Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

QUOTE(editana @ 2007 05 11, 20:15)
mat man teko "laime" laimo liga persirgt (kad ja kur ta erke blink.gif ) tai mano temperatura visa laika 37.5 tai as nieko nesuprasiu schmoll.gif


tada suprantama mirksiukas.gif bandyk su O testukais tada mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumėnė @ 2007 05 11, 20:19)
tada suprantama  mirksiukas.gif  bandyk su O testukais tada  mirksiukas.gif

gal tu bandei su jais gaudyt ta lemtinga diena?
Atsakyti
QUOTE(editana @ 2007 05 11, 20:25)
gal tu bandei su jais gaudyt ta lemtinga diena?


nea, anoje temytėje, pas planukes paklausk, ten kelios bandė su jais mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu pabandysiu 4u.gif
Atsakyti
o man pavyko su nereguliariu ciklu pastot mirksiukas.gif ne visalaik nereguliarus ciklas reiskia liga schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(inguteee @ 2007 05 11, 23:05)
o man pavyko su nereguliariu ciklu pastot mirksiukas.gif  ne visalaik nereguliarus ciklas reiskia liga schmoll.gif


Žinau, kad ne visada, bet dėl šventos ramybės, pasidarysiu hormonus ir vyrą nusiūsiu spermiukus išsitirti ax.gif
Atsakyti
Mano ciklas ir labai nereguliarus, uztat labai padejo suplanuoti Arbor mikroskopas, is antro ciklo pastojau bigsmile.gif

Reikia tik seiles lasinti ant stikliuko tada kai nieko bunat nevalge ir geriausi ryte, uz kokio pusvalanduko. Bent jau man taip. Kai tik pradejo rodyti papartelius, pirkau O testuka ir jis buvo teigiamas.

Dabar tikiuosi, kad viskas bus sekmingai ir toliau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kudliukas @ 2007 05 13, 16:10)
Mano ciklas ir labai nereguliarus, uztat labai padejo  suplanuoti Arbor mikroskopas, is antro ciklo pastojau bigsmile.gif

Reikia tik seiles lasinti ant stikliuko tada kai nieko bunat nevalge ir geriausi ryte, uz kokio pusvalanduko. Bent jau man taip. Kai tik pradejo rodyti papartelius, pirkau O testuka ir jis buvo teigiamas.

Dabar tikiuosi, kad viskas bus sekmingai ir toliau wub.gif


Turiu ir aš jį. Bet vis pamirštu blush2.gif doh.gif Reiks tikriausia prie lovos pasidėti taip pat kaip ir termometrą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kudliukas @ 2007 05 13, 16:10)
Mano ciklas ir labai nereguliarus, uztat labai padejo  suplanuoti Arbor mikroskopas, is antro ciklo pastojau bigsmile.gif

Reikia tik seiles lasinti ant stikliuko tada kai nieko bunat nevalge ir geriausi ryte, uz kokio pusvalanduko. Bent jau man taip. Kai tik pradejo rodyti papartelius, pirkau O testuka ir jis buvo teigiamas.

Dabar tikiuosi, kad viskas bus sekmingai ir toliau wub.gif

Eina sau, bet cia reikia kantrybes su tais mikroskopais, O testukais doh.gif
Atsakyti
Aš pasikliauju temperatūros matavimu ir gleivių stebėjimu, žinau kada pirma ciklo dalis, kada antra rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos, pasiskaičiavau nuo pernai sausio iki daabr savo ciklą... gavos va kas:
34,36,32,27,23,24,30,29,26,23,34,35,25,48,36

lapkrity buvau pas gyd. ir sako nieko baisaus, tik pori vietų kliuvo jai, bet man taip neatrodo.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(inguteee @ 2007 03 26, 14:51)
as irgi nezinau kada laukt kitu mmm pas mane irgi nereguliarios g.gif

o kaip pavyko suplanuot nestuke.gif ? ar tiesiog taikėt? smile.gif
Atsakyti