Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(Ligvita @ 2010 03 07, 17:34)

O kokia graži spalva wub.gif wub.gif . Aš kaip tik nusipirkau tokios spalvos ilgus batus, turbūt reiks ir panašų sijoną regzt, nes atrodo tai nuostabiai.
Atsakyti
Eina sau, kaip gerai sijonukas atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nebuciau nei kaip pasakiusi, kad tai visu taip pabegtas rastas wub.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites, tiesiog kliente prase, kad nebutu labai "skyletas" smile.gif O tankesnis kitaip atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 03 07, 18:18)
Cia ta pati schema, pagal kuria jau daug sijonuku numegzta SM. Tik sitas gal kiek tankesnis
user posted image

Sveiki,lapai puikus sijonukas. thumbup.gif Jei Jums negaila,gal galit paaiskint simbolius schemoje,ir nuo kurios eiles pradedat megsti.Labai noriu pabandyt nusimegsti.Aciu 4u.gif
Atsakyti
Oi kokie gražuoliukai. Aš ir tokio norėčiau blush2.gif Gal galėtum mestelt schemutės nuorodėlę mirksiukas.gif
[/quote]
Cia tie paprastuciai VS sijonukai.
user posted image

Va man dar ismokus "servetelinius", tai vaje vaje wub.gif
P.S. Siandiena as su savuoju sijonu darbe, tai dvi klientes jau turiu ax.gif , nu aisq as joms nemegsiu, bet pamokeles pravesiu biggrin.gif
Atsakyti
su kovo 8-aja!
user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos,

Gal kas turite schemą šito sijonuko?

http://keep4u.ru/ful...a58f35909c5/jpg

Arba gal turite kitų sijonų schemų, ieškau iki kelių, siauro viršuje ir praplatėjančio apačioje su ananasais. Kelias dienas ieškau, bet nieko tinkamo neradau.

Bus didelis ačiū.
Atsakyti
QUOTE(svelnute @ 2010 03 09, 14:00)
Sveikos merginos,

Gal kas turite schemą šito sijonuko?

Arba gal turite kitų sijonų schemų, ieškau iki kelių, siauro viršuje ir praplatėjančio apačioje su ananasais. Kelias dienas ieškau, bet nieko tinkamo neradau.

Bus didelis ačiū.

TURIM ŠITO SIJONUKO SCHEMAS
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
IR DAR TOKĮ TURIU SU ANANASAIS
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 03 07, 17:34)


Fantastika wub.gif spalvytė wub.gif net kelis kartus grįžau pasidžiaugt,dar kartą įsitikinau, kad ir spalva nulemia mezginio grožį thumbup.gif
P.S.pas Ligvitą turbūt mezgimo fėjukė gyvena
angel.gif
Atsakyti
tikrai kad pas ligvita fejuke gyvena biggrin.gif
o as apsidziaugiau ideja kaip sijona prailginti,nes nusimezgiau iki puses ir pasidejau ,nes pamaciau kad per trumpas bus....
tai dabar galesiu pasibaigti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amber_piece @ 2010 03 09, 18:03)

o as apsidziaugiau ideja kaip sijona prailginti,nes nusimezgiau iki puses ir pasidejau ,nes pamaciau kad per trumpas bus....

drinks_cheers.gif man ir šita idėja labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Nuostabus Jusu darbeliai !!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Sijonas megztas sau. Galima užsisakyti
user posted image
Atsakyti