Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

Priimkit naujoke 4u.gif ...
Mano menesines nuo pat pradziu nebuvo reguliarios - ciklai ir 25, ir 125 dienos budavo. Nei kiek nepergyvenau ir nesigydziau, po vestuviu net dziaugiausi, kad pastojimo rizika mazesne. Saugojomes, zinoma, bet per 1.5 metu VIENA karta taip netycia nepasisaugojom. Ir nei is sio nei is to temperatura pakilo iki 37.1, 3 savaites nekrito. Galvojau, gal koks virusas, nes daugiau jokiu pozymiu nebuvo, tik gerkle perstejo... Tas virusas dabar i astunta klase eina thumbup.gif
Ciklas liko toks pat nereguliarus, gydytoja liepe gerti rigevidona. Geriau 7 metus, o kai nutraukiau, menesines is viso dingo. Beveik po metu blush2.gif nuejau pas gyd. Jursena, padare echoskopija, pasake, kad gimdos gleivine stipriai isvesejusi, del to, kad menesiniu nebuvo. Israse vaistu kraujavimui sukelti, ir liepe pradeti gerti naujesnes kartos KT (konkreciai Diane 35), kadangi senieji, pasirodo, paveikia hipofize ir kiausides, jos "aptingsta" ir net nutraukus KT vartojima, nenori pradeti dirbti.
Vartojau Diane 3 metus, dabar pradejom galvoti apie dar viena leliu, sausi nutraukiau vartojima ir tikejausi analogiskos anam kartui istorijos. Bet si karta menesines atsirado po 2 menesiu, su tvarkingu BT pakilimu. Labai noreciau tiketis, kad ciklas bent jau apsitvarke... Ziuresim. Butu visai neblogai kaledoms i nestuke.gif skyreli pereiti...
Atsakyti
ooo, mano tema. mano ciklas sakyciau,reguliariai sezoninis.amksciau irgi nesigydziau. blush2.gif kad kaip ir nebuvo reikalo.kazkaip kai su tuo gyveni visa laika neatrodo taip baisiai kaip kitiem nuskamba. lapkriti nusprendem planuoti lialiu.sakiau jei nepavyks puse metu-leksiu pas gydytoja. pavyko po triju menesiu. tik va,6 sav ir 3d.ivyko persileidimas. vaisius vystesi normaliai,tiesiog placenta nesugebejo tinkamai prisitvirtint. dabar jau pradedu zygius per gydytojus. negaliu leisti,kad per mano aplaidu poziuri tai ivyktu dar karta.
nezinau,ar nereguliarus ciklas tam turejo itakos. kai suzinosiu-butinai cia parasysiu.
Atsakyti
na va ir pas mane neregulialios, galvojau cia tik pas mane taip blush2.gif tai buna tai nebuna niekada nezinau kada bus tiksliai kaip kitos blink.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2007 03 25, 21:43)
na va ir pas mane neregulialios, galvojau cia tik pas mane taip  blush2.gif  tai buna tai nebuna niekada nezinau kada bus tiksliai kaip kitos  blink.gif  blush2.gif

as irgi nezinau kada laukt kitu mmm pas mane irgi nereguliarios g.gif
Atsakyti
Gal kas nors zinote koks yra normalus gimdos gleivines sluoksnis? kiek turi buti mm, maziausiai ir kiek didziausiai, kad skaitytusi norma?
Atsakyti
QUOTE(išprotėjusi @ 2007 03 28, 09:58)
Gal kas nors zinote koks yra normalus gimdos gleivines sluoksnis? kiek turi buti mm, maziausiai ir kiek didziausiai, kad skaitytusi norma?


na tu skaiciu nezinau, bet manau kokiam google galetum rast. O gimdos gleivine dar turi savo normas priklausomai nuo ciklo dienu - pati ploniausia po mm, paskui didejanti ir per mm vel pasisalinanti.
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2007 04 01, 15:33)
na tu skaiciu nezinau, bet manau kokiam google galetum rast. O gimdos gleivine dar turi savo normas priklausomai nuo ciklo dienu - pati ploniausia po mm, paskui didejanti ir per mm vel pasisalinanti.



aciu uz atsakyma 4u.gif
Bandysiu google paieskot
Atsakyti
Sveikutės, mano ciklas buvo kas 38-48 dienos+ kartais mėnesiuką praleisdavau pvz: "dėl nervų" tik 1 dieną pakraujuodavau- patepliodavau, o pačios mėnesinės būdavo ojojojojoiiiiiii..... po 7-9 dieneles, pirmas 4 dienas kartais iš namų bijodavau išeiti- būdavo jokie įklotai neatlaikydavo net pusvalandžio. Sunaudodavau tas pakuotes su drambliuku pilnai o mažesnių puse pakuotės. Maniau normalu. Tik pastojusi ir nuėjusi pas gerą ginekologę man buvo paaiškinta kad tai visai nenormalu, per mėnesines aš nukraujuodavau. Mano dešinėje kiaušidėje rado riešuro dydžio cistą, kuri nėštumo metu išnyko. smile.gif , tačiau prieš gimdymą visas gimdos kaklelis buvo nusėtas cistomis verysad.gif , taigi turiu polinkį, dabar vat 2 mėnesiukai po gimdymo ir jau planuose antras vaikelis smile.gif , bijau, kad vėliau nebegalėsiu pastoti, tai bandau vyrą prispausti, bet jis nesiryžta, o aš bijau, kad vėliau bus per vėlu, nors man dar tik 27, tačiau laikrodukas juk tiksi...
Taigi su nereguliariomis mėnesinėmis ir cista sugebėjau pastoti, nors sakoma su cistomis labai sunku pastoti cool.gif , o man netyčiukas, kaip sakoma kai nežinai tai taip ir būna wub.gif
Atsakyti
Prisijungsiu ir aš prie jūsų ax.gif ciklas nereguliarus doh.gif 31, 50, 39, 35, 55 doh.gif pradėsiu ieškoti kad man tą ciklą balamutina cool.gif pasidarysiu hormonų tyrimus pirmadienį ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, mano ciklas 45-48d. dabar eina 3 ciklas kai bandom susizvejot vaikuti. si cikla bandau daryt ovuliacinius testus, gal pagausiu reikiama diena blush2.gif tiesa geriau KT 8metus. pasiziurejau ir seniau ciklas labai panasus buvo. gal ne visoms gali but 28-35c.d.?ziuresiu ar pades man tie OT ar nea..
Atsakyti
QUOTE(editana @ 2007 05 11, 19:36)
Sveikutes, mano ciklas 45-48d. dabar eina 3 ciklas kai bandom susizvejot vaikuti. si cikla bandau daryt ovuliacinius testus, gal pagausiu reikiama diena blush2.gif tiesa geriau KT 8metus. pasiziurejau ir seniau ciklas labai panasus buvo. gal ne visoms gali but 28-35c.d.?ziuresiu ar pades man tie OT ar nea..


aš matuoju BT ax.gif ir taip pat bandom gaudyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumėnė @ 2007 05 11, 20:10)
aš matuoju BT  ax.gif ir taip pat bandom gaudyti  rolleyes.gif

mat man teko "laime" laimo liga persirgt (kad ja kur ta erke blink.gif ) tai mano temperatura visa laika 37.5 tai as nieko nesuprasiu schmoll.gif
Atsakyti