Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

QUOTE(garnelis @ 2005 05 26, 12:53)
aciu tau, liepsnele.
Darysiu tyrimus ir kantriai lauksiu rezultatu.

Merginos, o kokia jusu menesiniu trukme ir gausumas?
Sako, kad normalios yra nuo 3-7 d ir sunaudojama apie 4-is paketus per diena.
Pas mane sakyciau 2 dienos ir per para 2 paketai, o po dvieju dienu - kokias 3 d. labai menkas rudas tepliojimas.  (kai prasideda, tai be jokiu tepliojimu - iskart)


sėkmės tau 4u.gif

Nu apie paketų skaičių tai nesu girdėjus ax.gif .
Mano natūralios (negeriant KT) tai kažkur 4-6 dienos, iš pradžių 3-5 paketai, paskiau mažiau. Nors po KT vartojimo jos buvo mažiau gausios, na bet tik 2 dienas niekad nebuvo. Tai sakyčiau gal galėtų būt ir gausesnės tavo mmm, gal per mažai gimdos gleivinės užauga... Na nežinau, reikia įdėmiai tirtis, o ne čia diskutuot, o tai dar paskiau nesąmonių prigalvosi, o gal pas tave viskas ok smile.gif
Atsakyti
kai turesiu visus hormonu tyrimus - parasysiu.
Nes visko prisigalvoti, labai greit galima:)

o gleivine per ovuliacija buvo 12 mm...
Atsakyti
Dėl mmm ir aš norėčiau pasisakyti. Ėjau pas "šaunią" gydytoją, kuti n metų pradirbusi poliklinikoje, švelni, jautri, visada patarianti ir t.t. Jos dėka, išmečiau 3 metus 2.gif "gamybos". mm šokinėjo... tipo stresas, neteisinga mityba... Kai tris kartus nustatė nėštumą vos tik įėjus į kabinetą blink.gif pasakiau gana... Dar palaukiau, kokius blush2.gif metelius be mmm ir nuėjau pas kitą gydytoją, pasirodo , kad mano nesirgimo priežastis prolaktinas. Va tau gera gydytoja, (atsiprašau už išsireiškimą) su vištiškom smegenim. Taip aš vis dar ant jos pykstu... Dėl nežmoniškų galvos skausmų ir svajonių žlugdymo.
Atsakyti
Viotinola, o nuo keliolikos metu tau prasidejo tokie svyravimai? Ar visada jie tokie buvo?
Beda beda, kad gydytojai rimtai nepasiziuri i tai - nuraso stresui ir netaisyklingai mitybai. Arba sako - tai ko jus norite, toks itemptas gyvenimo tempas, todel ir veluoja. Pastosite - ir susitvarkys.
O pradedi bandyti pastoti - ir kazkaip ziuri, kad neiseina...
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2005 05 26, 07:33)
Viotinola, o nuo keliolikos metu tau prasidejo tokie svyravimai? Ar visada jie tokie buvo?
Beda beda, kad gydytojai rimtai nepasiziuri i tai - nuraso stresui ir netaisyklingai mitybai. Arba sako - tai ko jus norite, toks itemptas gyvenimo tempas, todel ir veluoja. Pastosite - ir susitvarkys.
O pradedi bandyti pastoti - ir kazkaip ziuri, kad neiseina...

Mano ciklas buvo reguliarus, paskaui pusmetį grybavo ir galų gale visai dingo. Vat būtent , kai nepastoji, va tada ir pradedi ieškoti kitos gydytojaos, o laikas tai tiksi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2005 05 27, 09:32)
Mano ciklas buvo reguliarus, paskaui pusmetį grybavo ir galų gale visai dingo. Vat būtent , kai nepastoji, va tada ir pradedi ieškoti kitos gydytojaos, o laikas tai tiksi  sad.gif


Tai vat būtent reikia sunerimt, kai ciklas pakinta, nebereguliarus tampa. O jeigu ciklas tiesiog ilgesnis už klasikinį 28 d., ilgis apie savaitę svyruoja, reikia sunerimt.
Bet kiek supratau, kad nereguliaraus ciklo nemoka daktarai gydyt (ir dar klausimas, ar reikia tai daryt), jei neplanuoji vaikų, siūlo KT (kad tipo reguliariai sirgtum), arba siūlo greičiau pastot, jei tai užtrunka, "kiša" Duphastoną, ir jei jis nepadeda, ima skirt stimuliuojančius....
Atsakyti
Po vaistų gėrimo mano ciklas 33 d. , ir jis normalus. Tiesiog mano atveju gydytoja sakė, kad labai reikia stebėti save ir ciklą. Man tai labai svarbu. Duphastoną geriu tik tada, jei mmm užtrunka ilgiau negu 2-3 sav, o šiaip su gydytoja tariuosi ir sakau , kad nenoriu į save pompuoti bile ko. Ji siūlo su paaiškinimu, kodėl ir kam, o aš renkuosi.
Atsakyti
Viotinola, o kokią ciklo sutrikimo priežastį tau nsutatė, ką paaiškino?
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 05 26, 23:10)
Viotinola, o kokią ciklo sutrikimo priežastį tau nsutatė, ką paaiškino?

Aukštas prolaktinas. Tai mano bėdų priežastis (tikiuosi, kad vienintelė). Nenaudojant vaistų, užkyla prolaktinas ir užmigdo kiaušides. Va praeitą ciklą, nutraukiau vaistus, tai prieš pat mmm ciklas ir sustojo. Gydytoja echoskopu žiūrėjo, sakė, kad gimda visa pasiruošusi mmm ir sustojo sad.gif . Dabar kol kas viskas gerai
Atsakyti
Paskaičiau Viotinolos postus ir nuliūdau verysad.gif Mano situacija tampa labai panaši į jos. Pikčiausia, kad tyriausi tą prakeiktą prolaktiną ir jis pas mane kybo palei aukščiausią ribą. Gydytoja neskyrė jokių vaistų, o ciklas kuo toliau, juo labiau "išprotėjo" sad.gif Pvz. dabar nieko nėr jau nuo balandžio pradžios. Įtariu, kad reikia eit pas kitą gydytoją. Liūdna...
Atsakyti
kol nepastojau ir as galvojau, kad nevaisinga, nes ciklas tai buvo tragiškas, tai 36, tai 46, ir pan, bet nieko pastojau per pirmą mėn, nu galiu teigti gal, kad man pasisekė g.gif bet, manau ir daugeliui iš jūsų pasiseks biggrin.gif
Atsakyti
Galvojau, kad mano ciklas nereguliarus ir per ilgas - svyruoja nuo 32 iki 36 dienų, o prieš kelis mėnesius buvo ir 28 dienos. Bet kai pasiskaičiau jūsų patirtis, supratau, kad turiu džiaugtis savo ciklo reguliarumu... Bent jau BT pakyla kiekvieną ciklą, tik kartais nukrenta greičiau, nei po 12 dienų - yra buvę, kad nukrenta po 10 dienų, bet tai ne kiekvieną ciklą, greičiau kartą per pusmetį... Tik aš šiek tiek "stradalinu" dėl tų 36 ciklo dienų, nes tai vis tik virš normos - viršutinė normos riba - 35 dienos... g.gif
Atsakyti