Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

Labai gali buti, kad tik vienas menuo netikes. Juk ir medicininej literaturoj raso, kad ne kiekviena menesi ovuliacija buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Masa @ Sekmadienis, 30 Lapkričio 2003, 21:23)
Labai gali buti, kad tik vienas menuo netikes. Juk ir medicininej literaturoj raso, kad ne kiekviena menesi ovuliacija buna smile.gif

Taip, žinau, skaičiau. Tik bėda ta, kad mano ciklas visada nereguliarus, o ne vienas mėnuo išsiskiria. Nieko, matysiu. Laukiu sekancio ciklo pradzios (nors tikiuosi nesulaukti wink.gif ) ir tada tris ciklus matuosiu temperatūra.
Atsakyti
Pamenu, kad pas mane ovuliacijos nebudavo mazdaug kas 4-5 men. O kai jau budavo, tai visai nepriklausomai, ar ciklas 30 d., ar 70 d. Budavo, pralauki kokius 2 menesius su zema temperatura, tada sokteli, ir jau paskui lygiai po 14 d. menesines.
Nezinau, nuo ko tokios nesamones darosi, bet jeigu kiti tyrimai geri, tai vien del ciklo ilgio gal galima ir nesijaudint pakolkas? Juolab, kad dar tiek nedaug laiko praejo. Juk buna moterys su normaliu ciklu pastoja tik po puses ar net visu metu nesisaugojimo.
Sekmes, tikiuosi, greit temperaturos nebereikes matuoti wink.gif
Atsakyti
Gal ir pas mane kažkas panašaus. Nežinau. Bet kad ramiau būtų išsitirsiu. Ir labai tikiuosi, kad nereikes matuoti tos temperatūros (labai nemalonu, kiekvieną kartą vos vos prisiverčiu). Tik viena mintis ramina- kad tai vardan kilnaus tikslo wink.gif . Gal kas žinot nors truputį malonesnį būdą unsure.gif wacko.gif , nei matuot užpakaliukyje? Po liežuviu man atrodo nepatikima, nes vis tiek taip gerai neapspaudžia (Dievulėliau, visa raustu wub.gif - pagaliau, paklausiau unsure.gif) smile.gif ?
Atsakyti
Po liezuviu taip pat gerai, kaip ir kitur smile.gif Visiskai patikima. Gali pabandyti kelias dienas matuoti ten ir ten (su skirtingais termometrais, zinoma smile.gif) tai pamatysi, kad yra keliu daliu (ar desimtyju) skirtumas, bet pakilimai - nusileidimai tokie patys. Tik reikia termometra kisti po liezuviu kaskart i ta pacia vieta, geriausia per pati viduri. Netina, jei sergi sloga ir miegi issiziojusi...
Atsakyti
kiek žinau, labiausiai patikimas užpakaliuke smile.gif. Jei labai nemalonu - patepk termometro galiuką vazelinu. Bet ar tikrai taip jau bjauru, čia gi ne kokia klizma...
Atsakyti
Atitarsiu liepsnele: visur taip pat patikima, tik svarbu tos vietos visa menesi nekeisti. Nes jei keisi, tai tikrai nieko nesuzinosi. Mano zinios apimtos is Naturalaus seimos planavimo konsultavimo vadovo, o bazines temperaturos matavimas yra pagrindas naturaliems metodams. Jei po liezuviu butu nepatikima, tai nerekomenduotu ten matuoti.
As pati visada tik po liezuviu matuoju ir rezultatai kuo puikiausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE (liepsnele @ Pirmadienis, 01 Gruodžio 2003, 15:03)
kiek žinau, labiausiai patikimas užpakaliuke smile.gif. Jei labai nemalonu - patepk termometro galiuką vazelinu. Bet ar tikrai taip jau bjauru, čia gi ne kokia klizma...

Tikrai nemalonu (kartais- iš vis bjauru). Nežinau, ar bjauriau nei klizma, nes man niekada jos nestatė... Apie vazeliną... nebloga mintis, reiks pagalvoti. Turiu laiko iki ciklo pradzios smile.gif .
Nors gal reikes pradet matuot po liežuviu (mažiau kankynės). Pagalvosiu.
O kitų vietų nėra huh.gif ? sleep.gif
Atsakyti
Na, dar makstis. Bet nezinau ar tai geriau negu isange smile.gif

Kitu vietu deje, nera, nes reikia ismatuoti VIDINE kuno temperatura...
Atsakyti
Manau, akd po liežuviu irgi nėra didelio malonumo laikyt kažką, bet aišku čia skonio reikalas. O gal tu labai giliai kiši į išeinamą angą - juk tas termometro galiuaks ne toks jau didelis. Pamenu, aki aš matuodavaus, tai atsigulus ant šono susiriesdavau ir jokių problemų nebūdavo - net numigdavau per tas kelias matavimosi minutes wink.gif.
Atsakyti
jei planuojamas nestumas, reikia ieskoti nereguliaraus ciklo priezasciu. Man toks ciklas (35 dienos - begalybe dienu) netrukde, kol neuzsimaniau pastoti. Tada ir prasidejo...

Radom priezasti - policistines kiausides, beje, dazna nevaisingumo ir nereguliaraus ciklo priezastis. Radom ir sprendima smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Kurpaite @ Pirmadienis, 01 Gruodžio 2003, 18:47)
jei planuojamas nestumas, reikia ieskoti nereguliaraus ciklo priezasciu. Man toks ciklas (35 dienos - begalybe dienu) netrukde, kol neuzsimaniau pastoti. Tada ir prasidejo...

Radom priezasti - policistines kiausides, beje, dazna nevaisingumo ir nereguliaraus ciklo priezastis. Radom ir sprendima smile.gif

Ir kokį - jei ne paslaptis? Tai jūs su vyru jau nebe vieni?
Atsakyti