Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

QUOTE(Laumėnė @ 2007 08 21, 07:29)
manau laikas pasirodyt pas ginekologę  g.gif

doh.gif kai aš buvau, ji pažiūrėjo į mano kalendoriuką, sako tik poroje vietų matau nereguliarumą doh.gif nu nžn man atrodė daugiau. dabar neinu, matuosiu bt kokį pusę metų ir tada nueisiu ką vėl šnekės arba eisiu pas kitą dėl visa ko.

QUOTE(VIKUTE83 @ 2007 10 03, 18:28)
O KAIP YRA SKAICIUOJAMAS CIKLAS?  4u.gif

nuo pirmos mm dienos iki sekančių mm.
Atsakyti
QUOTE(VIKUTE83 @ 2007 10 03, 18:28)
O KAIP YRA SKAICIUOJAMAS CIKLAS?  4u.gif

nuo mmm pirmos dienos iki kitu mmm pirmos dienos wink.gif
Atsakyti
As visalaik vargau su nereguliariom mmm ,bet man jos nesutrukde tapti nestuke.gif nereguliarios mmm ne visada reiskia kad kas nors negerai schmoll.gif
Atsakyti
As irgi prie Jusu kompanijos prisijungsiu wub.gif
Mano ciklas visa laika buvo nereguliarus, patoviai su "uztempimais". Bet pastojau normaliai ax.gif ax.gif Tiesa sakant, net nesitikejau, kad galiu buti nestuke.gif , eilini karta galvojau, kad mmm veluoja, o kai nuejau pas daktare, isgirdau, kad mano 2.gif
jau 7 savaiteliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki.mano ciklas irgi buvo nereguliarus, bet kai pradejau gerti vitaminus Well Woman tai jis iskart normalizavosi smile.gif .paskuj nustojau gerti prasidejo skausmingos mmm ir neleguliarus. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(inguteee @ 2007 10 04, 13:49)
As visalaik vargau su nereguliariom mmm ,bet man jos nesutrukde tapti nestuke.gif nereguliarios mmm ne visada reiskia kad kas nors negerai schmoll.gif

o koks ciklas buvo? matavai bt ar atsitiktinai pastojai?
Atsakyti
as tai noriu Jusu patyrusiu konsultaciju smile.gif
po triju metu nustojau gerti kontraceptikus, ir susirgau tik pirma menesi po ju. dabar visa pusmeti nesusergu... gydytoja buvo liepus duphastona pagerti, dare visokius tyrimus hormonu viskas gerai.. bet nesusergu be duphastono ir taip jau pusmeti. iki kontraceptiku menesines buvo kas 24-28 dienas.. dabar jau antra menesi nesisaugom bet nepastoju, nes kitaip ir buti negali juk nesergu smile.gif))
po dvieju savaiiciu einu dar pas Alisauska.
baisoka darosi, noriu jau nestuke.gif
Atsakyti
sveikos merginos, gal as cia ne vietoje, bet kelinta ciklo diena buna pati vaisingiausia? pas mane po abrazijos taip pat nereguliarios menesines, tai dabar visai susimaisiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulina @ 2007 10 19, 11:11)
as tai noriu Jusu patyrusiu konsultaciju smile.gif
po triju metu nustojau gerti kontraceptikus, ir susirgau tik pirma menesi po ju. dabar visa pusmeti nesusergu... gydytoja buvo liepus duphastona pagerti, dare visokius tyrimus hormonu viskas gerai.. bet nesusergu be duphastono ir taip jau pusmeti. iki kontraceptiku menesines buvo kas 24-28 dienas.. dabar jau antra menesi nesisaugom bet nepastoju, nes kitaip ir buti negali juk nesergu smile.gif))
po dvieju savaiiciu einu dar pas Alisauska.
baisoka darosi, noriu jau  nestuke.gif


As nevisai patyrus, bet galiu savo situacija nupasakot. irgi vartojau KT apie tris metus, nustojau. nesulaukiau mmm, po 4 men gal kreipiausi i semos gydytoja. be jokiu tyrimu liepe gerti duphastona, taip sulaukiau 2 ciklu, bet labai jau jautesi, kad nenaturalus, nes daugiau rudos isskyros buvo ir labai mazai. tada nebegeriau duphastono gal menesi. ejau pas gine. ta bent jau apziurejo ir pareiske, kad reikia vel KT gerti doh.gif sakau, negersiu, nes noriu planuoti nestuma, ar yra kitas gydymo metodas. Labai supyko, pasiule gydytis paciai. Dar kazkiek menesiu palaukiau ir nuejau i VK. Menesiniu naturaliu nebuvo jau visus metus. Ten bent tyrimus padare hormonu ir nustate, kad prolaktinas per aukstas (nors iskart po apziuros minejo policistines). Tiesa, hormonu tyrimams teko pagerti KT viena menesi. Dabar geriu Bromokriptina ir sulaukiau 2 ciklo. Bet ar jie pilnaverciai dar nezinau. Kita sav einu i poliklinika, prasysiu vel visokiu tyrimu.
Bet panasu, kad pas tave kitos problemos, jei su hormonais viskas gerai. Gerai, kad nelauki tiek ilgai kaip as ir eini pas gydytojus.
Atsakyti

nu ir keista gydytoja.. gal tu nueik privaciai kur nors issitirti, nes man tai psake mano gydytoja (privaciai vaikstau), kad normalu jog po kontraceptiku nera menesiniu koki 1-3 men, bet ne ilgiau. man tai dare tyrimus hormonu dar, fsh, lh ir dar kazkokiu, dar nuo skydliaukes.. ir rodo kad kaip ir viskas normaliai. o duphastono konkreciai mano atveju neskyre, nes sako jis nepades, tik issauks menesines. tai as ji tik du men geriau. po dvieju sav einu pas gydytoja Alisauska, ta pati gydytoja ji rekomendavo, sako jis tave istirs ir konkreciai matys ka daryti..
gal ir tu kur nors kreipkis privaciai, jei visus metus nieko nera, o leliuko nori smile.gif
o kas tas bromokriptinas ir nuo ko jis?

Atsakyti
QUOTE(burbulina @ 2007 10 19, 13:27)

gal ir tu kur nors kreipkis privaciai, jei visus metus nieko nera, o leliuko nori smile.gif
o kas tas bromokriptinas ir nuo ko jis?


Tai jau kreipiausi vasara i vaisingumo klinika, kur ir padare hormonu tyrimus. O bromokriptinas mazina prolaktina, kuris pas mane pasirodo buvo per aukstas. Skydliauke ir as tyriausi, rado ir ten problemu, geriu dar ir tiroksina. Kadangi pradejus gerti bromokriptina atsirado ciklas, tai VK gydytoja liepe pasirodyti tik po 6 men jei nepavyks pastoti. Bet as tiek laukti tikrai nezadu, todel ir uzsirasiau dar ir i paprasta poliklinika. Maza ka, gal ir ta VK praleido kazka.
Atsakyti
QUOTE(editita @ 2007 10 19, 09:42)
sveikos merginos, gal as cia ne vietoje, bet kelinta ciklo diena buna pati vaisingiausia? pas mane po abrazijos taip pat nereguliarios menesines, tai dabar visai susimaisiau 4u.gif


Jei menesines nereguliarios, saves nestebedama nezinosi, kada pati vaisingiausia. Paprastai tai turetu buti 12-16d. iki menesiniu, bet juk nezinai su nereguliariu ciklu kada nusimato menesines.
Atsakyti