Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(lasvegiete @ 2010 03 05, 01:39)
Zinokit isardziau beveik pusiau numegzta servetelini sojona  verysad.gif  Pirmiausiai rastas gavosi baisiai trumpas, pabaigus butu buves kazkur 20cm ilgio  doh.gif  Bet pagrindine priezastis - siulai. As ne Lietuvoj gyvenu, macheros neradau cia pirkt nei vienoj parduotuvej, tai pirkau kitokius mezgimo siulus. Ziurejau, kad butu ploni, tai sudetis: 55% vilna, 15% bambukas, nailonas 15% Mezgesi smagiai, bet rezultatas buvo negrazus. Supratau, kad tokio nenesiosiu ir isardziau. Be to isskalbus jauciu butu dar susitraukes  doh.gif . Kai grisiu i Lietuva, nusipirktsiu plonytes mocheros, ir tada megsiu is naujo  blush2.gif

uzuojata verysad.gif man su siulais irgi buna kad nenutaikau doh.gif po to gaila darbo unsure.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Pasaka wub.gif wub.gif wub.gif spalva ir rastas nuostabus thumbup.gif

Gal schemute pasidalintum ax.gif
Atsakyti
Cia ta pati schema, pagal kuria jau daug sijonuku numegzta SM. Tik sitas gal kiek tankesnis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 03 07, 18:18)
Cia ta pati schema, pagal kuria jau daug sijonuku numegzta SM. Tik sitas gal kiek tankesnis


Geras bigsmile.gif o atrodo visai kitaip thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 03 07, 18:18)
Cia ta pati schema, pagal kuria jau daug sijonuku numegzta SM. Tik sitas gal kiek tankesnis
user posted image


Jei taip tankiau mezgant,na sakykimmezgu 3.5 virbalais,koks ma=daug neskalbto ilgis gaunasi pagal šitą schemutę,nes jau 3 suknutes numezgiau,bet kid mochair su poliamidu visiškai nepasitampė.Ačiū.
Atsakyti
Apie 57cm, bet ten dekingas rastas. Vidurine dali galima pailginti kiek reikia
Atsakyti
Sveikos.Nu pagaliau ir as pasirodysiu su savo VS sijonais . Numezgiau dukrytei ir labai uzsimaniau sau. blush2.gif Aciu jums uz pagalba ir kritika.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 03 07, 18:52)
Apie 57cm, bet ten dekingas rastas. Vidurine dali galima pailginti kiek reikia

Aš net atsinešiau savąjį pasižiūrėt-tai tu tą viduriniąją dalį stipriai ir išilginus smile.gif

QUOTE(Bijuna @ 2010 03 07, 19:09)
Sveikos.Nu pagaliau ir as pasirodysiu su savo VS sijonais . Numezgiau dukrytei ir labai uzsimaniau sau.  blush2.gif  Aciu jums uz pagalba ir kritika.


Oi kokie gražuoliukai. Aš ir tokio norėčiau blush2.gif Gal galėtum mestelt schemutės nuorodėlę mirksiukas.gif
Atsakyti
Gražūs sijonukai drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 03 07, 20:25)
Aš net atsinešiau savąjį pasižiūrėt-tai tu tą viduriniąją dalį stipriai ir išilginus  smile.gif

Na, kliente ilgo norejo, tai teko ilginti smile.gif
Atsakyti
Nuostabūs sijonukai 4u.gif
Atsakyti