Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(bloga3 @ 2010 04 08, 16:00)
Nu tiesiog saunuoles auksarankes,ne vienos isskirti negaliu ax.gif Man is vis vaseliu nerti sijonai-silpnybe bigsmile.gif
p.s.mergaites gal kuri norit ,,servetelinio ''sijono.Uzsisake kliente,o pati isdume i Airija,paskambino,kad nebepasiims doh.gif Jei ka,prasau i AZ ax.gif



nu siaip siuntiniai ir i Airija nueina g.gif
Atsakyti
Is tikruju tai taip blink.gif Bet yra kaip yra mirksiukas.gif Ai,nebesikapstykim,pasake zmogus,kad nepasiims,tai nepasiims tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bloga3 @ 2010 04 08, 22:15)
Tai va todel ir nepikta tongue.gif Sunesiosiu pati tease.gif Tik kad viena jau turiu,tik kitos spalvos g.gif

O tokių grožių perdaug nebūna. Vistiek amžinai nėra ką rengtis lotuliukas.gif
Atsakyti
http://public.fotki....xxxx3/sijonas3/

Boruzi,va toks sijonas smile.gif Mergaites,nepykit,bet kitaip nemoku ikelt foto ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bloga3: 09 balandžio 2010 - 15:45
sveikutes,
neseniai prie jusu prisijungiau, bet jau turiu prasyma blush2.gif
gal kas turit sijonelio schema vien tik is ananaso motyvu? turiu issisaugojus is rusisko Mod zurnalo "ananas", ilgo, balto sijonuko schemute, bet labai mazute, neiskaitau rasto ir dabar neprisimenu, kur buvau ji radus. dar turiu PUNT & Moda shemute, ilgo rudo sijonuko, bet ten kazkaip ne nuo pradzios, tik ananaso motyvas duodas, neisivaizduoju kaip ji ikomponuot http://picasaweb.goo...545989434265234
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2010 04 09, 19:11)
gal kas turit sijonelio schema vien tik is ananaso motyvu?



čia pažiūrėkit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 04 09, 19:54)
čia pažiūrėkit wink.gif

aciu, neradau norimo modeliuko, bet bandysiu kazka galvot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2010 04 09, 20:38)
aciu, neradau norimo modeliuko, bet bandysiu kazka galvot  smile.gif

g.gif
tai juk Jūs savo žinutėj idėjot rudą ananasinį, o toj temoj yra įdėtas toks pat baltas ir schema yra, turbūt kažka ne taip supratau g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 04 10, 13:02)
g.gif
tai juk Jūs savo žinutėj idėjot rudą ananasinį, o toj temoj yra įdėtas toks pat baltas ir schema yra, turbūt kažka ne taip supratau  g.gif

na as norejau dar kitokio modeliuko, nedaug tesiskiria, bet jau radau schemute. aciu 4u.gif
tad pradejau nert, uzsinorejau ilgo, iki zemes, neriu is maxi siulu, sunkus darbelis nusimato doh.gif , gal iki vasaros galo ir pabaigsiu biggrin.gif
Atsakyti
O čia dar vienas mano mocheriukas,numegztas draugės dukriukui
user posted image
Jau tris darbelius šituo raštu numezgiau,daugiau psio-atsibodo doh.gif
Atsakyti
Graži spalva thumbup.gif Jau ir man tas raštas nusibodo,bet dar viena draugei nuvarysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 04 11, 21:39)
O čia dar vienas mano mocheriukas,numegztas draugės dukriukui



bigsmile.gif superinis sijonukas thumbup.gif drauges dukryte bus tikra panelyte smile.gif
Atsakyti