Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

QUOTE(millamia @ 2007 11 25, 12:50)
niu va vakar buvau pas gydytoja: apziurejo, padare echoskopija, viskas kolkas tvarkoj. rado beveik subrendusi kiausineli, sake kad po poros d tureu  but ovuliacija. tai va reiks ziuret kaip kas bus. dar gruodzio pradzioj paskyre progesterono tyrima patikrint ar vyksta ovuliacija. siaip labai nuramino, israse zoleliu tableciu ten tokiuu, sake pareguliuos cikla, kad nebutu toks ilgas. tai vat merginos, lauksiu rezultatu  4u.gif

saunu kad viskas gerai 4u.gif
tai ka daba pasidarbuokit per tas didziasias dienas ir gal kai kita kart nueisi pas gyd ji tau pasakys kad esi nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2007 11 25, 14:50)
saunu kad viskas gerai  4u.gif
tai ka daba pasidarbuokit per tas didziasias dienas ir gal kai kita kart nueisi pas gyd ji tau pasakys kad esi  nestuke.gif



o kad tavo Indrutee zodziai tiesiai Dievui i ausi biggrin.gif labai butu faina vyreliui padovanot vietoj kokios nuvalkiotos dovanos nestumo testa su kaspinu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(millamia @ 2007 11 25, 22:30)
o kad tavo Indrutee zodziai tiesiai Dievui i ausi biggrin.gif labai butu faina vyreliui padovanot vietoj kokios nuvalkiotos dovanos nestumo testa su kaspinu  thumbup.gif

as visad svajojau apie tokia dovana wub.gif manau si dovana butu pati graziausia wub.gif
Atsakyti
pas mane ta pati bėda - vat jau 40Cd ir jokių O požymių, nors praeitus du ciklus Bt gražiai kilo, nors ilgis irgi netrumpas 34 d. ir 39 d. bet dabar jau viršijau visus rekordus - šiandien lekiu pas giniu aiškintis. pavydžiu toms, kurių ciklai 28 ar mažiau d. gyvenk sau linksmai, mylėkis ir džiaukis vaikais rolleyes.gif o man tai tikri namų darbai tuoj taps nuo to gerų dienų gaudymo doh.gif
Atsakyti
Pas mane irgi pries tai buve ciklai apie 34d budavo ir BT graziai pakildavo apie 20cd, o si cikla taip stengemes ir kaip specialiai - kaip nekyla, taip nekyla BT doh.gif
Atsakyti
niu panikes, bt siand nukrito iki 36,3 tai rodo kad tuoj bus o. ir gine sake ta pati, kad kiausinelis beveik subrendes. na tikekimes kad jau si menesi pagausim gandrus 4u.gif
Atsakyti
man beveik kiekviena menesi belaukiant mmm, pasirodo nestumo pozymiai (dazniausiai tai pykina) smile.gif Cia viskas del didelio noro pastoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 11 26, 10:44)
pas mane ta pati bėda - vat jau 40Cd ir jokių O požymių, nors praeitus du ciklus Bt gražiai kilo, nors ilgis irgi netrumpas 34 d. ir 39 d. bet dabar jau viršijau visus rekordus - šiandien lekiu pas giniu aiškintis. pavydžiu toms, kurių ciklai 28  ar mažiau d. gyvenk sau linksmai, mylėkis ir džiaukis vaikais  rolleyes.gif  o man tai tikri namų darbai  tuoj taps nuo to gerų dienų gaudymo doh.gif

Nu nėra to blogo, kad nebūtų kas gero. Jei pas tave sakykim kas 40 d mm - tai daugiau gali džiaugtis su vyru, sutaupai pinigėlių higienos reikmenim ir mažaiu kruajo netenki, nes rečiau kraujuoji (į metus gaunasi ne 12 k, o kokie 8 k)
Tikriausia viso mes persistengiam ir kievieną kartą prievartaujam save kaip norim pastoti. Atsipalaiduokim ir mėgaukimės smileysex.gif malonumu.
Juk daugiau pastoja tos, kurios nenori ir nesitiki pastoti, o tos kurios forsuoja - tai rezultatas priešingas.

QUOTE(millamia @ 2007 11 26, 14:49)
niu panikes, bt siand nukrito iki 36,3 tai rodo kad tuoj bus o. ir gine sake ta pati, kad kiausinelis beveik subrendes. na tikekimes kad jau si menesi pagausim gandrus  4u.gif

Nu va, tad atsipalaiduokit ir džiaukitės vienas kitu su vyru, negalvodami apie ovuliacijas, apsivaisinimus ir kitus rūpesčius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2007 11 24, 20:10)
Mano mmm visada pasirodydavo reguliariai, kone kaip laikrodukas  smile.gif Bet šį mėnesį jau 40 diena kaip nėra. Tikėjausi  nestuke.gif , bet testas parodė, jog ne  verysad.gif Eisiu pirmadienį pas ginę, žiūrėsim ką sakys, kad tik nebūtų kas rimtesnio atsitikę, niekada tiek nevėluodavo  g.gif



ka gine sake? mirksiukas.gif tikiuosi kad nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(millamia @ 2007 11 26, 13:49)
niu panikes, bt siand nukrito iki 36,3 tai rodo kad tuoj bus o. ir gine sake ta pati, kad kiausinelis beveik subrendes. na tikekimes kad jau si menesi pagausim gandrus  4u.gif


Faina... rolleyes.gif nauja viltis-bus ko laukti thumbup.gif laikom kumscius
Atsakyti
QUOTE(millamia @ 2007 11 26, 12:49)
niu panikes, bt siand nukrito iki 36,3 tai rodo kad tuoj bus o. ir gine sake ta pati, kad kiausinelis beveik subrendes. na tikekimes kad jau si menesi pagausim gandrus  4u.gif

laikom kumstukus wink.gif
Atsakyti
labai aciu mergaites uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti