Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(panelė Prym @ 2009 09 03, 11:50)
Labai dailus ir spalva tokia miela.

labai jau ačiū. Na jei nekukliai, tai jis ir man labai patinka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrytyja @ 2009 09 02, 17:55)
bandau dar kartą
user posted image

labai labai labai grazu wub.gif arteja ir pas mane sito sijono eile.... ARTEJA!!!! rolleyes.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 09 03, 23:21)
labai labai labai grazu  wub.gif arteja ir pas mane sito sijono eile.... ARTEJA!!!!  rolleyes.gif  cool.gif

O aš jau pradėjau 4u.gif Iš plonų Smyrna vilnonių siūliukų. Bet lygiagrečiai eina šalis draugės gimtadieniui, dar vienas eilėje, vaikų pamokų ruoša ir visi buities darbai doh.gif Tai sijonas, ko gero negreit pasirodys eteryje schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 09 04, 08:17)
O aš jau pradėjau 4u.gif  Iš plonų Smyrna vilnonių siūliukų. Bet lygiagrečiai eina šalis draugės gimtadieniui, dar vienas eilėje, vaikų pamokų ruoša ir visi buities darbai  doh.gif Tai sijonas, ko gero negreit pasirodys eteryje  schmoll.gif

oooo cia labai jau idomu ax.gif ir kaip tie smyrna neriasi, kaip krenta? ar labai "kanda" nes as galvoju viena ziemai kita vasarai nusinarpulinti... tai ziemai irgi apie smyrna galvojau, tik kad va nzn ar nesikandzios ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 04 rugsėjo 2009 - 12:39
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 09 04, 13:38)
oooo cia labai jau idomu  ax.gif ir kaip tie smyrna neriasi, kaip krenta? ar labai "kanda" nes as galvoju viena ziemai kita vasarai nusinarpulinti... tai ziemai irgi apie smyrna galvojau, tik kad va nzn ar nesikandzios ....


Aš nėriau visą suknią iš Smyrna siūliukų pernai, dėjau dvigubą, nes su vienu, maniau, prapulsiu. Ir megztuką šiemet, irgi iš dvigubo. Truputį kanda, bet juk ne ant nuogo kūno velkies.
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 09 03, 22:21)
labai labai labai grazu  wub.gif arteja ir pas mane sito sijono eile.... ARTEJA!!!!  rolleyes.gif  cool.gif

labai ačiū visoms už pagyras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 09 04, 13:38)
oooo cia labai jau idomu  ax.gif ir kaip tie smyrna neriasi, kaip krenta? ar labai "kanda" nes as galvoju viena ziemai kita vasarai nusinarpulinti... tai ziemai irgi apie smyrna galvojau, tik kad va nzn ar nesikandzios ....


Plonumo jie ne ką storesni už Maxi, su tuo pačiu vašeliu neriu. Kandžiojimosi manau nėra ko bijoti, nes juk pamušalas bus. Neriu iš bordo, bet va kas nepatinka - dažo. Ta vieta kur siūlas per pirštą slysta lieka raudona. Tikiuosi, kad po plovimo gal padėtis pasikeis g.gif Tik sakau, nesitikėkite greito rezultato iš manęs schmoll.gif (ir dydis ne S)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 04 rugsėjo 2009 - 18:54
QUOTE(naiste777 @ 2009 09 04, 16:40)
Aš nėriau visą suknią iš Smyrna siūliukų pernai, dėjau dvigubą, nes su vienu, maniau, prapulsiu. Ir megztuką šiemet, irgi iš dvigubo. Truputį kanda, bet juk ne ant nuogo kūno velkies.



QUOTE(saulėlydis* @ 2009 09 04, 19:53)
Plonumo jie ne ką storesni už Maxi, su tuo pačiu vašeliu neriu. Kandžiojimosi manau nėra ko bijoti, nes juk pamušalas bus. Neriu iš bordo, bet va kas nepatinka - dažo. Ta vieta kur siūlas per pirštą slysta lieka raudona. Tikiuosi, kad po plovimo gal padėtis pasikeis  g.gif Tik sakau, nesitikėkite greito rezultato iš manęs  schmoll.gif (ir dydis ne S)

na mano dydis irgi ne S smile.gif M nesioju... bet dar gi ir keletas darbeliu iki sito sijono laukia... o taip jau noretusi man jo,.... jau tiap norestusi... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 08 15, 17:45)
Gal kurių iš šių sijonukų aprašymus ar schemas matėt
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 09 08, 10:05)

4u.gif

Atidėjau kol kas, pradėjau tokį. Jau pusę turiu, atrodo gerai...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 09 22, 14:46)
4u.gif

Atidėjau kol kas, pradėjau tokį. Jau pusę turiu, atrodo gerai...

user posted image


Koks grožis wub.gif

o kaip jį pasigaminti? Čia kaip suprantu nertas? Gal yra kokios nors shemutės? blush2.gif

Aš vis dar prie VS'inio sijono parimusi, bet jau pagalvoju ir apie ateities planus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simuteneve @ 2009 09 22, 16:33)
Koks grožis wub.gif

o kaip jį pasigaminti? Čia kaip suprantu nertas? Gal yra kokios nors shemutės? blush2.gif

Aš vis dar prie VS'inio sijono parimusi, bet jau pagalvoju ir apie ateities planus smile.gif

Čia kiekviena dalis-gėlytė, lapiukas- atskirai nerti, o po to sunerti.
Atsakyti