Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

QUOTE (liepsnele @ Pirmadienis, 01 Gruodžio 2003, 15:38)
Manau, kad po liežuviu irgi nėra didelio malonumo laikyt kažką, bet aišku čia skonio reikalas. O gal tu labai giliai kiši į išeinamą angą - juk tas termometro galiuaks ne toks jau didelis. Pamenu, aki aš matuodavaus, tai atsigulus ant šono susiriesdavau ir jokių problemų nebūdavo - net numigdavau per tas kelias matavimosi minutes wink.gif.

Tikriausiai esi teisi. Labai bijojau netiksliai išsimatuoti. Tai ikisdavau ne tik galiuka, bet truputi giliau (aisku ne visą termometrą biggrin.gif , ir net ne pusę). Skausmingas pats įkisimo ir isemimo procesas, pats buvimas su termometru neskausmingas- ir aš retkarčiais nusnūsdavau cool.gif
Atsakyti
QUOTE (Kurpaite @ Pirmadienis, 01 Gruodžio 2003, 15:47)
jei planuojamas nestumas, reikia ieskoti nereguliaraus ciklo priezasciu. Man toks ciklas (35 dienos - begalybe dienu) netrukde, kol neuzsimaniau pastoti. Tada ir prasidejo...

Radom priezasti - policistines kiausides, beje, dazna nevaisingumo ir nereguliaraus ciklo priezastis. Radom ir sprendima smile.gif

O kas yra policistinės kiaušidės?
Ar tai yra įgimtas ar įgytas reiškinys?
Atsakyti
QUOTE (smulkute @ Pirmadienis, 01 Gruodžio 2003, 19:00)
[Tikriausiai esi teisi. Labai bijojau netiksliai išsimatuoti. Tai ikisdavau ne tik galiuka, bet truputi giliau (aisku ne visą termometrą biggrin.gif , ir net ne pusę). Skausmingas pats įkisimo ir isemimo procesas, pats buvimas su termometru neskausmingas- ir aš retkarčiais nusnūsdavau cool.gif

Tai tiesiog tau geresnė padėties pasiieškot reikia ir pamatysi, kaip viskas palengvės wink.gif. Labai padeda poza susirietus - ją gali naudot pvz. tik įkišdama ir išimdama, o matuodama išsitiest gulėdama ant šono - taip geriau laikos termometras viduje.
Atsakyti
QUOTE (liepsnele @ Pirmadienis, 01 Gruodžio 2003, 16:14)
Labai padeda poza susirietus - ją gali naudot pvz. tik įkišdama ir išimdama, o matuodama išsitiest gulėdama ant šono - taip geriau laikos termometras viduje.

Pabandysiu. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE (smulkute @ Pirmadienis, 01 Gruodžio 2003, 16:04)
O kas yra policistinės kiaušidės?
Ar tai yra įgimtas ar įgytas reiškinys?

Na, pas mane buvo policistines kiausides. Man asmeniskai tai buvo igytas reiskinys. Mano ciklas niekad nebuvo labai jau reguliarus, bet visiskai issiderino po mamos mirties. Matyt, turejo didele itaka visiskas fizinis ir psichinis pervargimas. Kai ciklas po kurio laiko vis dar nenorejo susireguliuoti, pradejau vaiksciot po gydytojus, nustate tas policistines kiausides. Gydytoja skyre labai paprasta gydyma - puse metu geriau kazkokias kontraceptines tabletes, pavadinimo nebepamenu. Po to vel dare echoskopija - cistu nebeliko, tabletes jas "suvalge". Hormoniniai tyrimai irgi buvo geri. Bet ciklo reguliarumas neatsistate. Nezinau, kodel, ir gydytoja irgi nebesuprato. Tik po pirmo gimdymo ciklas atsistate - tiesa, ne kas 28 d., o kas 30-35 d. - bet jau beveik reguliarus smile.gif
Atsakyti
Mrginos, nenuleiskit nosyčių wink.gif . Aš taip pat turėjau didelę baimę dėl pastojimo galimybės, nes man iki šiol (t.y. 26 metų) ciklas nebuvo susireguliavęs. Aš savo mėnesinių pradžią galėdavau nustatyti tik iš baisingų papilvės ir nugaros skausmų (paprastai sekančią dieną prasidėdavo..) Pavydėdavau draugėms, kurios vos ne kalendorius galėjo sudarinėti pagal savo "dienas". O dar ginekologė, pas kurią nuėjau jau planuodama pastojimą, aptiko, kad kažkokios išskyros išsispaudžia iš krūtinės, ir pasakė: "jei nepastosi trijų mėnesių laikotarpyje, ateik -gydysimės" blink.gif . Na, tai po tokio pasakymo aš mintyse jau buvau suplanavusi labai ilgą "bandymų" periodą. Ir ką, pastojau iš pačių pirmų bandymų (povestuvinį medutį kopinėdama rolleyes.gif ). Tik tiek, kad aš nebandžiau skaičiuoti tų vaisingų dienų, nes mes paprasčiausiai su brangiausiuoju negalėjom vienas nuo kito rankų nuleist - tai taip ir išeidavo bent po vieną "bandymą" kasdien rolleyes.gif . Dabar net tiksliai negalėčiau pasakyti, kada gi mes tą stebuklėlį pradėjom - o norėtųsi žinoti, ar jis "made in Lithuania", ar "made in Mallorca" biggrin.gif .
Merginos mylėkit savo brangiuosius, mėgaukitės ta meile, nesijaudinkit ir viskas bus gerai! Sėkmės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (tera @ 2003 12 09, 09:47)
Na, tai po tokio pasakymo aš mintyse jau buvau suplanavusi labai ilgą "bandymų" periodą. Ir ką, pastojau iš pačių pirmų bandymų (povestuvinį medutį kopinėdama rolleyes.gif ). Tik tiek, kad aš nebandžiau skaičiuoti tų vaisingų dienų, nes mes paprasčiausiai su brangiausiuoju negalėjom vienas nuo kito rankų nuleist - tai taip ir išeidavo bent po vieną "bandymą" kasdien rolleyes.gif . Dabar net tiksliai negalėčiau pasakyti, kada gi mes tą stebuklėlį pradėjom - o norėtųsi žinoti, ar jis "made in Lithuania", ar "made in Mallorca" biggrin.gif .
Merginos mylėkit savo brangiuosius, mėgaukitės ta meile, nesijaudinkit ir viskas bus gerai! Sėkmės biggrin.gif

