Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

Sveikos mergaites.. pagaliau atejo gyvenime toks etapas, kai ir as atklydau i nestuma planuojanciuju gretas blush2.gif skaitinejau temele nuo pradziu ir taip smagu matyti mamytes, kurios dar rase kad bando pastoti - o dabar jau liniuote skaiciuoja likusias dienas iki gimimo wub.gif pati visa laika turejau nereguliarias mm, bet per daug nesijaudinau - veliau ar anksciau jos atsirasdavo.. o tik dabar supratau kaip tai gali buti rimta verysad.gif bandysiu kita savaite butinai iki gydytojos nueiti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sticho @ 2008 04 12, 13:01)
Sveikos mergaites.. pagaliau atejo gyvenime toks etapas, kai ir as atklydau i nestuma planuojanciuju gretas  blush2.gif skaitinejau temele nuo pradziu ir taip smagu matyti mamytes, kurios dar rase kad bando pastoti - o dabar jau liniuote skaiciuoja likusias dienas iki gimimo  wub.gif  pati visa laika turejau nereguliarias mm, bet per daug nesijaudinau - veliau ar anksciau jos atsirasdavo.. o tik dabar supratau kaip tai gali buti rimta  verysad.gif bandysiu kita savaite butinai iki gydytojos nueiti  verysad.gif

kokie pas tave ciklai būna ilgumo?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 04 12, 20:50)
kokie pas tave ciklai būna ilgumo?

Labai ivariai - ir 40 ir 60 dienu ar net daugiau.. dabar paskutini karta buvo vasario pradzioje, o ir pagal pozymius kazkaip nepanasu, kad jos artetu doh.gif kol vartojau KT, tai kaip pagal laikroduka viskas tikslu buvo, o pabaigus jas vartoti ir vel situacija kartojasi..
Atsakyti
QUOTE(sticho @ 2008 04 13, 10:36)
Labai ivariai - ir 40 ir 60 dienu ar net daugiau.. dabar paskutini karta buvo vasario pradzioje, o ir pagal pozymius kazkaip nepanasu, kad jos artetu  doh.gif kol vartojau KT, tai kaip pagal laikroduka viskas tikslu buvo, o pabaigus jas vartoti ir vel situacija kartojasi..

nu jau dideli tarpai dideli.
aš pati džiaugiaus, kad nakvišos man sureguliavo, nes ir biški buvo nukrypimų, na ne tokių didelių, bet...
bet dabar jau 38 cd o dar nėra doh.gif BT ir nieko gudro nerodo, tai sėdžiu ir laukiu.
o ką tau gyd sako dėl to?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 04 13, 23:53)
nu jau dideli tarpai dideli.
aš pati džiaugiaus, kad nakvišos man sureguliavo, nes ir biški buvo nukrypimų, na ne tokių didelių, bet...
bet dabar jau 38 cd o dar nėra  doh.gif  BT ir nieko gudro nerodo, tai sėdžiu ir laukiu.
o ką tau gyd sako dėl to?

Tai va kad sau ramiai gyvenau ir del to galvos nesukau.. tai ir pas gydytoja nebuvau blush2.gif siandien butinai skambinsiu uzsirasyti konsultacijai, nes ryte ir nestumo testa dariausi, bet po menesio bandymo rezultatas neigiamas verysad.gif
Atsakyti
Mergaitės manau aš jau nestuke.gif mm vėluoja pusantos sav testas nelabai ryškiai
bet teigiamas bigsmile.gif planuojam vizitą pas gydytoją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(v.rena @ 2008 04 15, 07:56)
Mergaitės manau aš jau  nestuke.gif  mm vėluoja pusantos sav testas nelabai ryškiai
bet teigiamas  bigsmile.gif  planuojam vizitą pas gydytoją  biggrin.gif

Sveikinimai didziausi clap.gif saunuoliai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Mano ciklas niekada nebuvo reguliarus, svyruodavo nuo 30d. iki 40d. Taciau, kai pradejom planuoti leliuka, ciklas dar labiau issiderino. Is pradziu buvo net 54d., tada 44 d., tada 38d. Zodziu, buvau issigandusi, kad kazkas negerai. Dar balandzio men. 19d. buvo mm. Po to pradejau jausti silpnuma, sona maude. Galvojau nueiti pas seimos gydytoja, kad paziuretu kas man yra. Galvojau, kad gal apendicitas, nes desini sona skaudejo. Si pirmadieni nusipirkau nestumo testa, pasidariau ir palikau, po kiek laiko pamaciau, kad antra juostele matosi. Ryte paziurejau dar karta, is tikruju yra antra juostele. bigsmile.gif Na o vakar buvau pas gydytoja, tai echoskopu paziurejo ir pasake, jog mato, kad vystosi nestumas, bet dar labai ankstyvas, aiskiau matysis po keliu savaiciu. nestuke.gif
Negeriau jokiu vaistu, nei KT, visai nieko, laukiau kol praeis metai, tada jau buciau ejusi pas gydytojus.
Reikia tiketi, ir viena grazia diena atsitiks stebuklas. Visoms jums stiprybes ir kantrybes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svaja27 @ 2008 05 15, 10:17)
Sveikos,

