Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

QUOTE(Afrodidele @ 2008 07 03, 12:23)
As irgi nesulaukiu mm rolleyes.gif  Dar tik 4 dienos kaip neateina, bet neramu,o jei nestuke.gif



Kiek laiko jau planuojat? Man jau 2 sav. veluoja bet dar bijau dziaugtis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(audrytexx @ 2008 07 04, 15:09)
Kiek laiko jau planuojat? Man jau 2 sav. veluoja bet dar bijau dziaugtis  unsure.gif



Beje, mano ginekologe sake, kad del mano nereguliaraus ciklo as galiu but vaisinga tik kas trecias menuo arba is vis tik 2 kartus per metus blink.gif unsure.gif verysad.gif kazkaip keistai cia man nuskambejo... verysad.gif Ar jums teko ką nors panašiai girdėt?? g.gif
Atsakyti
mano ciklas buvo labai nepastovus,kartais menesiniu nebudavo 2 menesius. taigi vaisingas dienas buvo sunku nustatyti. bet bandziau savaite.pora po menesiniu,ir pavyko. del to dabar labai dziaugiuosi lotuliukas.gif nestuke.gif
Atsakyti
Sveikutes, merginos...

as nezinau ar i tema pataikiau - bet noreciau paklausti, ar galima kazkaip apskaiciuoti, kada dienos palankios vaikelio kurimui, jei po pirmojo vaiko dar neprasidejo menesines? t.y. as pagal menesines negaliu dabar apskaiciuoti nieko nes ju nera blush2.gif

ar man pas ginekologa eiti su tokiu klausimu reiktu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(FifaPifa @ 2008 07 12, 16:39)
ar man pas ginekologa eiti su tokiu klausimu reiktu unsure.gif


Tikrai taip thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif

mano mmm labai nereguliarios.. buvau pas ginekologa ir pasiule du variantus kontraceptikus arba vaistazole... aisq pasirinkau vaistazoles Ovuliavita taciau ji pasake kad gerdama juos greit pastosiu.. biski nusigandau bet nutariau surizikuot... informaciniame lapelyje apie tai nieko nera uzsiminta... gal jum yra teke girdet ar bandyt si vaista? ka galetumet pasakyti?
Atsakyti
sveikutes busimosios mamytes 4u.gif noreciau paklausti kam jus ta temperatura matuojat? kokia ji turi buti? g.gif o ar labai blogai jei as nezinau savo ciklo? as is vis nevedu kalendoriuko blink.gif o pastoti jau kaip ir noreciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(raganellle @ 2008 09 18, 18:11)
sveikutes smile.gif

mano mmm labai nereguliarios.. buvau pas ginekologa ir pasiule du variantus kontraceptikus arba vaistazole... aisq pasirinkau vaistazoles Ovuliavita taciau ji pasake kad gerdama juos greit pastosiu.. biski nusigandau bet nutariau surizikuot... informaciniame lapelyje apie tai nieko nera uzsiminta... gal jum yra teke girdet ar bandyt si vaista? ka galetumet pasakyti?



O kodel nusigandai kad greit pastosi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smeizike @ 2008 10 19, 19:21)
sveikutes busimosios mamytes  4u.gif    noreciau paklausti kam jus ta temperatura matuojat? kokia ji turi buti? g.gif    o ar labai blogai jei as nezinau savo ciklo? as is vis nevedu kalendoriuko  blink.gif    o pastoti jau kaip ir noreciau  rolleyes.gif

na jei mm vyksta laiku ir turi pastovius santykius, ir neturėjai problemų tame reikale, pavyks ir be visų matavimų ir pan.
bet jei ciklas nereguliarus ir nežinai, kada tavo vidurys ciklo,kada laukt mm ir pan. sunkoka bus.
o apie bt daug atsakymų tam skirtoje temoje. 4u.gif
Atsakyti

na jei mm vyksta laiku ir turi pastovius santykius, ir neturėjai problemų tame reikale, pavyks ir be visų matavimų ir pan.
bet jei ciklas nereguliarus ir nežinai, kada tavo vidurys ciklo,kada laukt mm ir pan. sunkoka bus.
o apie bt daug atsakymų tam skirtoje temoje. 4u.gif




aiskutis ir aciukas, man ramiau smile.gif
Atsakyti
mano ciklas irgi nuo pat pradžių buvo nereguliarus unsure.gif vieną mėn visai nebuna, antra mėn ilgiausias, dar kitą tik patepa.. na vienu žodžiu košmaras. kiek benueičiau pas gydytoja, vienas sprendimas (jos žodžiais)-kontracepcija. ilga laiką nesutikau, bet kadangi jau labai norim mažiuko, nusileidau. 2 mėn gėriau KT, dabar po kelių dienų prasidės mmm, ir "kibsim į darbą" blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos pas mane ta pati problemele. 6 metus geriau kontraceptines tabletes tada buvo viskas tvarkoj kas 26 dienas taciau kai darydavau pertrauka laiku nesusirgdavau jau virs metu nutraukiau visas tabletes nes noriu nestuke.gif o ir savijauta pagerejo nutraukus jos gerti tik viena problema nutraukus mm nereguliarios susergu tai kas 2 tai kas 4 men. db 2men is eiles buvo bet si vel ne dariau NT taciau neigiamas tai db nezinau gal reikia pas gydytoja kreiptis tik kontraceptiku gerti nenoriu. Patarkyte ka daryti? blush2.gif
Atsakyti