Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

Na o mano nenormalus ciklas po 43d siandien baigesi... ir ovuliacijos taip ir nebuvo verysad.gif (pagal BT)
Bet as tikiuosi, kad cia tik sis toks nenormalus buvo, nes 3 ciklus pries tai O vykdavo...
Betkuriuo atveju zadu apsilankyt pas gine, o dabar naujas ciklas-nauja viltis bigsmile.gif
Sekmes visoms, nepamirskit pasigirt kaip sekas mirksiukas.gif
Atsakyti
mano ciklas irgi iš ilgųjų, nuo 35 iki 50 dienų. Nežinau kodėl, labai ir nesityriau. . . Žinau kad įvyksta O, tik vėlai, apie 30-35 dieną. Gal kažkas su hormonais negerai schmoll.gif
Du kartuspatojau be gydytoju pagalbos, bet kadangi antras nėštumas baigėsi nesėkmingai, planuoju pagaliau išsitirti hormonus, tik turiu sulaukti mmm. Tikiuosi ju kitais metais sausi sulaukti tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedreB @ 2007 11 29, 21:01)
mano ciklas irgi iš ilgųjų, nuo 35 iki 50 dienų. Nežinau kodėl, labai ir nesityriau. . . Žinau kad įvyksta O, tik vėlai, apie 30-35 dieną. Gal kažkas su hormonais negerai  schmoll.gif
Du kartuspatojau be gydytoju pagalbos, bet kadangi antras nėštumas baigėsi nesėkmingai, planuoju pagaliau išsitirti hormonus, tik turiu sulaukti mmm. Tikiuosi ju kitais metais sausi sulaukti  tongue.gif  mirksiukas.gif

butinai issitirk kad zinotuk kodel viskas taip wink.gif as ir pagaliau prisiruosiau issitirt ir pasirodo tikrai reikalingas gydimas unsure.gif tad daba pats laikas bus gyditis kol planavimas atidetas smile.gif
Atsakyti
na va panikes, senokai cia nebuvau bet ziuriu temele tai laaaabai letai juda biggrin.gif tai va man o nevyksta. reiks stimuliacijos. laukia gydyymas....
Atsakyti
sveikos,
prsiminiau kaip buvo man. vatojau kuri laika KT, paskui reikejo ilgesniam laikui vienai be MB isvykti, tai nutarem nebegerti ir issivalyti organizma doh.gif . tai nestumo testus pirkdavau net kai viena buvau, nes mmm neateidavo ilgai. katais po visa menesi nieko.... kartais pusantro. o kai grizau, tai aisku buvo, kad nuo streso geriau nebus (leliuko dar neplanavom), tai ejau pas dakatre, pasidariau tyrimus, pasake, kad ovuliacija nevyksta kas menesi pas mane, o tai reiskia, kad jei ir sugalvociau pastoti, tai neaisku kada galeciau.
na kad menesines butu reguliarios, nutariau visgi grizti prie KT. ginekologe pasake, kad kai noresiu pastoti, tiesiog nutraukciau ir bandyciau is karto. taip ir darem. tik pirma cika Mb sirg baisiai, tai gerasias dienas praleidom, o va antra menesi isejo bigsmile.gif
ir nesiojau ir gimdziau kaip pagal vadoveli .praktiskai dienos tikslumu mirksiukas.gif

taip kad sekmes visoms, ir jei yra daug noro, geros visos priemones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(2SIA @ 2007 12 22, 12:57)
sveikos,
prsiminiau kaip buvo man. vatojau kuri laika KT, paskui reikejo ilgesniam laikui vienai be MB isvykti, tai nutarem nebegerti ir issivalyti organizma  doh.gif . tai nestumo testus pirkdavau net kai viena buvau, nes mmm neateidavo ilgai. katais po visa menesi nieko.... kartais pusantro. o kai grizau, tai aisku buvo, kad nuo streso geriau nebus (leliuko dar neplanavom), tai ejau pas dakatre, pasidariau tyrimus, pasake, kad ovuliacija nevyksta kas menesi pas mane, o tai reiskia, kad jei ir sugalvociau pastoti, tai neaisku kada galeciau.
na kad menesines butu reguliarios, nutariau visgi grizti prie KT. ginekologe pasake, kad kai noresiu pastoti, tiesiog nutraukciau ir bandyciau is karto. taip ir darem. tik pirma cika Mb sirg baisiai, tai gerasias dienas praleidom, o va antra menesi isejo  bigsmile.gif
ir nesiojau ir gimdziau kaip pagal vadoveli .praktiskai dienos tikslumu  mirksiukas.gif

