Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

QUOTE(indrutee @ 2010 01 23, 12:59)
man nakvisos nesureguliavo  g.gif  gal pertrumpai geriau  ax.gif

o gal butent tau jos netiko. Nakvisos - naturalus estrogenas, o jei to estrogeno pakankamai, ar net daugiau pas moteri? Ka gali gelbeti papildomai geriami estrogenai-nakvisos? mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai pagalvoju kai zmones vaikucio laukia, kankinas ir skaiciuoja tas dieneles, vitaminus geria ir t.t. o jiem nesigauna tas graudziausia, nes kokie pijokai paleistuvauja ir vaikus kaip zirniukus i pasauli badaut leidzia...
Atsakyti
Man po CP mėnesinės atsirado lygiai po mėn., bet kokios jos nereaguliarios, niekada negaliu nieko paplanuoti...kaip tarkim važiuot į svečius su nakvyne. Pliusas tas, kad prieš nėštumą mmm buvo labai gausios ir be galo skausminga pirma diena, niekada neapsieidavau be vaistų (dar mažesnei net greitąją buvo kvietę). O dabar kol kas viskas labai lengvai smile.gif Tik pvz. ciklas būdavo apie 30-33 d., o dabar kiekvieną mėn. vis ilgėja, paskutiniai 34, 47 ir 49 d. Vis dar pati maitinu. Kontraceptikų nevartoju. Įdomu ar čia normalu...?
Be to, planuojam maždaug po pusmečio (o bus kaip bus) antrą vaikelį, tai su tokiu ciklu neįmanoma ovuliacijos paskaičiuot...
Galvojau, gal pas ginekologę eit (tik turėčiau rinktis naują, nes tikrai nenoriu pas tą, kur nėštumo metu lankiausi), bet žiūriu, kad jos tik KT pasiūlo... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Axxa @ 2010 02 04, 16:16)
Man po CP mėnesinės atsirado lygiai po mėn., bet kokios jos nereaguliarios, niekada negaliu nieko paplanuoti...kaip tarkim važiuot į svečius su nakvyne. Pliusas tas, kad prieš nėštumą mmm buvo labai gausios ir be galo skausminga pirma diena, niekada neapsieidavau be vaistų (dar mažesnei net greitąją buvo kvietę). O dabar kol kas viskas labai lengvai smile.gif Tik pvz. ciklas būdavo apie 30-33 d., o dabar kiekvieną mėn. vis ilgėja, paskutiniai 34, 47 ir 49 d. Vis dar pati maitinu. Kontraceptikų nevartoju. Įdomu ar čia normalu...?
Be to, planuojam maždaug po pusmečio (o bus kaip bus) antrą vaikelį, tai su tokiu ciklu neįmanoma ovuliacijos paskaičiuot...
Galvojau, gal pas ginekologę eit (tik turėčiau rinktis naują, nes tikrai nenoriu pas tą, kur nėštumo metu lankiausi), bet žiūriu, kad jos tik KT pasiūlo... sad.gif


Viskas normalu , tik reikia laiko kol viskas susitvarkys ... O ypac kai dar maitini ,del to bludija ciklas ... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif
Mano ciklas visa gyvenima nereguliarus verysad.gif Pries pora metu pradejau tirtis ir atrado man problemu su skydliauke. Dabar geriu tiroksina ir su skydliauke viskas ciki biggrin.gif Gydytojas sako, kad tureciau pastoti. Ciklas jau buvo daugmaz susireguliaves. Deja, kai pradejom planuoti vaikeli ciklas vel issiderino..Dabar mmm ateina kas antra menesi..Ant vaisingu dienu arba neuztaikom, arba ju ir nebuna..Neseniai buvo mmm ir dabar labai labai tikiuosi, kad ciklas pagaliau bus normalus. Nusipirkau Wellwomen vitaminus su nakvisom, sako, jie padeda sureguliuoti cikla..Paziuresiu, ar yra tame tiesos rolleyes.gif
Atsakyti
Eina sau.. prisiskaiciau as cia pas jus doh.gif geriau kt, meciau, jau puse metu kazkur.. is pradziu is vis ilgai nesulaukiau.. poto tai normaliai ateidavo tai ne, dabar turejo but sausio 18d bet ner.. pasidariau testa-neigiamas doh.gif reiks krapstytis pas gine kas cia daros doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

