Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(Ašarėlė @ 2010 04 07, 19:07)
Mano keturių vakarojimų rezultatas  rolleyes.gif  ax.gif


Ir liuks tas rezultatas thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o raštelio sijonuko nebus?
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 04 07, 21:16)
Ir liuks tas rezultatas  thumbup.gif  mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif
QUOTE(saldainia @ 2010 04 07, 21:30)
o raštelio sijonuko nebus?

schmoll.gif nebus, nes kaip aš sakau nėriau iš galvos lotuliukas.gif be schemų. Visiška improvizacija mirksiukas.gif . blush2.gif Nemokėčiau net nupaišyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2010 04 07, 20:07)
Mano keturių vakarojimų rezultatas  rolleyes.gif  ax.gif

user posted image

Šaunios vakaronės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2010 04 07, 20:07)
Mano keturių vakarojimų rezultatas  rolleyes.gif  ax.gif

nu fantastiskai grazu wub.gif norec ir as tokio margiuko tongue.gif
Atsakyti
oho, kiek nuostabiu sijonuku per keleta dienu prikrovet wub.gif visoms po 4u.gif nerealus sijonukai thumbup.gif
as irgi greitu laiku tureiciau pasirodyti su vasarisku medvilniniu sijonuku, liko apdaila nedidele ir bus baigtas:geda2:
Atsakyti
Nu tiesiog saunuoles auksarankes,ne vienos isskirti negaliu ax.gif Man is vis vaseliu nerti sijonai-silpnybe bigsmile.gif


p.s.mergaites gal kuri norit ,,servetelinio ''sijono.Uzsisake kliente,o pati isdume i Airija,paskambino,kad nebepasiims doh.gif Jei ka,prasau i AZ ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bloga3: 08 balandžio 2010 - 15:06
QUOTE(bloga3 @ 2010 04 08, 15:00)

p.s.mergaites gal kuri norit ,,servetelinio ''sijono.Uzsisake kliente,o pati isdume i Airija,paskambino,kad nebepasiims doh.gif Jei ka,prasau i AZ ax.gif

doh.gif Nu viršūnė doh.gif Žmogus be jokios atsakomybės... Karvė,ne kitaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 04 08, 16:51)
doh.gif Nu viršūnė  doh.gif Žmogus be jokios atsakomybės... Karvė,ne kitaip  blush2.gif

Nu ne karve lotuliukas.gif Tiesiog zmogui taip atsitiko,kad staigiai atsirado darbo vieta,nu visaip tam gyvenime atsitinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bloga3 @ 2010 04 08, 17:59)
Nu ne karve lotuliukas.gif Tiesiog zmogui taip atsitiko,kad staigiai atsirado darbo vieta,nu visaip tam gyvenime atsitinka 4u.gif

Ups... Net nesmagu paliko blush2.gif blush2.gif blush2.gif Kaip kitą sykį reikia "prikąst liežuvį" ir nedaryt skubotų išvadų .... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 04 08, 19:41)
Ups... Net nesmagu paliko  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  Kaip kitą sykį reikia "prikąst liežuvį"  ir nedaryt skubotų išvadų ....  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Nu gal ir ne tas gyvulys lotuliukas.gif Juk paskambino, o nepražuvo su visais galais. mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai va todel ir nepikta tongue.gif Sunesiosiu pati tease.gif Tik kad viena jau turiu,tik kitos spalvos g.gif
Atsakyti