Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

QUOTE(Bitkresle @ 2005 06 02, 23:38)
Tik aš šiek tiek "stradalinu" dėl tų 36 ciklo dienų, nes tai vis tik virš normos - viršutinė normos riba - 35 dienos... g.gif


nu nejuokink žmonių - stradalint, kad viena diena ilgiau nei teorinė norma biggrin.gif
Džiaugtis normaliu ciklu smile.gif . Visai nebūtinas 28 d. ciklas, kas pastot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liu @ 2005 06 01, 03:40)
Paskaičiau Viotinolos postus ir nuliūdau  verysad.gif Mano situacija tampa labai panaši į jos. Pikčiausia, kad tyriausi tą prakeiktą prolaktiną ir jis pas mane kybo palei aukščiausią ribą. Gydytoja neskyrė jokių vaistų, o ciklas kuo toliau, juo labiau "išprotėjo"  sad.gif  Pvz. dabar nieko nėr jau nuo balandžio pradžios. Įtariu, kad reikia eit pas kitą gydytoją. Liūdna...

Nesinervink, svarbiausia prolaktiną tiriantis būti kuo ramesniai, stenkis prieš tai galvoti apie ką nors malonaus tada ir tyrimai bus tikslesni.. Viskas bus gerai, tik nesinervink mirksiukas.gif
Atsakyti
Viotinola, o kaip Jums atrodo, ar galėjo prolaktinas viršyti normą du kartus, jei panelė užėjusi į kabinetą tyrimui iš baimės vos neapalpo? Visa laimė, kad tai pastebėjo med. personalas ir šiek tiek nuramino, bet tik tiek, kad ji sugebėjo atisėsti ir duoti kraujo. Plius dar ji šiaip dėl savo mokslo reikalų kraustėsi visą savaitę iš proto. Čia turi įtakos rezultatams? Ir kiek? (taip iš asmeninės ir kitų patirties)
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2005 06 03, 07:38)
Viotinola, o kaip Jums atrodo, ar galėjo prolaktinas viršyti normą du kartus, jei panelė užėjusi į kabinetą tyrimui iš baimės vos neapalpo? Visa laimė, kad tai pastebėjo med. personalas ir šiek tiek nuramino, bet tik tiek, kad ji sugebėjo atisėsti ir duoti kraujo. Plius dar ji šiaip dėl savo mokslo reikalų kraustėsi visą savaitę iš proto. Čia turi įtakos rezultatams? Ir kiek? (taip iš asmeninės ir kitų patirties)

blink.gif
Stresas, kiek žinau įtakos turi prolaktino šokinėjime, bet kiek tikrai nežinau, nes mano PRL buvo LABAI aukštas. O be to , jei jis bus ne savo normose tai tikrai kartos tyrimą. Tada tikiuosi ta panelė bus ramesnė, nes jau žinos kas ir kaip?O šiaip apie prolaktiną daug merginos prirašiusios Prolaktinoma temelėj. Iš ten ir aš daug info gaunu.
PS. Aš labai fear.gif adatų, pirmą kart vos kaip begemotas nepabėgau, gerai, kad maniškis vyriokas kartu buvo, tai nepaleido.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 03 birželio 2005 - 18:07
Viotinola, ačiū labai.
Atsakyti
sveikos... jau ir as issigandau.. mano ciklas nuo s.m. sausio menesio toks:
26d., 30d., 34d., 31d., 32d., 29d., 27d. jis normalus?....ar verta susirupinti...? brrrr... ir kaip nustatyti ovuliacija?
gal ir kvaili klausimai.. bet atsakymu nezinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krembriule @ 2005 08 02, 10:14)
sveikos... jau ir as issigandau.. mano ciklas nuo s.m. sausio menesio toks:
26d., 30d., 34d., 31d., 32d., 29d., 27d. jis normalus?....ar verta susirupinti...? brrrr... ir kaip nustatyti ovuliacija?
gal ir kvaili klausimai.. bet atsakymu nezinau  ax.gif


labai normalus ir reguliarus, nes tarp dviejų iš eilės einančių ciklų nebuvo didesnio nei 4 d. skirtumo, o reguliarus laikomas, kai ne daugiau 7 d. svyruoja iš eilės einantys du ciklai.

O ovuliacijai nustatyt - pigiausia temperatūros matavimas - visa tema yra, dar gleivių stebėjimas, galima pirkt ovuliacijos testus, mikroskopą su kuriuo pagal seiles nustatinėt. Padaryk forume paiešką - yra daug prirašyta šitom temom.
Atsakyti
aciu labai ! as rami:)
Atsakyti
Na mano ciklas irgi labai nevienodas ir nereguliarus... Tai kai planavom savo kleksika teko vargti daugiau kaip puse metu ir tik gydytojai parekomendavus pagerti menesi regulona pastojau ir turiu savo stebukliuka taip kad siulyciau visom jei planuojat neskaiciuokit ir nevarkit ten tu vaisingu nevaisingu dieneliu nusipirkit Regulona ir tikrai jau kita menesi viskas susitvarkys ir neuzilgo dziaugsites.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimvyda1 @ 2006 06 06, 20:00)
Na mano ciklas irgi labai nevienodas ir nereguliarus... Tai kai planavom savo kleksika teko vargti daugiau kaip puse metu ir tik gydytojai parekomendavus pagerti menesi regulona pastojau ir turiu savo stebukliuka taip kad siulyciau visom jei planuojat neskaiciuokit ir nevarkit ten tu vaisingu nevaisingu dieneliu nusipirkit Regulona ir tikrai jau kita menesi viskas susitvarkys ir neuzilgo dziaugsites.... biggrin.gif

zinok mano ciklas irgi labai nereguliarus, nors anksciau su tuo problemu neturejau doh.gif o tam regulonui reikia recepto g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimvyda1 @ 2006 06 06, 19:00)
Na mano ciklas irgi labai nevienodas ir nereguliarus... Tai kai planavom savo kleksika teko vargti daugiau kaip puse metu ir tik gydytojai parekomendavus pagerti menesi regulona pastojau ir turiu savo stebukliuka taip kad siulyciau visom jei planuojat neskaiciuokit ir nevarkit ten tu vaisingu nevaisingu dieneliu nusipirkit Regulona ir tikrai jau kita menesi viskas susitvarkys ir neuzilgo dziaugsites.... biggrin.gif

Regulonas, ar tik ne kontraceptikas?

Atsakyti
sveikos,

mano ciklas po nesivystancio nestumo buvo visai supuliaves, sokinejo, tai 26 dienos, tai 32, tai 28 ir pan., tai mano ginekologe pasake, kad ciklas turetu buti kaip laikrodis, jei gyveni normalu nestresuojanti gyvenima... man patare nusipirkti reguliavit 3 menesiams, tai po truputi taisesi ir po to kai planavau kita nestuma 3 men patare gerti duphastona, nuo 16 ciklo dienos 10 dienu, tai ciklas pasidare stabilus 26 dienos, kai nustojau gerti duphasrona ciklas gryzo i mano normalu 28dienas kaip laikrodis... thumbup.gif
Atsakyti