pasidalinsiu keliais savo pastebejimais, kurie padejo ciklo reguliavimui:
1. Pradejau gerti NAKVISU alieju + PREFEMIN;
2. Pradejau gurksnoti arbata moterims (is ekologisku prekiu parduotuves);
3. Maziau alkoholio...
4. Optimistiskas nusiteikimas smile.gif
Aisku ciklas netapo tikslus, kaip laikrodukas, taciau jis buna apie 30 d. su kapeikomis biggrin.gif ir man to visiskai uztenka!

Beje, praeityje buvo dare hormonu tyrimus ir itare, kad ne visada vyksta ovuliacija, nes tada ir ciklas dar buvo apie 40-50 dienu. Taciau, kaip ir minejau, dabar ciklas gerokai pasireguliavo, o ir ovuliacija mano skaiciavimai-matavimais vyksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(exsiauliete @ 2010 02 10, 12:46)
Sveikos,

pasidalinsiu keliais savo pastebejimais, kurie padejo ciklo reguliavimui:
1. Pradejau gerti NAKVISU alieju + PREFEMIN;
2. Pradejau gurksnoti arbata moterims (is ekologisku prekiu parduotuves);
3. Maziau alkoholio...
4. Optimistiskas nusiteikimas smile.gif
Aisku ciklas netapo tikslus, kaip laikrodukas, taciau jis buna apie 30 d. su kapeikomis biggrin.gif  ir man to visiskai uztenka!

Beje, praeityje buvo dare hormonu tyrimus ir itare, kad ne visada vyksta ovuliacija, nes tada ir ciklas dar buvo apie 40-50 dienu. Taciau, kaip ir minejau, dabar ciklas gerokai pasireguliavo, o ir ovuliacija mano skaiciavimai-matavimais vyksta  smile.gif



Pritariu,

Mano receptas labai panasus, gal kiek trumpesnis:

nakvisu aliejus + sportas 4-5 kartus per savaite.

Patikekit manim, visos ligos isgaruoja, ne tik ciklas susireguliuoja smile.gif
Atsakyti
kaip nustatyti tikslia pastojimo data, jei ciklas 24-31 d ir taip jau metai laiko, gal ir toliau butu tesesi jei ne ll juosteles wub.gif esame be galo laimingi jauciuosi puikiai, bet kaip savo neatsakinguma paasikinti gyd. kaip nustayti tikslia pastojimo data, pagal kuria poto bus sekamas mazylio vystimasis ir t.t
Atsakyti
QUOTE(gyde @ 2010 02 11, 17:20)
kaip nustatyti tikslia pastojimo data, jei ciklas 24-31 d ir taip jau metai laiko, gal ir toliau butu tesesi jei ne ll juosteles wub.gif  esame be galo laimingi jauciuosi puikiai, bet kaip savo neatsakinguma paasikinti gyd.  kaip  nustayti tikslia pastojimo data, pagal kuria poto bus sekamas mazylio vystimasis ir t.t



Tai nustatys gydytojai echoskopu, jau veliau, kai vaikelis ugtels.
Atsakyti
Pas mane visada buvo reguliarus ciklas, bet kai su vyru pradejom planuot vaika, tai pasidare nereguliarus ... tai 35 dienos tai 21, tai 28 ir t.t. ... ir dabar sunku patekt i vaisingas dienas
schmoll.gif
Atsakyti
Bandau atgaivint tema 4u.gif ar yra siuo metu planuojanciu kurioms nereguliarus ciklas? g.gif as viena is tokiu blush2.gif
Atsakyti