Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

Tai mes irgi darbuojames kas 2-3 dienas, bet kai toks begalinis ciklas, tai tikrai gaunasi jau nebesimylejimas, o vaiku darymas blush2.gif
Aciu, brangiosios, kad atsiliepet, ramiau, kai zinau, kad ne viena tokia 4u.gif
Sekmes visoms! mirksiukas.gif Roposiu ir as pas gine...
Atsakyti
pritariu kad reikia atsipalaiduoti ir myletis smile.gif
sakau is patirties tongue.gif nes planavom beveik 3m ir nepavyko sex gavos kaip darbas padaryti vaika bet viena diena praradau vilti ir nusprendem nebeplanuot o vaziuot kurnors i uzsinie padirbet lotuliukas.gif bet va vos tik pradejom ruostis kelionei suzynojau kad esu 7sav nestuke.gif taip ir neisvykom niekur tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
pas mane ir tos pacios bedos. nereguliarumas ir gan ilgokas ciklas. gaunas apie 40 su virsum dienu. tai va gali gaudyt vejus laukuose. badnrau ta bt matuot, bet kazkokias nesamones rodo, tai ryt pas gine varau, gal kokius tyrimus padarys ir viska detaliau paaiksins.
Atsakyti
QUOTE(millamia @ 2007 11 24, 00:14)
pas mane ir tos pacios bedos. nereguliarumas ir gan ilgokas ciklas. gaunas apie 40 su virsum dienu. tai va gali gaudyt vejus laukuose. badnrau ta bt matuot, bet kazkokias nesamones rodo, tai ryt pas gine varau, gal kokius tyrimus padarys ir viska detaliau paaiksins.

geras sprendimas thumbup.gif gal gyd arsakys i klausimus kodel jos tokios ir t.t. wink.gif ir tau bus ramiau pagersi kokiu vaistuku ir viskas bus ok smile.gif sekmes ryt pas gyd 4u.gif
Atsakyti
Mielosios, leliukai tikrai zino kada jiems ateiti. Kalbu is savo patirties, nes buvo dideles bedos su MM. Susirgau 17 metu ir tai iskviesta buvo vaistu, daug tyrimu daryta, viskas tvarkoj anot daktaru,problemos jokios nerado, bet MM nebudavo 2-3 menesius. doh.gif Verkiau, jau buvau praradus vilti, kad kazkada mane kas vadins MAMA.
Kai susipazinau su dabartiniu vyru as jam graziuoju uzsimindavau, kas butu jei negaleciau pastot, gal isivaikintume ir .t.t Jis net tokiu kalbu nenorejo girdet. Jis tik pasake: pas musu bus MUSU VAIKIUKAS. Taip ir atsitiko, per 2 menesiu pastojau ir turim nuostabia dukrele thumbup.gif . Tai kad tikrai, "nedarykit" vaiku, o megaukites vienas kitu, kaip dauguma sako. Nes kai darai tam kad darytum, nera gerai ax.gif Sekmes
Atsakyti
g.gif Aš suprantu, kad taip lauki leliuko, dar daugiau lauki, tiksliau nelauki tų mmm. O kai jos taip ilgai neateina, tai dar labaiu lauki, kaaadaaa gi sužinosiu kad jau ne viena. O dar kai taip reikia stengtis visą mėnesį, atleiskit visą ciklą, kuris trunka 2 ar 3 mėnesius, tai ir MB galima išsekinti, nes nežinai, kuriuo metu būna ta paslaptinga O. Na ir mylėtis reguliariai kas antrą dienelę tai ne kiekvienas, kad ir lovelasas vyras beišgali (juk yra ir nuovargis po darbo ir rūpesčiai, kurie slopina norą mylėtis ir visa kita)
Na nežinau, ar supratot mane iš tos dyyydelės šnektos, bet aš norėjau pasakyti, jeigu vyksta ta O, jeigu su kiaušintakių praeinamumu nėra problemų ir su vyro sėkla viskas čiki piki - anksčiau ar vėliau turėsit savo lelių!
Atsakyti
QUOTE(Irmina_B @ 2007 11 22, 11:07)
kiek zinau jei ciklas yra iki 35 d, tai nieko(cia su nuokrypiais smile.gif ) o jei daugiau tai reiktu apsilankyt  pas gine 4u.gif


Mano mmm visada pasirodydavo reguliariai, kone kaip laikrodukas smile.gif Bet šį mėnesį jau 40 diena kaip nėra. Tikėjausi nestuke.gif , bet testas parodė, jog ne verysad.gif Eisiu pirmadienį pas ginę, žiūrėsim ką sakys, kad tik nebūtų kas rimtesnio atsitikę, niekada tiek nevėluodavo g.gif
Atsakyti
As irgi visa gyvenima turejau problemu su savo ciklu. Tai dabar kai pradejom planuoti leliu, pasidare labai neramu, kad ilgai gali ji tekti kviesti. Bet vis tiek jis yra labai laukiamas ir bus labai mylimas... wub.gif
Kantrybes visoms. 4u.gif
Atsakyti
mano mm visada buvo nereguliarus, veluodavo tai sav tai truputeli ilgiau, bet dabar jau beveik kitas menuo o kaip nera. Labai noreciau but nestuke.gif bet jauciu jos vel pasirodys kai ju labiausiai nelauki. Kai naudojau KT viskas buvo normaliai zinojau kada turi buti mm ir viskas, o dabar jau darytis nestumo testa kiekviena menesi tapo normalu. Noreciau kad pagaliau butu II. Nors ir neplanuojam, bet ir per daug nesisaugom, leliukas butu labai laukiamas. De to maziuko norejimo man net pozymiai atrodo atsiranda nestukiu, bet aisku kiekviena mensei paaiskeja ad cia tik mano isisgalvojimai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2007 11 23, 23:37)
geras sprendimas  thumbup.gif  gal gyd arsakys i klausimus kodel jos tokios ir t.t. wink.gif ir tau bus ramiau pagersi kokiu vaistuku ir viskas bus ok smile.gif sekmes ryt pas gyd  4u.gif



niu va vakar buvau pas gydytoja: apziurejo, padare echoskopija, viskas kolkas tvarkoj. rado beveik subrendusi kiausineli, sake kad po poros d tureu but ovuliacija. tai va reiks ziuret kaip kas bus. dar gruodzio pradzioj paskyre progesterono tyrima patikrint ar vyksta ovuliacija. siaip labai nuramino, israse zoleliu tableciu ten tokiuu, sake pareguliuos cikla, kad nebutu toks ilgas. tai vat merginos, lauksiu rezultatu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(millamia @ 2007 11 25, 14:50)
tai vat merginos, lauksiu rezultatu  4u.gif

Mes irgi labai labai lauksim gerų rezultatų, laikau už tave kumščius thumbup.gif
Papildyta:
Tiesa, ką rodo arboras, ar jau nesinaudoji?
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2007 11 25, 13:48)
Mes irgi labai labai lauksim gerų rezultatų, laikau už tave kumščius  thumbup.gif
Papildyta:
Tiesa, ką rodo arboras, ar jau nesinaudoji?



tikiuos kad ilgai neteks laukti. arboras truputuka grybauja pas mane, bet kitaip ir negali but su mano ciklu. pries savaie rode didziausius papartelius, o to nunyko ir kelias dienas nieko nebuvo o va dabar vel aukti pradeo biggrin.gif toks vaizdas kad anta o ateina (tik si turetu but tikroji)nes per ana net bt nepakilo. na lauksiu rezultatu, kai ka nors jau zinosiu butinai pranesiu mirksiukas.gif
Atsakyti