Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

Na pas mane ciklas taip pat niekada nebuvo reguliarus. Gydytojai kaip ir daugeliui sake kad susireguliuos po vaikiuko. Turiu dukryte, taciau ciklas vis dar nereguliarus. Dariausi hormonu tyrimus viskas normoj ir kai buvo 18 metu ir dabar. Kai pirma kart dare hormonu tyrimus tai sake kad jei pagertum KT tai susireguliuotu ir nutraukus gal nebeissiderintu vel, bet as ju negeriau. Lytiniu santkiu neturejau, o del ciklo nereguliarumo galvos nesukau. Kazkaip iki siol manau kad KT nieko gero organizmui. Dabar planuojam antra vaikiuka jau 4 cikla. Vis dar nieko. Problema kad nezinau kada tos mano vaisingos dienos. Nieko as nejauciu, kada jos ateina ir praeina. Si menesi pabandziau pirma karta ovuliacijos nustatymo testus tai gal jie palengvins mums uzduoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano ciklas niekada nebuvo reguliarus, su pirmu maziuku pastojau is pirmo ciklo. Dabar vel nescia, vel pastojau is pirmo ciklo. Nezinau, nieko specialiai neplanavom tiesiog pasidavem aistrai wub.gif
Atsakyti
mano ciklas irgi nereguliarus, bet bandysiu plius minus apskaiciuot vaisingas dienas, gal pavyks greit nestuke.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luna69: 22 liepos 2009 - 11:43
QUOTE(Luna69 @ 2009 07 22, 12:43)
mano ciklas irgi nereguliarus, bet bandysiu plius minus apskaiciuot vaisingas dienas, gal pavyks greit  nestuke.gif  ax.gif


geriausias budas tapti nestuke.gif apie tai perdaug negalvoti, nieko neskaiciuoti, o tiesiog atsipalaiduoti, megautis smileysex.gif ir pan. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Eglucia @ 2009 07 14, 19:34)
sake kad jei pagertum KT tai susireguliuotu ir nutraukus gal nebeissiderintu vel, bet as ju negeriau. Kazkaip iki siol manau kad KT nieko gero organizmui.


nieko man KT neissprende, kaip ir pries ju vartojima, taip ir po ju ciklas nereguliarulus, netgi po KT daugiau problemu atsirado doh.gif
Atsakyti
man daktare ir buvo israsius KT, bet pageriau iki pirmu MM, nes tap bloga pasidare, vos nenumiriau ir kraujavau siaubingai, o pats ciklas savaime susireguliavo po 4m. Na nera jis taip sventai reguliarus dar iskrecia pokstu, bet nesiskundziu. Dar vaiku neturiu, dar tik planuojam, bet man nera suprantamas daktaru posakis, jog pagimdysi ir viskas susitvarkys schmoll.gif
Atsakyti
na pas mane niekad nebuvo reguliaraus ciklo jau turiu 2 vaikucius o MM ateina kada nori!!! lotuliukas.gif siule ir man KT bet as negeriau .
Atsakyti
sveikutes, atejau ir as pasidalinti savo patirtimi, mmmm pas mane visa gyvenima buvo katastrofa doh.gif o ir gydytojai neprognozavo nestumo be vaistu doh.gif bet didelio tikejimo, manau, deka pastojau, kuo begalo dziaugiuos wub.gif pries pastojant, mmm nesirode 5 menesius, sekantis ciklas buvo sekmingas, tai realiai per pusmeti turejau tik du ciklus, antrasis buvo lemiamas wub.gif aisku teko pavargti matuojant BT ir darant OT, bet tik taip isitikinau kad O vyksta ir pataikem ant vaisingiausios dienos, vieni ND ir uzkibo thumbup.gif taigi nenukabinkit nosytes, tos kuriu mmm nereaguliarios, sulauksit ir jus savo stebukliuko mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Jau rasiau kitoj temelej, kad ciklo nereguliarumas nevisada itakoja nepastojima. Man menesines veluodavo kartais po 2 menesius,kartais 2 savaites, bet niekada niekada nebuvo laiku. Tas nervindavo, nes pasiplanuotii ateiti negaledavau kokios keliones ar panasiai. O del vaikiuko, tai pastojom is pirmo bandymo smile.gif O kai prisimenu, kiek gine baresi, kad daug metu jau turiu, o ciklo nesusitvarkau, liepe KT gerti, as nesutikau, aplamai, gyvenime nesu vartojusi ju ir nesiruosiu smile.gif
Atsakyti
labai prasau padeti nezinau kas nutiko menesines veluoja savaite, jauciuosi ne itin gerai ar gali buti jog pastojau?
Atsakyti
QUOTE(malukiene13 @ 2009 11 02, 02:05)
labai prasau padeti nezinau kas nutiko menesines veluoja savaite, jauciuosi ne itin gerai ar gali buti jog pastojau?


Teoriškai gali būti. Nusipirk nėštumo testą ir pamatysi, ar pastojai.
Atsakyti
Nestumo kol kas neplanuojam, taciau nuolatos veluojancios menesines labai nervina gun_rifle.gif ciklo trukme svyruoja nuo 30 iki 45 dienu..
Asmeniskai man ginekologe paskyre gerti "Duphaston", nuo ovuliacijos 10 dienu. ir taip pora menesiu. Labai padejo!!! tik deja uz poros menesiu vel viskas grizo i senas vezes doh.gif lotuliukas.gif matyt mano organizmui labiau priimtina veluoti.
Beje,hormonu tyrimas parode progesterono trukumas, matyt jis cia viska ir lemia.
Taip pat rekomendavo gerti 3menesius Nakvisu alieju, jis palengvina cikla, siek tiek reguliuoja. Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(&Barbara @ 2010 01 07, 10:36)
Nestumo kol kas neplanuojam, taciau nuolatos veluojancios menesines labai nervina  gun_rifle.gif  ciklo trukme svyruoja nuo 30 iki 45 dienu..
Asmeniskai man ginekologe paskyre gerti "Duphaston",  nuo ovuliacijos 10 dienu. ir taip pora menesiu. Labai padejo!!! tik deja uz poros menesiu vel viskas grizo i senas vezes  doh.gif  lotuliukas.gif  matyt mano organizmui labiau priimtina veluoti.
Beje,hormonu tyrimas parode progesterono trukumas, matyt jis cia viska ir lemia.
Taip pat rekomendavo gerti 3menesius Nakvisu alieju, jis palengvina cikla, siek tiek reguliuoja. Sekmes smile.gif

man nakvisos nesureguliavo g.gif gal pertrumpai geriau ax.gif
Atsakyti