Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

Sveikos. Pas mane irgi nereguliarios mėnesinės. Vis sakau, kad pradėsiu žymėtis kalendoriuke kada prasideda ir kada baigiasi. Bet taip ir lieka tik pagalvojimai. Ar Jūs žymitės?

Šiaip sakiau pirma kokius pora mėnesių bandysim taip paprastai užkibti ax.gif O paskui jau žiūrėsim.
Atsakyti
QUOTE(Šunvyšnė @ 2007 06 28, 09:49)
Sveikos. Pas mane irgi nereguliarios mėnesinės. Vis sakau, kad pradėsiu žymėtis kalendoriuke kada prasideda ir kada baigiasi. Bet taip ir lieka tik pagalvojimai. Ar Jūs žymitės?

Šiaip sakiau pirma kokius pora mėnesių bandysim taip paprastai užkibti  ax.gif  O paskui jau žiūrėsim.

Man nereguliarios,as tai visada zymiuosi kalendoriuj,apie spejama ovuliacija irgi smile.gif
Atsakyti
Aš ir žymiuos visada kad bent maždaug žinoti, ir dabar pradėjau stebėti save ir manau,kad atspėjau aną ciklą kada ovuliacija buvo, žiūrėsim šitą kaip bus..
Atsakyti
O manasis ciklas ne tik kad nereguliarus, bet dar ir labai ilgas...
Grange, artėja susitikimas su brangiuoju
Atsakyti
QUOTE(Šunvyšnė @ 2007 06 28, 08:49)
Sveikos. Pas mane irgi nereguliarios mėnesinės. Vis sakau, kad pradėsiu žymėtis kalendoriuke kada prasideda ir kada baigiasi. Bet taip ir lieka tik pagalvojimai. Ar Jūs žymitės?



as visada zymiuosi, nors ciklas ir reguliarus ax.gif zymiu mmm ir O dienas, tai turiu bendra metu vaizda ir jeigu gydytoja paprasytu, galeciau parodyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(klein @ 2007 06 29, 08:20)
O manasis ciklas ne tik kad nereguliarus, bet dar ir labai ilgas...
Grange, artėja susitikimas su brangiuoju

kiek tas ilgas? pas mane kartais būna 25 -40 dienų, o kartais 25... nu bet dabar lygtais jau ir susireguliuoja po biškutį mastau.gif

aha artėja, jau pakuojuos wub.gif bet ir artėja raudonosios sesės, ech kaip jos man nusibodo bash.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 06 29, 11:34)
kiek tas ilgas? pas mane kartais būna 25 -40 dienų, o kartais 25... nu bet dabar lygtais jau ir susireguliuoja po biškutį mastau.gif

aha artėja, jau pakuojuos  wub.gif  bet ir artėja raudonosios sesės, ech kaip jos man nusibodo bash.gif

53-59 dienos. O dabar jau kokia 37 diena, o nei BT kinta, nei aš jaučiu, kad kas vyktų box.gif
Atsakyti
džiaugiausi kad mano ciklas grįžo į savo vietas ir tapo reguliarus, bet šį mėn vėl blūdija doh.gif verysad.gif
Atsakyti
sweikos merginos mano menesines gan buvo reguliarios bet irgi biski susipyne nes baigiausirgt ir po 9 dienu pradejau kraujuot tai viskas dabar kitaip ziuresim kas bus toliau tikiuosi bus reguliarios smile.gif
Papildyta:
ax.gif
Atsakyti
doh.gif man jau vėl nerimo dienos prasidėjop, nes galvoju ar čia pasirodys ar ne dabar, ar vėl durniuos po kelias sav.pagal paskuines turėtų būti kažkada šią sav. tai žiūrėsim g.gif
Atsakyti
mano ir visalaik budavo nereguliarios mmm bet 6 menuo mums buvo sekmingas wub.gif
Atsakyti
Oi, mano ciklas - siaubingas. Būna, net pusę metų gyenu be mėnasinių, o paskui... Kaip pasipila kas dvi savaites. Paskui vėl staiga dingsta be žinios. Ginekologė lyg ir nieko blogo neaptiko, tai guodžiuosi, jog turbūt iš mamos paveldėjau. Jos irgi buvo nereguliarios (aišku, ne tokios, kaip mano), tik po trečio vaikelio susinormalizavo.
Atsakyti