Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

QUOTE(Bagyra606 @ 2010 05 24, 16:03)
o vyras kokius vitaminus gere? labai saunu kad tau taip viskas gerai pavyko, tik vat klausimas ar man tai padetu tas tie vitaminai kur tau padejo, nes man yra policistines kaiusides tai kazin ar kas gautus. g.gif

na, man taip pat sake, kad policistines, nes ten tu dvieju hormonu santykis (nepamenu kuriu g.gif ) buvo beveik 2 unsure.gif tai as geriau prefemin ir nuo 48 dienu ciklas sutrumpejo iki 30 dienu, ir ovuliacija visada vyko rolleyes.gif
Atsakyti
man ir prirase prefemin ir dar leidziamu traumel poto thybon ir dar dufastono.
Atsakyti
QUOTE(Bagyra606 @ 2010 05 06, 15:09)
sveikutes smile.gif paskaiciau jusu temele ir as nutariau prisijungti prie jusu burelio. pas mane ta pati problemele yra kaip ir pas jus. Nereguliarios men. buna taip kad man men nebuna po 2-4 menesius. buvau ir pas gydytojus kai dar gyvenau Siauliuose ir niekas nieko neranda ir vaistus geriau duflastona, pagerdavau ir atsirasdavo kokiam 2,3 menesiams, po to vell tas pat verysad.gif . jokiu kt nenaudoju, nesisaugau o leliaus kaip nera taip nera verysad.gif .

o tyrimus kokius nors darei? ka rodo? nes is tyrimu vis tiek kazkas turi matytis.
Atsakyti
QUOTE(rozerozyte @ 2010 06 03, 10:13)
o tyrimus kokius nors darei? ka rodo? nes is tyrimu vis tiek kazkas turi matytis.



dariaus tuos tyrimus tik as ju nelabai suprantu, seip padarius tyrimus gydytoja nustate pks. tai vaistu prirase tai dabar geriu, tikiuos kad viskas bus gerai
Atsakyti
Labas,

turbut prajuokinsiu, nes esu gimdziusi moteris ir tt, bet pasakykit man, kas yra reguliarios menesines? As maniau, kad mano reguliarios, na pasvyruoja 28-33d po gimdymo ir ankciau taip buvo, bet maniau, kas cia tos kelios dienos, bet jei as noriu tiksliai zinot, kada bus ovuliacija, tai pasirodo negaliu zinot, nes dienos tai svyruoja g.gif Tai iseina, kad reguliarios jei 28d ir taskas? na ar ten 30d., bet jokiu svyravymu...

gal ir kvaila, bet as noriu pabandyti berniuka turet pagal teorija myletis per ov, vistiek ner ka prarast, ko nepabandzius, bet manau, kad neimanoma su mano tuo ciklu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tikaram: 20 rugpjūčio 2010 - 08:53
smile.gif sveikutės. Mano ciklas taip pat šokinėja, bet, mano atveju, greičiausiai kalta skydliaukė. Jau pasidariau hormonų tyrimus, reikės nueiti pasiimti rezultatus, ir rugsėjį jau užsirašiau pas endokrinologą. Jei skydliaukė nėra už tai atsakinga (nes yra joje pakitimų, db aiškinuosi, kokių tiksliai), reikės tirtis kiaušides. Kito paaiškinimo nėra, kodėl ciklas streikuoja.

smile.gif aišku, galima sakyti, kad nuo streso ir t.t. bet tuomet praktiškai kiekviena turėtų problemų su reguliarumu.
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 08 20, 08:51)
Labas,

gal ir kvaila, bet as noriu pabandyti berniuka turet pagal teorija myletis per ov, vistiek ner ka prarast, ko nepabandzius, bet manau, kad neimanoma su mano tuo ciklu..


Ovuliacija nustatyt galima ir su nereguliariu ciklu, stebint isskyras, matuojant BT, naudojant OT. Manau jei kompleksiskai visa tai daryt, ir pasekti rezultatus kelis men. kad paciai aiskumo atsirastu, tikrai sugebesit nusistatyt tikraja O diena.
Mao ciklais irgi nereguliarus, bet lygtai po stebejimu jau suprantu ur suseku savo O 4u.gif
Papildyta:

Beje, kai kurios matau su nereguliariu ciklu nusirasineja save prie nevaisingu... Tai noriu pasakyti - neprileiskite tokiu minciu i savo galvas, ir nenusiteikinekite is anksto! As su visai nereguliariu ciklu (29-46d) pastojau is pirmo ciklo thumbup.gif nors ir gyd kazkada buvo uzsiminus, kad gali buti problematiska..
Uzsiprogramuokite teigiamomis mintimis ir viskas bus gerai thumb_yello.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kyvis: 21 rugpjūčio 2010 - 12:26
QUOTE(Kyvis @ 2010 08 21, 13:26)
Ovuliacija nustatyt galima ir su nereguliariu ciklu, stebint isskyras, matuojant BT, naudojant OT. Manau jei kompleksiskai visa tai daryt, ir pasekti rezultatus kelis men. kad paciai aiskumo atsirastu, tikrai sugebesit nusistatyt tikraja O diena.
Mao ciklais irgi nereguliarus, bet lygtai po stebejimu jau suprantu ur suseku savo O  4u.gif
Papildyta:

