Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

QUOTE(Viotinola @ 2006 06 07, 12:49)
Regulonas, ar tik ne kontraceptikas?


Regulonas tikrai yra kontraceptikas doh.gif vat kas rašoma Anotacijoj: Vienfazis geriamasis kontraceptikas, kurio sudėtyje yra etinilestradiolio
ir desogestrelio. Preparatas mažina folikulus stimuliuojančio ir
liuteinizuojančio hormono sekreciją, todėl slopinama ovuliaciją. Be to,
jis trukdo spermai prasiskverbti per gimdos kaklelio gleives, dėl to slopinama kiaušinėlio implantacija.


Taip, kad merginos jeigu norite pastoti, negerkit Regulono, pastojimui jis nepadės mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
nu va paskaiciau as cia visko...daug naujo suzinojau...paziurejau,kad as irgi prie jusu vadinasi galiu save priskirti.tiesa viena angela jau turiu,bet men kiek pamenu niekada nebuvo reguliarios,tik as ju nestebejau,bet pradejau tai daryt po gimdymo...ilgas mano ciklas,bet sergu kas menesi.esu girdejusi,kad tokiu problemu gali but del skydliaukes veiklos sutrikimu.isvis dabar juodai uzsimaniau antro vaiko...
Atsakyti
QUOTE(rimvyda1 @ 2006 06 06, 19:00)
Na mano ciklas irgi labai nevienodas ir nereguliarus... Tai kai planavom savo kleksika teko vargti daugiau kaip puse metu ir tik gydytojai parekomendavus pagerti menesi regulona pastojau ir turiu savo stebukliuka taip kad siulyciau visom jei planuojat neskaiciuokit ir nevarkit ten tu vaisingu nevaisingu dieneliu nusipirkit Regulona ir tikrai jau kita menesi viskas susitvarkys ir neuzilgo dziaugsites.... biggrin.gif


Na, aš taip drasiai nerekomenduočiau visoms gerti kontraceptikus. Pas kurią jau yra hormonų disbalansas arba ant ribos, tai savivalaiudamos gali pasidaryti "meškos paslaugą". Gal geriau vietoj to, kad lėkti į vaistinę Regulono, nueiti ramiai pas gerą ginekologą ir išsiaiškinti, kodėl ciklas toks, o ne kitoks.
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2006 06 07, 20:48)
Na, aš taip drasiai nerekomenduočiau visoms gerti kontraceptikus. Pas kurią jau yra hormonų disbalansas arba ant ribos, tai savivalaiudamos gali pasidaryti "meškos paslaugą". Gal geriau vietoj to, kad lėkti į vaistinę Regulono, nueiti ramiai pas gerą ginekologą ir išsiaiškinti, kodėl ciklas toks, o ne kitoks.

O ka daryt kai ta gydytoja nekreipa demesio i mano prasymus kaip nors sureguliuot cikla verysad.gif anksciau mano ciklas buvo kaip laikrodis jokiu nukrypimu nebuvo, o dabr jau 42CD BT laikosi 37.3 o nestumo nera blink.gif nezinau ka ir galvoti doh.gif tiesiog toks nemalonus jausmas, kai neziani kas darosi tavo organizmui, pasidariau nervinga irzli, MB jau bijo man koki zodi pasakyt nes apsauksiu doh.gif jau pati sau del tokio elgesio pasidariau bjauri, manau man jau nervai nelaiko nuo to laukimo ir nezinojimo, nes nieks jokiu tyrimu nenori man daryt, atseit viskas kas su manim darosi yra normalu (sausi turejau persileidima) tai sako, kad cia del to, bet jau puse metu praejo o ciklas vis durnioja.Iskart po persileidimo mmm neteko laukti ilgai, tai galvojau bus viskas ciki, bet nuo tu mmm sirgau tik 2 kartus, taigi per puse metu sulaukiau tik 3 mmm verysad.gif nezinau ka daryt, kai gydytoja, sako, kad as sveika viskas gerai, taip turi but doh.gif bet kaip galima nuspresti ar viskas gerai tik is vieno tepinelio g.gif
Atsakyti
QUOTE(MentiRosa @ 2006 06 08, 10:28)
O ka daryt kai ta gydytoja nekreipa demesio i mano prasymus kaip nors sureguliuot cikla  verysad.gif  anksciau mano ciklas buvo kaip laikrodis jokiu nukrypimu nebuvo, o dabr jau 42CD BT laikosi 37.3 o nestumo nera  blink.gif nezinau ka ir galvoti  doh.gif  tiesiog toks nemalonus jausmas, kai neziani kas darosi tavo organizmui, pasidariau nervinga irzli, MB jau bijo man koki zodi pasakyt nes apsauksiu 