Mano ciklas niekada nebuvo reguliarus, svyruodavo nuo 30d. iki 40d. Taciau, kai pradejom planuoti leliuka, ciklas dar labiau issiderino. Is pradziu buvo net 54d., tada 44 d., tada 38d. Zodziu, buvau issigandusi, kad kazkas negerai. Dar balandzio men. 19d. buvo mm. Po to pradejau jausti silpnuma, sona maude. Galvojau nueiti pas seimos gydytoja, kad paziuretu kas man yra. Galvojau, kad gal apendicitas, nes desini sona skaudejo. Si pirmadieni nusipirkau nestumo testa, pasidariau ir palikau, po kiek laiko pamaciau, kad antra juostele matosi. Ryte paziurejau dar karta, is tikruju yra antra juostele.  bigsmile.gif Na o vakar buvau pas gydytoja, tai echoskopu paziurejo ir pasake, jog mato, kad vystosi nestumas, bet dar labai ankstyvas, aiskiau matysis po keliu savaiciu. nestuke.gif
Negeriau jokiu vaistu, nei KT, visai nieko, laukiau kol praeis metai, tada jau buciau ejusi pas gydytojus.
Reikia tiketi, ir viena grazia diena atsitiks stebuklas. Visoms jums stiprybes ir kantrybes.  4u.gif


dideli sveikinimai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svaja27 @ 2008 05 15, 06:17)
Sveikos,

Mano ciklas niekada nebuvo reguliarus, svyruodavo nuo 30d. iki 40d. Taciau, kai pradejom planuoti leliuka, ciklas dar labiau issiderino. Is pradziu buvo net 54d., tada 44 d., tada 38d. Zodziu, buvau issigandusi, kad kazkas negerai. Dar balandzio men. 19d. buvo mm. Po to pradejau jausti silpnuma, sona maude. Galvojau nueiti pas seimos gydytoja, kad paziuretu kas man yra. Galvojau, kad gal apendicitas, nes desini sona skaudejo. Si pirmadieni nusipirkau nestumo testa, pasidariau ir palikau, po kiek laiko pamaciau, kad antra juostele matosi. Ryte paziurejau dar karta, is tikruju yra antra juostele.   bigsmile.gif Na o vakar buvau pas gydytoja, tai echoskopu paziurejo ir pasake, jog mato, kad vystosi nestumas, bet dar labai ankstyvas, aiskiau matysis po keliu savaiciu. nestuke.gif
Negeriau jokiu vaistu, nei KT, visai nieko, laukiau kol praeis metai, tada jau buciau ejusi pas gydytojus.
Reikia tiketi, ir viena grazia diena atsitiks stebuklas. Visoms jums stiprybes ir kantrybes.   4u.gif



Labai labai sveikinu!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif Graziausiu ir kuo lengviausiu dienu! mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Happy.Woman: 16 gegužės 2008 - 15:04
Mano ciklas po KT taip išsireguliavo, kad jau mums su MB neramu kaip pavyks pastoti, nes ginė sako, kad tokioms moterims su nereguliariu ciklu yra sunkiau pastoti verysad.gif Dabar mmm jau aplamai pora mėn nebuvo. Neseniai buvau pas ginę, išrašė duphaston, jei nesusitvarkys ilgesnį laiką, siūlo hormonus išsitirti. Dar ir nakvišas geriu. Nors šiaip sakė, kad viskas gražu, kai echo darė.. folikulai dideli, gražūs.. Neramiai laukiu mmm ir žiūrėsiu kas bus toliau. Įdomu per kiek laiko vidutiniškai pastoja moterys su tokiu nereguliariu ciklu? g.gif
Atsakyti
As irgi nesulaukiu mm rolleyes.gif Dar tik 4 dienos kaip neateina, bet neramu,o jei nestuke.gif
Atsakyti