Beje, kai kurios matau su nereguliariu ciklu nusirasineja save prie nevaisingu... Tai noriu pasakyti - neprileiskite tokiu minciu i savo galvas, ir nenusiteikinekite is anksto! As su visai nereguliariu ciklu (29-46d) pastojau is pirmo ciklo  thumbup.gif  nors ir gyd kazkada buvo uzsiminus, kad gali buti problematiska..
Uzsiprogramuokite teigiamomis mintimis ir viskas bus gerai  thumb_yello.gif



aciu uz geras mintis, uz postumi zvelgti i prieki ir nenusiminti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kyvis @ 2010 08 21, 13:26)

Beje, kai kurios matau su nereguliariu ciklu nusirasineja save prie nevaisingu... Tai noriu pasakyti - neprileiskite tokiu minciu i savo galvas, ir nenusiteikinekite is anksto! As su visai nereguliariu ciklu (29-46d) pastojau is pirmo ciklo  thumbup.gif  nors ir gyd kazkada buvo uzsiminus, kad gali buti problematiska..
Uzsiprogramuokite teigiamomis mintimis ir viskas bus gerai  thumb_yello.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif
as taip pat manau, kad nereikia i galva prisikimst tu minciu, kad neiseis. Mano sesei irgi lb sunkiai gavosi ir pusbroliui ir keletui draugiu, o as vistiek maniau, kai tik pabandysim ir gausis, nors jei sesei galima ir sau jau prisirasyt abejoniu...bet taip ir buvo, kaip as maniau, pavyko iskart. o mano drauges taip pat nereguliarus ciklas ir dar cistu kazkur rado, tipo isnaikino jas su kazkokiom KT, sake tipo pastot bus sunku, bet hormonais pastimuliuos ir bus ok, na kas ten zino, gydytojas pirmakart mato ir zino ten labai... bet blgiausia, kad mano draugei per 30m ir ji pradejo galvoti apie isivaikinima, nes gi tipo vistiek savu netures... ir tas kvailas mintis jai skatina jos drauges, mat turi ji keleta, kurios negali turet vaiku ir isivaikino. (cia ne LT) Bet kaip mane jos nervina, ju situacija ne mano drauges situacija ir ji net nebande pastot (ner nuo ko), bet galva jau tokiu minciu prikimsta, kad vistiek nepavyks, kad 32m. geriau vaikinti. O nereikia taip galvot. Ir i kitas ziuret nereikia, ji negali, o tu gal gali!!!!!

Papildyta:
QUOTE(Kyvis @ 2010 08 21, 13:26)
Ovuliacija nustatyt galima ir su nereguliariu ciklu, stebint isskyras, matuojant BT, naudojant OT. Manau jei kompleksiskai visa tai daryt, ir pasekti rezultatus kelis men. kad paciai aiskumo atsirastu, tikrai sugebesit nusistatyt tikraja O diena.
Mao ciklais irgi nereguliarus, bet lygtai po stebejimu jau suprantu ur suseku savo O  4u.gif



beje, labai aciu, kokia as kvaila, kad pamirsau siuos metodus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 08 21, 13:01)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif
beje, labai aciu, kokia as kvaila, kad pamirsau siuos metodus  4u.gif  4u.gif


Prasom, kad tik padetu 4u.gif
Beje, dar vienas metodas - gimdos kaklelio stebejimas. Apie ji radau temuteje Viskas apie OT. Pati sito nezinojau, atrodo turetu buti geras pagalbininkas save geriau pazinus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kyvis: 21 rugpjūčio 2010 - 22:34
sveikos mamytes, skaitau jusu tema, bet ziuriu daugelis skundziates mazdaug 28-40d ciklu. mano sitaucija yra tokia, kuri laika mm mane kamuodavo du kartus per menesi. tada dingo pusantro menesio isvis. dabar nezinau kaip bus, kolkas laukiu. kita sav eisiu pas gine. gal kam buvo panasi situacija? galetumet gal pasidalinti savo patirtimi.. (p.s. vaikeli planuojam antrus metus-deje nesekmingai..)
Atsakyti
QUOTE(Seme @ 2010 11 23, 16:38)
sveikos mamytes, skaitau jusu tema, bet ziuriu daugelis skundziates mazdaug 28-40d ciklu. mano sitaucija yra tokia, kuri laika mm mane kamuodavo du kartus per menesi. tada dingo pusantro menesio isvis. dabar nezinau kaip bus, kolkas laukiu. kita sav eisiu pas gine. gal kam buvo panasi situacija? galetumet gal pasidalinti savo patirtimi.. (p.s. vaikeli planuojam antrus metus-deje nesekmingai..)


Mano ciklas panašus. Bet dažniausiai būna 30-35 vidutiniškai. O dabar jau 53 diena. Buvau pas ginekologę, gimdoj nieko blogo nerado, nėštumo taip pat, tik pasakė, kad gimda atrodo kaip savaitę po mėnesinių blink.gif Pasakė galimai stresas arba antidepresantai kalti...
Atsakyti