siulyciau pirmoj vietoj pakeisti gydytoja, antroj vieotj, siulyciau pasidaryti kraujo tyrimus visus hormoninius ir ne tik, ir tuo paciu padaryti nestumo testa ta prasme patikrinti krauju. kaip gydytoja gali sakyti, kad viskas gerai jeigu tik tepineli padare g.gif ir puse metu praejo nuo persileidimo, tai jau tirkai turetu viskas gristi i savo vezes, ir jau po poros menesiu turi tirti jeigu ne viskas gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(*gidryte* @ 2006 06 08, 12:43)
siulyciau pirmoj vietoj pakeisti gydytoja, antroj vieotj, siulyciau pasidaryti kraujo tyrimus visus hormoninius ir ne tik, ir tuo paciu padaryti nestumo testa ta prasme patikrinti krauju. kaip gydytoja gali sakyti, kad viskas gerai jeigu tik tepineli padare  g.gif ir puse metu praejo nuo persileidimo, tai jau tirkai turetu viskas gristi i savo vezes, ir jau po poros menesiu turi tirti jeigu ne viskas gerai  g.gif

dariausi kraujo tyrima, tai pasake 1.83 (HCG) tai buvo 13DPO o BT iki siol laikosi, nestumo testai neigiami na ant kai kuriu yra vaiduokliai, bet jau 18DPO turi but ryskus II o ne vaiduokliukas doh.gif tai as zinau kad reikia darytis tyrimus, bet manaiu, kad man gydytoja duos siuntima, o cia pasirodo pati uz viska turesiu susimoket blink.gif
Atsakyti
Su *gidryte* sutinku. Pakeisk gydytoją. Už pačius pirmus hormonų tyrimus ir aš mokėjau iš savo kišenės, o paskui kai nustatė, jog reikalingas gydymas, už tyrimus moka ligonių kasa. Po persileidimo mano ciklas irgi ne koks. Jau po visko 6 mėnuo eina, o ciklas dabar ketvirtas. Paprastai būdavo mmm po 34 dienų, dabar jau 49 c.d. , o rezultatų jokių. Dar savaitę palauksiu ir lėksiu pas gydytoją. MentiRosa tik nelauk per ilgai, ieškok priežasčių, kodėl nėra mmm. Kuo anksčaiu išsiaiškinsi, tuo greičiau atrasi ramybę.
Atsakyti
Viotinola o kaip tavo BT kokia ji laikosi, pas mane jau 19DPO ji 37.2 g.gif
Atsakyti
QUOTE(MentiRosa @ 2006 06 09, 11:54)
Viotinola o kaip tavo BT kokia ji laikosi, pas mane jau 19DPO ji 37.2  g.gif

Nesimatuoju, nes neinformtyvi. Kai laukiausi mano BT buvo 36,7, o turetu buti nors 36,9. Pabandysiu ryt pasimatuoti.
Atsakyti
ax.gif labas, kazkur lyg sioje temoje vakar skaiciau (nu bet dabar nerandu), kad vienoje vaistineje kai nereguliarus ciklas apsiskaiciuoti ovuliacija is didziausiu dienu atimti 20 ir pridejus maziausias dienas dalinti. Manau, kad tai yra nesamone, tokiua tveju nesvarbu koks tavo ciklas ovuliacija vyks po tiek pat dienu. Kaip manote jus?
Atsakyti
Sveikos,

Aš taip pat turiu tą problemą. Mano ciklas nereguliarus dėl strso, tai va kai pradedam galvot apie mažylį tai susirūpinau savim. Gydytoja rekomendavo Ovuliavita reguliuoti mėnesinėm, ir tikrai geriu jau mėnesiuką ir matau kad padeda. Tai jei nežinot kaip sureguliuot mėnesines tai tikrai rekomenduoju Ovuliavitą, tai vaistukai iš žolelių ir tikrai ne pro šalį...
Atsakyti
Man tik įdomu, o kaip planuoti nestuke.gif Tiesiog bandyti?? Tipo gal pataikysiu į tas vaisingas dienas 60 d. cikle?? Pavargus jaučiuosi nuo tokio savo ciklo.
Atsakyti