Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

Ačiū, merginos, už gerus žodelius mano sijonui user posted image
Naiste777, nėriau su dviem užmetimais, bet manau galima ir su vienu, reikiamą ilgį gausi nerdama apatinį raštą ir kaip Liniuka rašė - kuo to rašto daugiau, tuo gražiau drinks_cheers.gif sutinku visiškai su ja.
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2009 07 31, 19:25)
Ačiū, merginos, už gerus žodelius mano sijonui user posted image
Naiste777, nėriau su dviem užmetimais, bet manau galima ir su vienu, reikiamą ilgį gausi nerdama apatinį raštą ir kaip Liniuka rašė - kuo to rašto daugiau, tuo gražiau  drinks_cheers.gif sutinku visiškai su ja.


labai grazuoliskas ir fainuoliskas tas sijonas thumbup.gif galvoju butu visai nieko tik apatini rasta panaudot drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutės darbštuolės, niekad nebuvau šioj temelėj, nes sijonų nenešioju, taigi ir nemezgu, ir va kažkaip netyčia užsukau, na ir grožis tų jūsų sijonų bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif , net man noras nusimegzti kilo, na gal kol kas tik savo mažąjai dukrytei, pasitreniravimui
Atsakyti
Merginos sijonu mezgejos-nerejos turiu keleta klausimu ar galit man kuri nors padet?
kokiais siulais jus mezgat VS sijona?
ir dar - jus ji mezgat ratu? ar galima is dvieju daliu megzt? Beje, o kaip jus matuojat? Per uzpakali, kad butu geras plotis , o virsuj veriat kazkoki sniureli ar guma ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2009 08 04, 11:02)
Merginos sijonu mezgejos-nerejos turiu keleta klausimu ar galit man kuri nors padet?
kokiais siulais jus mezgat VS sijona?
ir dar - jus ji mezgat ratu? ar galima is dvieju daliu megzt? Beje, o kaip jus matuojat? Per uzpakali, kad butu geras plotis , o virsuj veriat kazkoki sniureli ar guma ar kaip?

Aš nėriau ratu iš maxi siūlų. Mano nuomone, ratu nert geriau ir gražiau, nes nėra siūlių šoninių. Matavau per liemenį kad kiek laisviau būtų, o paskui prie juosmens prisiuvau gumą. O platėja jis savaime pagal raštą.
Atsakyti
labukas, mergaičiukės smile.gif

visas su sijonų pabaigtuvėm, pradėtuvėm ir viskuom kas gražu ir miela smile.gif

rodausi ir aš savąjį smile.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelytuke: 04 rugpjūčio 2009 - 15:06
Pelytuke fantastiskas sijonukas wub.gif , labai grazi, jura primenanti, spalvyte thumbup.gif
Atsakyti
ačiū blush2.gif

iš tikro tai labai bijojau iš šitų margučių kažką nerti, nes maniau jok raštas paskęs ir neliks jokio grožio... bet rezultatas gavosi geras ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelytuke: 04 rugpjūčio 2009 - 15:19
Pelytuke - labai grazus sijonukas thumbup.gif ir maikutes papuosimai grazus labai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 08 01, 00:30)
labai grazuoliskas ir fainuoliskas tas sijonas thumbup.gif galvoju butu visai nieko tik apatini rasta panaudot drinks_cheers.gif

Mano planuose irgi vien apatiniu raštuku nertas sijonas, kažkur ir schemutę turiu ax.gif

QUOTE(aaagnex @ 2009 08 04, 11:02)
Merginos sijonu mezgejos-nerejos turiu keleta klausimu ar galit man kuri nors padet?
kokiais siulais jus mezgat VS sijona?
ir dar - jus ji mezgat ratu? ar galima is dvieju daliu megzt? Beje, o kaip jus matuojat? Per uzpakali, kad butu geras plotis , o virsuj veriat kazkoki sniureli ar guma ar kaip?

Nėriau iš Maxi siūlų ratu. Pradžioj nusinėriau pynutę, kad klubai tilptu , bet truputį ir trumpesnė galėjo būt, nes nemažai jin pailgėjo g.gif Bet ivėriau šniurelius ir viskas gerai biggrin.gif

QUOTE(Pelytuke @ 2009 08 04, 16:04)
rodausi ir aš savąjį smile.gif

Eina sau, kaip gražuuuu bigsmile.gif Išties sužavejo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2009 07 31, 10:28)
Sveikutės, mezgėjėlės 4u.gif
parodysiu Jūsų teismui ir aš savo nertą VS sijoną  blush2.gif

[



Labai gražus 4u.gif

Gal schemutę būtų galima blush2.gif
AČIŪ
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 08 05, 13:38)
Labai gražus  4u.gif

Gal schemutę būtų galima  blush2.gif
AČIŪ

Ačiū 4u.gif
Visas šio sijono schemas sudėjau čia VS sijonas smile.gif

Pelytuke, labai dailus sijonas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimužėX: 05 rugpjūčio 2009 - 13:02