyti
QUOTE(dreaminGirl @ 2010 12 08, 17:00)
smile.gif  Sveikutes!  smile.gif  kadangi neseniai save pradejau stebeti,tai noreciau pasiteirauti gal kuri zino kiek laiko trunka antra faze kai nereguliarus ciklas? man 15DPO ir vis be savo dienu ir nezinau kada ju sulauksiu..atsakykit kuri nors PLEASE

Antroji faze (liuteinine) trunka 10~16 dienu. Ji kiekvienai moteriai pastovi ir kinta nebent 1-2 dienom. Esant nereguliariam cikliui skirtingo ilgumo buna pirmoji faze - iki ovuliacijos, ji gali kisti nuo nuo poros savaiciu iki poros menesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2010 12 09, 13:09)
Antroji faze (liuteinine) trunka 10~16 dienu. Ji kiekvienai moteriai pastovi ir kinta nebent 1-2 dienom. Esant nereguliariam cikliui skirtingo ilgumo buna pirmoji faze - iki ovuliacijos, ji gali kisti nuo nuo poros savaiciu iki poros menesiu  4u.gif


Dekuj uz atsakyma smile.gif Nors pasiskaicius apie tokia trukme,bet vis galvoju ar negali ji buti ilgesne..ar tai jau butu nenormalu? g.gif
man 16d ir mmm nera,tad galvojau gal kam irgi yra buvus ilgesne 2 faze?
Atsakyti
QUOTE(dreaminGirl @ 2010 12 09, 15:40)
Dekuj uz atsakyma smile.gif Nors pasiskaicius apie tokia trukme,bet vis galvoju ar negali ji buti ilgesne..ar tai jau butu nenormalu? g.gif
man 16d ir mmm nera,tad galvojau gal kam irgi yra buvus ilgesne 2 faze?

Gal netiksliai nustatyta ovuliacijos diena. O gal esi nestuke.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2010 12 09, 21:06)
Gal netiksliai nustatyta ovuliacijos diena. O gal esi  nestuke.gif ?


naktibaldos mmm parsivilko verysad.gif
O pagal BT nustatau smile.gif tiksliau FF nustato biggrin.gif
na dabar reik pozityviai nusiteikt naujam ciklui rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dreaminGirl @ 2010 12 10, 15:32)
naktibaldos mmm parsivilko verysad.gif
O pagal BT nustatau smile.gif tiksliau FF nustato biggrin.gif
na dabar reik pozityviai nusiteikt naujam ciklui rolleyes.gif

Fertilis toli grazu ne visada teisingai nustato O data schmoll.gif Jis skirtas siekiancioms pastoti, todel gana daznai nubrezia O linijas paankstindamas...
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2010 12 10, 19:49)
Fertilis toli grazu ne visada teisingai nustato O data  schmoll.gif Jis skirtas siekiancioms pastoti, todel gana daznai nubrezia O linijas paankstindamas...


o man pasirode,kad man nustate veliau negu buvo,nes O isivaizdavau ateina kai pasirodo kiausinio baltymo isskyros g.gif
Atsakyti
QUOTE(dreaminGirl @ 2010 12 10, 22:06)
o man pasirode,kad man nustate veliau negu buvo,nes O isivaizdavau ateina kai pasirodo kiausinio baltymo isskyros g.gif

tikrai ne schmoll.gif egg isskyros gali ir savaite iki O buti.
Atsakyti
Sveikos paneles ir moterys. Siandien pirma diena cia, esu naujoke, tad tikiuosi priimsit ir patarsit man, kaip bet kuriai is cia esanciu senbuviu:)
Tikiuosi pakliuvau i si skyreli (tema) , nes noreciau pasiklausineti jusu apie menesines, gal yra kam taip pat taip buve:)
Pradesiu nuo to, kad esu pakankamai jauna (20m) ir jau beveik pusantru metu vartoju KT. Su menesinem viskas budavo tvarkoje, t.y. jos budavo reguliarios, prasidedavo konkreciai ta pacia diena kiekviena menesi. Pozymiu kazkokiu ypatingu pries joms atsirandant nebudavo, tiesiog labai skaudedavo pilvo apacia ir tiek. Daugiau nieko. O vat pries pora menesiu situacija pasikeite. Ana menesi, pries menesines man pilvo neskaudejo, o labai ji tempe, skaudejo pilvo sonus, taip pat maude krutine (tai buvo pirmi jausmai man siame gyvenime biggrin.gif ). Sirgau takart irgi neiprastai - tik pora dieneliu, nors visad apie 4-5d.
Na ir dabar atejo laikas, kai tureciau sirgti, bet... nesergu :/ menesines velavo pora dieneliu, o kai jos "atsirado" - nieko nebuvo. Na buvo, bet laselis rudo, sukresejusio kraujelio, ir nieko daugiau! Pilvo nemaudzia, nei krutine skauda, nieko... Dar kas keista, jog nera isskyru, kaip visad iki menesiu budavo. Gal kam yra buvus panasi situacija?smile.gif nesuprantu, kodel taip viskas pasikeite man smile.gif nesijaudinu as del nieko, tiesiog smalsu, kas galetu buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simocka @ 2010 12 11, 14:40)
Sveikos paneles ir moterys. Siandien pirma diena cia, esu naujoke, tad tikiuosi priimsit ir patarsit man, kaip bet kuriai is cia esanciu senbuviu:)
Tikiuosi pakliuvau i si skyreli (tema) , nes noreciau pasiklausineti jusu apie menesines, gal yra kam taip pat taip buve:)
Pradesiu nuo to, kad esu pakankamai jauna (20m) ir jau beveik pusantru metu vartoju KT. Su menesinem viskas budavo tvarkoje, t.y. jos budavo reguliarios, prasidedavo konkreciai ta pacia diena kiekviena menesi. Pozymiu kazkokiu ypatingu pries joms atsirandant nebudavo, tiesiog labai skaudedavo pilvo apacia ir tiek. Daugiau nieko. O vat pries pora menesiu situacija pasikeite. Ana menesi, pries menesines man pilvo neskaudejo, o labai ji tempe, skaudejo pilvo sonus, taip pat maude krutine (tai buvo pirmi jausmai man siame gyvenime biggrin.gif ). Sirgau takart irgi neiprastai - tik pora dieneliu, nors visad apie 4-5d.
Na ir dabar atejo laikas, kai tureciau sirgti, bet... nesergu :/ menesines velavo pora dieneliu, o kai jos "atsirado" - nieko nebuvo. Na buvo, bet laselis rudo, sukresejusio kraujelio, ir nieko daugiau! Pilvo nemaudzia, nei krutine skauda, nieko... Dar kas keista, jog nera isskyru, kaip visad iki menesiu budavo. Gal kam yra buvus panasi situacija?smile.gif nesuprantu, kodel taip viskas pasikeite man smile.gif nesijaudinu as del nieko, tiesiog smalsu, kas galetu buti g.gif




GAL ESI nestuke.gif ?, PASITIKRINK smile.gif
Atsakyti
Na, nemanau, kad esu nescia, nes tu pozymiu kaip ir nera:) na, tik tiek, kad tu menesiniu sikart nelabai buvo:) bet galvoju, gal del ko kito, tik vat tos priezasties nerandu - nei streso, ar gyvenamosios vietos pakeitimo, ar dar kazko nebuvo:)
o del nestumo, tai butu keista, visgi KT vartojom smile.gif
Atsakyti