Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(carnitaster @ 2010 06 09, 14:09)
o gal ir tu galetum imesti savo sijona, labai idomu butu pamatyti is kitokiu siulu kaip atrodo, kaip kritimas smile.gif


Sitas darbas kol kas sustojo, nes su dukra dabar ruosiames-puosiames isleistuvems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kisiune @ 2010 05 05, 09:11)
gal turit sio sijono schema? 
user posted image



o is kurio zurnalo si modeliukas? Man labai labai virsutine dalis patiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Labanga @ 2010 06 11, 13:22)
o is kurio zurnalo si modeliukas? Man labai labai virsutine dalis patiko  bigsmile.gif



Cia rusiskas Duplet. Virsaus schemos tikriausiai nebus. arba kuriame nors kitam numery motyvus galima rasti...
Atsakyti
QUOTE(Karakum @ 2010 06 11, 14:49)
Cia rusiskas Duplet. Virsaus schemos tikriausiai nebus. arba kuriame nors kitam numery motyvus galima rasti...



o gal zinot, kuri numeriukas Dupleto?
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Karakum @ 2010 06 11, 14:49)
Cia rusiskas Duplet. Virsaus schemos tikriausiai nebus. arba kuriame nors kitam numery motyvus galima rasti...



aciu, radau
Дуплет - №83
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Mergaites, pakonsultuokit wink.gif kiek reikia gramu plono moherio siulu serveteliniam sijonui ? Ir ar megzt vienu siulu ar dviem ? Sijono ilgis butu virs keliu, zodziu neilgas.
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2010 06 15, 08:40)
Labas rytas smile.gif

Mergaites, pakonsultuokit wink.gif kiek reikia gramu plono moherio siulu serveteliniam sijonui ? Ir ar megzt vienu siulu ar dviem ? Sijono ilgis butu virs keliu, zodziu neilgas.

priklauso nuo tavo ugio ax.gif bet siaipvienu siulu mezgant tai turetu 150-200 g uztekti g.gif as pati sumezgiau 2 matkelius po 100 g, bet mano sulai buvo storoki. Dabar rinkciausi tik plona mochera (jei ji nesikandziotu) ir tik viengubu siulu megzciau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 15 birželio 2010 - 08:23
QUOTE(beladona @ 2010 06 15, 08:40)
Labas rytas smile.gif

Mergaites, pakonsultuokit wink.gif kiek reikia gramu plono moherio siulu serveteliniam sijonui ? Ir ar megzt vienu siulu ar dviem ? Sijono ilgis butu virs keliu, zodziu neilgas.



as suknelei (zemiau keliu, mano ugis 170 cm), sunaudojau viengubo moherio 200 gr.
Tad sijonukui 120-150 pilnai uzteks. Tik, zinoma, kokio plocio megsi.
Atsakyti
Gražiausiai tie servetėliniai iš kidmoheros atrodo, kur po 25g yra. 5 turėtų užtekt
Atsakyti
Norėčiau pagirti visas, jūsų darbeliai labai puikūs. Aš taip pat atėjau pasigirti savo nertu kolegei sijonu, kolkas be manekeno. Originalas:
user posted image

Manasis:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Labanga @ 2010 06 15, 10:48)
as suknelei (zemiau keliu, mano ugis 170 cm), sunaudojau viengubo moherio 200 gr.
Tad sijonukui 120-150 pilnai uzteks. Tik, zinoma, kokio plocio megsi.

Mano ūgis 166 ir esu tokia jau ne manekeniška blush2.gif BBB mocheros su šilku 25gr visam kostiumėliui užteko 4 matkelių. Mezgiau vienu siūliuku,4,5nr virbalais
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti