Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(Liniuka @ 2009 07 26, 20:12)
Pasirodysiu ir as savo pirmaji sijona.
[


Pirmasis? Super thumbup.gif Svajojau ir aš apie tokį. Gėda prisipažinti - nesu visai nepatyrusi, bet neįveikiu apvaliai megztų sijonų blush2.gif Reiks ko gero ieškotis kas natūroje parodytų g.gif Man tos servetėlinės schemos, kažkokia mistika verysad.gif . Žinau, kad nieko neįmanomo nėra, todėl žiemą reiks susiimti ir įveikti bigsmile.gif
Arba pas Viliute prašysiuosi mokytis (ar tik ne Telšiuose ji, tai aš netoli)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 26 liepos 2009 - 20:46
Aciu visoms. Siaip jau nieko sudetingo tie apvaliai mezgami sijonai. Tik kur sudetingesnis rastas, tai tenka daugiau skaiciuot akiu ir eiles zymetis, nes labai lengva pasimest.
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 07 26, 20:44)
Pirmasis? Super  thumbup.gif Svajojau ir aš apie tokį. Gėda prisipažinti - nesu visai nepatyrusi, bet neįveikiu apvaliai megztų sijonų  blush2.gif Reiks ko gero ieškotis kas natūroje parodytų  g.gif Man tos servetėlinės schemos, kažkokia mistika  verysad.gif . Žinau, kad nieko neįmanomo nėra, todėl žiemą reiks susiimti ir įveikti  bigsmile.gif
Arba pas Viliute prašysiuosi mokytis (ar tik ne Telšiuose ji, tai aš netoli)

Pradžioje numegzk servėtėlę virbalais iš kokių medvilninių siūlų ir pamatysi, kad nėra taip sudėtinga kaip atrodo.
Atsakyti
Kiek puikių sijonų 4u.gif . Aš rodau savo jau su pasijoniu. Pasijonį dariua "mobilų", tai ir po kitais sijonais tiks. Kol aš jo nenumezgiau irgi maniau amžiaus darbas. Tikrai nėr taip baisu
user posted imageuser posted image
Atsakyti
[quote=naiste777,2009 07 27, 17:38]
Kiek puikių sijonų 4u.gif . Aš rodau savo jau su pasijoniu. Pasijonį dariua "mobilų", tai ir po kitais sijonais tiks. Kol aš jo nenumezgiau irgi maniau amžiaus darbas. Tikrai nėr taip baisu



labai jau dailus sijonas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrytyja: 27 liepos 2009 - 18:01
QUOTE(naiste777 @ 2009 07 27, 18:38)
Kiek puikių sijonų  4u.gif . Aš rodau savo jau su pasijoniu. Pasijonį dariua "mobilų", tai ir po kitais sijonais tiks. Kol aš jo nenumezgiau irgi maniau amžiaus darbas. Tikrai nėr taip baisu
user posted imageuser posted image

user posted image na labai grazus sijonas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 27 liepos 2009 - 23:29
Naiste777 labai gražus sijonas, bet kažin šią žiemą teks nešioti?
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 07 28, 08:13)
Naiste777 labai gražus sijonas, bet kažin šią žiemą teks nešioti?


o kodel ne? g.gif
Atsakyti
Sveikutės, mezgėjėlės 4u.gif
parodysiu Jūsų teismui ir aš savo nertą VS sijoną blush2.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2009 07 31, 10:28)
Sveikutės, mezgėjėlės 4u.gif
parodysiu Jūsų teismui ir aš savo nertą VS sijoną  blush2.gif

Labai grazus sijonukas, thumbup.gif rastas ir spalva
Atsakyti
Labai grazus sijonas, spalva puiki ir tai kad ilgesnis labai daug grozio priduoda thumbup.gif Tas apatinis rastas man pats graziausias ir kuo jo daugiau - tuo graziau thumbup.gif
Atsakyti
laimužex, labai gražus sijonas. O čia su vienu ar su dviem užmetimais? Aš vis kaip sugedus plokštelė. Noriu VS sijono, bet man negražu su dviem užmetimais. Gal kas nėrėt su vienu, kaip gaunasi?
Atsakyti