Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

jungiuosi ir as su savo nereguliariu ciklu ir su tokiu klausimu 4u.gif
Na va yvyko taip jog esu dabar nezinoje...su savuoju penktadieni (16diena) ir teko man truputeli....mmm buvo kovo 23, kraujavo tik 3 dienas, poto tik vos tepliojo, ciklas mano nera labai regulerus, nuo 28 dienu iki 35 trunka, noriu paklausti ar tuo metu kai galejo buti man vaisingos dienos ar ne?
be to vakar nezmoniskai skaudejo krutis, pasiskaiciau kad taip gali buti del to kad yvyko ovuliacija...ar tai tiesa? siandien jau mazesnis skausmas...
Atsakyti
Ovuliacija ivyksta 10 - 16 dienu pries mm, tad visko galejo buti smile.gif
Atsakyti
O gal kas zino, kaip nustatyti vaisingas dienas, kai ciklas yra 21,22,24 dienos, na toks nelabai reguliarus g.gif
Temos autores atsiprasau uz isiverzima i Jusu tema
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 04 18, 19:20)
O gal kas zino, kaip nustatyti vaisingas dienas, kai ciklas yra 21,22,24 dienos, na toks nelabai reguliarus  g.gif
Temos autores atsiprasau uz isiverzima i Jusu tema


Pamatuoki vieną mėnesiuką BT ir viskas bus aišku mirksiukas.gif Ir nieko nekainuoja ir veiksminga...O pavargti verta 4u.gif
Atsakyti
sveikos, as is jusu rato su nereguliariom. Su pirmu pastojau per ovuliacija is pirmo karto biggrin.gif Maziukui tuoj bus metai ir menuo, o as dar neturejau mmm, visi simptomai yra tik "nepramusa" mmm. Vakarais dar duodu saviskiui MP. Gal man pirmiausia reiktu issaukt mmm, o tik tada pradet gamybos procesa, ar imanoma pastot "nesirgus".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nete: 19 balandžio 2010 - 11:07
sveikutes smile.gif paskaiciau jusu temele ir as nutariau prisijungti prie jusu burelio. pas mane ta pati problemele yra kaip ir pas jus. Nereguliarios men. buna taip kad man men nebuna po 2-4 menesius. buvau ir pas gydytojus kai dar gyvenau Siauliuose ir niekas nieko neranda ir vaistus geriau duflastona, pagerdavau ir atsirasdavo kokiam 2,3 menesiams, po to vell tas pat verysad.gif . jokiu kt nenaudoju, nesisaugau o leliaus kaip nera taip nera verysad.gif .
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
mano ciklas svyruodavo nuo 38 iki 47 dienu. su vyru bandem susilaukti vaikelio 2 metus. per pirmus metus isbandziau viska:ovuliacijos testus, temperatura matavau, kojas kilnojau biggrin.gif ir t.t.
antrus metus is nevilties viska meciau ir gyvenau savo malonumui.
vakar mus aplanke gera zinia, kurios visiskai nesitikejau. mums pavyko ir esu nestuke.gif labai dziaugiames smile.gif
Atsakyti
oi tai labai tave sveikinu smilgele. labai dziaugiuosi uz tave , kad tau taip pavyko. bet juk vistiek kazka darei ar visi nieko?
Atsakyti
QUOTE(Bagyra606 @ 2010 05 16, 18:38)
oi tai labai tave sveikinu smilgele. labai dziaugiuosi uz tave , kad tau taip pavyko. bet juk vistiek kazka darei ar visi nieko?


zinok, visai nieko biggrin.gif todel ir nesitikejau.
sia vasara zadejau darytis visus vaisingumo tyrimus, bet nebeprisireiks smile.gif
Atsakyti
tai labai saunu tada, kad nereikes tau jokiu tyrimu, o as tai vat antradieni eisiu pas daktare tai ziuresiu ka jin man sakys del ko cia taip viskas daros g.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Mano ciklas buvo ir labai nereguliarus ir ilgas, niekaip nepavykdavo prisisaukti gandru,bet prisirinkus daug info cia sm as nusipirkau Ovuliavit, o vyrui kitu vitaminu ir ka jus manot viena menesi abu su vyru gerem vitaminus,o kita as jau pastojau wub.gif nezinau gal cia ir sutapimas,bet Ovuliavitas man sutrumpino cikla,nes budavo labai ilgas. Turiu dar visa pakuote Ovuliavito jai kam reikia galiu atiduoti uz 30lt prasau per AZ
sekmes visoms planuojant ir kad greiciau pagautumet savo maziukus 4u.gif
Atsakyti
o vyras kokius vitaminus gere? labai saunu kad tau taip viskas gerai pavyko, tik vat klausimas ar man tai padetu tas tie vitaminai kur tau padejo, nes man yra policistines kaiusides tai kazin ar kas gautus. g.gif
Atsakyti