taip kad sekmes visoms, ir jei yra daug noro, geros visos priemones  4u.gif


tai taip iseina kad po KT vartojimo tau O vyko du men. normaliai? as taip pat nustojau gert KT,bet nesuprantu kada daba ta O turetu buti,jei ciklas priest tai buvo nereguliarus schmoll.gif
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif
Pas mane ciklas 32-45 dienos, kazkoks jovalas ka nors susekt. Noriu antro leliuko, o kazkaip nesigauna. Tiesa, jau 2 kartus buvau pastojusi, bet nesekmingai, pirma karta po daugiau nei metu laiko bandymu, bet po menesio ivyko persileidimas, o paskui po 2 menesiu vel pastojau, bet po 2 menesiu persileidimas vel verysad.gif Tai dabar vazineju i Klp tyrimams, vaziavau per ovuliacija (bent jau gydytoja nustate kada ji vyksta) darytis kraujo tyrimu, dabar vaziuosiu si ketvirtdieni vel, nes liepe menesiniu trecia diena vel kraujo tyrimus darytis, po to su rezultatais pas gydytoja, gal kas paaiskes. Bet tos nereguliarios mmm daug bedu pridaro unsure.gif Jungiuos prie jusu, gal ir jus kazka panasaus tiriates, papasakosit kaip jums sekesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aila29 @ 2007 12 25, 22:20)
Labukas visoms 4u.gif
Pas mane ciklas 32-45 dienos, kazkoks jovalas ka nors susekt. Noriu antro leliuko, o kazkaip nesigauna. Tiesa, jau 2 kartus buvau pastojusi, bet nesekmingai, pirma karta po daugiau nei metu laiko bandymu, bet po menesio ivyko persileidimas, o paskui po 2 menesiu vel pastojau, bet po 2 menesiu persileidimas vel  verysad.gif  Tai dabar vazineju i Klp tyrimams, vaziavau per ovuliacija (bent jau gydytoja nustate kada ji vyksta) darytis kraujo tyrimu, dabar vaziuosiu si ketvirtdieni vel, nes liepe menesiniu trecia diena vel kraujo tyrimus darytis, po to su rezultatais pas gydytoja, gal kas paaiskes. Bet tos nereguliarios mmm daug bedu pridaro  unsure.gif  Jungiuos prie jusu, gal ir jus kazka panasaus tiriates, papasakosit kaip jums sekesi  4u.gif

Sveikute, 4u.gif
o kokius tau tyrimus atlieka?
Pas mane panasus ciklas ir turejau persileidima. Pries pastojant dabar noriu visapusiskai issitirti.... Tirsiuos ir skydliauke, nes girdejau kad del jos gali buti problemu g.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedreB @ 2007 12 26, 19:10)
Sveikute, 4u.gif
o kokius tau tyrimus atlieka?
Pas mane panasus ciklas ir turejau persileidima. Pries pastojant dabar noriu visapusiskai issitirti.... Tirsiuos ir skydliauke, nes girdejau kad del jos gali buti problemu  g.gif



Per ovuliacija (gydytoja mazdaug pasake pati data) vaziavau darytis Prolaktino, Testosterono, progesterono, PGN (nezinau kas jisn per vienas) tyrimu, rytoj, kadangi bus antra ciklo diena leksiu darytis FSH, LH, E2 IR TSH tyrimu. Tai rytoj pasiimsiu ir pirmuju tyrimu rezultatus, ju dar nezinau, o kita savaite su abieju tyrimu rezultatais vaziuosiu pas savo gydytoja, kad ziuretu kame visos bedos. Dar kita savaite darysiu vyro spermograma. Gal kas paaiskes tada unsure.gif TSH tyrimas berods ir yra susijes su skydliaukes hormonais, jei neklystu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aila29: 26 gruodžio 2007 - 18:28
QUOTE(Aila29 @ 2007 12 26, 19:27)
Per ovuliacija (gydytoja mazdaug pasake pati data) vaziavau darytis Prolaktino, Testosterono, progesterono, PGN (nezinau kas jisn per vienas) tyrimu, rytoj, kadangi bus antra ciklo diena leksiu darytis FSH, LH, E2 IR TSH tyrimu. Tai rytoj pasiimsiu ir pirmuju tyrimu rezultatus, ju dar nezinau, o kita savaite su abieju tyrimu rezultatais vaziuosiu pas savo gydytoja, kad ziuretu kame visos bedos. Dar kita savaite darysiu vyro spermograma. Gal kas paaiskes tada  unsure.gif  TSH tyrimas berods ir yra susijes su skydliaukes hormonais, jei neklystu  g.gif

FSH, LH , E2 esu jau pasidariusi, FSH/LH rezultatas siek tiek neatitinka normos, bet nedaug. E2 viskas OK. Reiks dar ta skydliauke paziureti, nes ji pas mane padidejusi. O ir spaudimas pas mane didokas... schmoll.gif
O del ko jus darysite tyrimus vyrui, jei jau buvai pastojusi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedreB @ 2007 12 26, 19:42)
FSH, LH , E2 esu jau pasidariusi, FSH/LH rezultatas siek tiek neatitinka normos, bet nedaug. E2 viskas OK. Reiks dar ta skydliauke paziureti, nes ji pas mane padidejusi.  O ir spaudimas pas mane didokas...  schmoll.gif
O del ko jus darysite tyrimus vyrui, jei jau buvai pastojusi?  g.gif



Ot tikrai nezinau, kodel liepe vyrui tyrimus tokius pasidaryt g.gif As irgi nesuvokiu, kam jo reikia, jei buvau pastojusi. Beda slypi kazkur anapus blink.gif
O kas tas E2 tyrimas???
Atsakyti
mano ciklai po KT taip ir nesusireguliavo ne kiek, geriu nakvisas (girdejau padeda) bet nieko schmoll.gif kaip nereguliarus , be galo ilgi ( ~44-68CD ), tai ir tesiasi verysad.gif
Atsakyti