Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

sakykir, kažkur buvo nuorodą megstų servetėlių tinkančių sijonams?
Atsakyti
Mergaitės,gal kas turit ryškią štai tokią schemą?
user posted image
Šita lyg ir nieko atrodė,bet va jau kai pradėjau "tyrinėti,-nieko neįžiūriu blush2.gif
Atsakyti
O tai rimtai nepatartina i nertus sijonus itaisyt uztrauktuka? kaip tada ibrukt dideli uzpakali per nedideli liemeni? Pradejau nert, tai galvoju, gal panaikint ta uztrauktuka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmusia @ 2010 03 21, 16:53)
O tai rimtai nepatartina i nertus sijonus itaisyt uztrauktuka? kaip tada ibrukt dideli uzpakali per nedideli liemeni? Pradejau nert, tai galvoju, gal panaikint ta uztrauktuka? g.gif

Aš ir mažu užpakaliu nesiskundžiu,tai kiek sijonų mezgiau,visus ant gumos dariau. Kaži ar nerauktų ties užtrauktuku g.gif
Atsakyti
Mano sijonukas, pavadinimu "Pavasariniai žiedai.." biggrin.gif

Puoštas nertomis gėlytėmis, kurių viduriukai išsiuvinėti Swarovskio kristalais..

user posted image

Ir detalė iš arčiau..

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 03 28, 17:41)
Mano sijonukas, pavadinimu "Pavasariniai žiedai.."  biggrin.gif

Puoštas nertomis gėlytėmis, kurių viduriukai išsiuvinėti Swarovskio kristalais..




labai simpatiskas sijonas thumbup.gif tikrai nuteikiantis pavasariui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 03 28, 15:41)
Mano sijonukas, pavadinimu "Pavasariniai žiedai.."  biggrin.gif

Puoštas nertomis gėlytėmis, kurių viduriukai išsiuvinėti Swarovskio kristalais..




thumbup.gif thumbup.gif Paprastas,kuklus,bet koks žavus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2010 03 28, 15:53)
labai simpatiskas sijonas  thumbup.gif  tikrai nuteikiantis pavasariui  biggrin.gif



QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 03 28, 16:36)
thumbup.gif  thumbup.gif  Paprastas,kuklus,bet koks žavus  wub.gif


Dėkui.. 4u.gif
Atsakyti
sijonas labai labai gražus ir aš tokio noriu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 03 28, 16:41)
Mano sijonukas, pavadinimu "Pavasariniai žiedai.."  biggrin.gif

Puoštas nertomis gėlytėmis, kurių viduriukai išsiuvinėti Swarovskio kristalais..

Labai puikus sijoniuks thumbup.gif drinks_cheers.gif net nemačiusi "atlikėjos" įžvelgiu "parašą", kad tavo darbas bigsmile.gif
Prapuolusi kažkur g.gif
Atsakyti
Oooooo, Bielra su kokia grožybe sugrįžo wub.gif wub.gif Niu, viskas čiki wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 03 28, 16:41)
Mano sijonukas, pavadinimu "Pavasariniai žiedai.."  biggrin.gif

Puoštas nertomis gėlytėmis, kurių viduriukai išsiuvinėti Swarovskio kristalais..

Ir detalė iš arčiau..

visada laukiu su nekantumu Jusu nauju darbu ax.gif ir jie niekad nenuvilia - visad dailu, originalu ir miela wub.gif sis kartas ne issimtis thumbup.gif
Atsakyti