Tiesą sakant, dėl to, kad mes su vyru taip pat intensyviai, neatsiplesdami vienas nuo kito, nesisaugodami, planavom vaikutį, o aš nepastojau, tai ir susirūpinau, kad cia mano nereguliarios menesines kaltos (nevaisingos dienos tiesiog negalejau praleist! tongue.gif ). Tada ir pradejau kelione pas gydytojus, kurie pasake, kad greiciausiai nevyksta ovuliacija ir tyrimus nusiunte daryt.

Beje, neseniai suzinojau, kad reikejo atsispirt pagundoms, nes sperma, per viena diena nesubresta.
Atsakyti
QUOTE (smulkute @ 2003 12 09, 14:05)

Beje, neseniai suzinojau, kad reikejo atsispirt pagundoms, nes sperma, per viena diena nesubresta.

O aš tai skaitinėjau įvairių nuomonių - jeigu jaunas vyras be problemų sveikatos, tai sperma spėja subręst ir mylintis kasdien, todėl patariama jauniems kasdien mylėtis, o jei vyras jau "lėtesnių"apsukų, tai geriau kas antrą dieną...
Atsakyti
QUOTE (liepsnele @ 2003 12 09, 15:01)
O aš tai skaitinėjau įvairių nuomonių - jeigu jaunas vyras be problemų sveikatos, tai sperma spėja subręst ir mylintis kasdien, todėl patariama jauniems kasdien mylėtis, o jei vyras jau "lėtesnių"apsukų, tai geriau kas antrą dieną...

Na, va dar kazka naujo suzinojau. Taip visai galima susipainioti wacko.gif . Pasiklausiu gydytojo. Vistiek nesim spermiuku indelyje biggrin.gif , ten ir išsiaiškinsim kas ir kaip wink.gif
Atsakyti
QUOTE (smulkute @ 2003 12 09, 17:53)
Na, va dar kazka naujo suzinojau. Taip visai galima susipainioti wacko.gif . Pasiklausiu gydytojo. Vistiek nesim spermiuku indelyje biggrin.gif , ten ir išsiaiškinsim kas ir kaip wink.gif

Neskit, nes nera budu kaip nustatyti ar vyras letu apsuku ar greitu wink.gif Moteris tai galima ir namu salygomis patyrineti, o vyrai tokiems tyrimams nepasiduoda smile.gif

Savo knygoje pasiziurejau, tai sako kad 25 proc. nevaisingumo faktoriu susije su vyru, 40 proc. su moterimis ir like - bendri. O dar kitais duomenimis 28 proc. nevaisingumo atveju neimanoma nustatyti nevaisingumo priezasciu...
Atsakyti
Na va Smulkute, tai vis dėl to pavyko pastoti? clap.gif Sureguliavai Mėnesinių ciklą, ar viskas ir be to gavosi ?
Atsakyti
mano ciklas keletą mėnesių svyruoja 26-30d, nors visą gyvenimą buvo 28-29d. unsure.gif (kontraceptikų negėrusi), kažin, ar tai jau nukrypimas, ar verta kažkokiias preparatais koreguot, ar nieko tokio???
Atsakyti