Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

net nepagalvojau, kad tiek daug merginu su sia mmm nereguliarumo problema. Pas mane jos nuo 28 iki 45 (standartiskai), o karts nuo karto issisoka iki kokiu 75.
Gal pries kokius 6 metus geriau KT, bet tik nustojus jas vartoti, vel sugrizau i savo makalyne.
Be galo noriu pastoti, bet netinka nei temperaturinis matavimas, nei kiti skaiciavimai, nes kiekviena menesi vis kitaip viskas.
Atsakyti
Mano menesines buvo ziauriai nereguliarios, ginekologe buvo net prigasdinus kad vaiku galiu neturet. Tuomet pries kokius 3 metus parekomendavo Diane kontracepyikus pagert apie metus... Kol geriau viskas gerai buvo , nustojau ir vel sh... Bet pries pusmeti atradau vitaminus moterims Well women, man juosteta medike parekomendavo, ten viskas ko moters organizmui reikia, ir savijauta gera buvo ir menstruacju skausmai apmazejo, o geriausia tai kad menesines idealiai reguliarios pasidare, kiekvien menesi 32 dieneles. Ir pastojau iskart, per pirma menesi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemuogių pieva @ 2007 11 16, 10:40)
Mano menesines buvo ziauriai nereguliarios, ginekologe buvo net prigasdinus kad vaiku galiu neturet. Tuomet pries kokius 3 metus parekomendavo Diane kontracepyikus pagert apie metus... Kol geriau viskas gerai buvo , nustojau ir vel sh... Bet pries pusmeti atradau vitaminus moterims Well women, man juosteta medike parekomendavo, ten viskas ko moters organizmui reikia, ir savijauta gera buvo ir menstruacju skausmai apmazejo, o geriausia tai kad menesines idealiai reguliarios pasidare, kiekvien menesi 32 dieneles. Ir pastojau iskart, per pirma menesi  thumbup.gif

reklama smile.gif
pasidare idomu ar cia tikrai nuo ju ar cia su tapimas g.gif gal isbandyti?... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemuogių pieva @ 2007 11 16, 12:40)
Mano menesines buvo ziauriai nereguliarios, ginekologe buvo net prigasdinus kad vaiku galiu neturet. Tuomet pries kokius 3 metus parekomendavo Diane kontracepyikus pagert apie metus... Kol geriau viskas gerai buvo , nustojau ir vel sh... Bet pries pusmeti atradau vitaminus moterims Well women, man juosteta medike parekomendavo, ten viskas ko moters organizmui reikia, ir savijauta gera buvo ir menstruacju skausmai apmazejo, o geriausia tai kad menesines idealiai reguliarios pasidare, kiekvien menesi 32 dieneles. Ir pastojau iskart, per pirma menesi  thumbup.gif

Ne joks stebuklas, paprasčiausiai šiuose vitaminuose yra nakvišų aliejaus, kuris ir reguliuoja visą hormoninę moters pusiaisvyrą, ir aišku, plius dar subalansuoti vitaminai bei mineralai. Nors man geriant šituos vitaminus vis vien traukiodavo naktimis mėšlungis.
Atsakyti
Mna tai jokie vaistai nepadejo sureguliuot mm doh.gif Viena mamos drauge pasake: pagimdysi, susitvarkys. Keistai bet pastojau gana greitai ir tikrai pagimdzius visus 7 menesius (kol maitinau) menesines tiksejo reguliariai. Po to pradejau naudot kontraceptini zieda, viskas buvo ciki piki. Dabar pirmas menuo kkai planuojam leliuka, ziureism kaip suzais mano mm
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
turiu klausmeli,gal kas zinos ka smile.gif pa mane tokia situacija:
Su vyru leliu bandom 4 menesi, bet... verysad.gif anksciau mano ciklas buvo reguliarus, tada pastaruosius 3 men buvo taip- 28 d. 32, 34. po paskutiniu mm pradejo ziauriai skaudet pilva, nuejau pas gine. Ji paziurejo, kad kiauside padidejus 1.5cm pastorejus 0.5cm. norejo skirt KT. bet manau, kad reikia zinot t priezasti, todel nuejau pas kita giniu ax.gif ten padare hormonu tyrimus, kurie parode kad viskas ok g.gif doh.gif daktaras liepe ateit po mm, kad paziuret ar vyksta O ar ne, nes kaip tik ta diena kai as buvau pas ji, buvo subrende kiausineliai tongue.gif tai nuo ko man ta kiauside padidejus? gal buvo kam taip? 4u.gif
ar seip zinot ka apie tai? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
+/- savaites nuokrypiai cikle - jau blogai?
Atsakyti
QUOTE(andal @ 2007 11 22, 11:19)
+/- savaites nuokrypiai cikle - jau blogai?


kiek zinau jei ciklas yra iki 35 d, tai nieko(cia su nuokrypiais smile.gif ) o jei daugiau tai reiktu apsilankyt pas gine 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
siandien man 35-a ciklo diena, matuoju BT, bet pakilimo vis dar nesulaukiu... verysad.gif kaip ir ciklo pabaiga jau turetu but, o dar ovuliacijos nebuvo?... g.gif gal visai nebus?...
Kaip planuojat su ilgais ir dar nereguliariais ciklais? Pavargom jau darbuotis... blush2.gif
Papildyta:
Kad yra tema "nereguliarus ciklas" maciau, mane labiau domintu ILGI ciklai, kiek dienu buna, kaip gaudot ovuliacija?...
Atsakyti
Kiek ilgi ciklai? matai, sako, kad pernelyg ilgi ciklai irgi yra negerai. O nereguliarumas ir ilgumas taip pat susiję. mat pas mane ciklo trukmė nuo 30 iki 84 (!) dienų. Tad manau 84 d irgi netrumpas laikas.
Kol kad dar tik pradeu planuoti nėštumą, tad ir tik dabar pradedu tirtis, nes mano ginė pareiškė, kad taip būna dėl stresų, pervargimų, naktinio darbo ttt.
O planuojamt taip, visiškai paprastai, kas antrą dienelę smileysex.gif ir stebėsim rezultatus, mat nei viena daugiau be ŠV. Marijos nuo šventos Dvasios nepastoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano ciklai irgi ilgi. Paskutinis buvo 79 dienų. Ir tai vaistais mmm prisikviestos. Tikiuosi, kad šis bus trumpesnis.. na, arba kokių 9 mėn. lotuliukas.gif
O šiaip, būtų gerai apsilankyti pas ginę, pasitarti, dėl ko toks ilgas ciklas. Aš savo priežastį žinau - PKS. Dabar išrašė žolelių vaistų, gal padės sutrumpinti ciklą.
Bet kokiu atveju, namų darbus daryti kas 2-3 dienas ir to turėtų užtekti.. Ir tai, kaip man sakė ginė, reikia, ne "vaikus daryti", o mylėtis. Taip greičiau pavyksta nestuke.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2007 11 23, 10:08)
Ir tai, kaip man sakė ginė, reikia, ne "vaikus daryti", o mylėtis. Taip greičiau pavyksta  nestuke.gif  ax.gif

Jooo, va čia tai pritariu 100 proc biggrin.gif
Atsakyti