Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(Luisana @ 2010 02 24, 14:08)
Taigi,nusipirkau Maxi siūlus ir dabar galvoju,ar jie man nebus per ploni?  g.gif


Prašau,atsakykite..... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Luisana @ 2010 02 24, 17:45)
Prašau,atsakykite.....  verysad.gif

Bus daugiau darbo, bet tikrai ne per ploni. Kaip tik nėrinys bus subtilesnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limit @ 2010 02 24, 19:54)
Bus daugiau darbo, bet tikrai ne per ploni. Kaip tik nėrinys bus subtilesnis 4u.gif


O jų nereikėtų man dvigubai paimt,kad storiau būtų? O gal taip ir nerti ,kokie tie siūlai yra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Luisana @ 2010 02 24, 18:04)
O jų nereikėtų man dvigubai paimt,kad storiau būtų? O gal taip ir nerti ,kokie tie siūlai yra unsure.gif

O tu paimk ir pabandyk pamezgėt truputį ir taip,ir taip-matysi kaip gaunasi,kaip gražiau,kaip tau olabiau patinka-taip ir nerk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 02 24, 21:12)
O tu paimk ir pabandyk pamezgėt truputį ir taip,ir taip-matysi kaip gaunasi,kaip gražiau,kaip tau olabiau patinka-taip ir nerk  mirksiukas.gif


Reikės pamėginti smile.gif
Atsakyti
Numezgiau as savo merginai pagaliau krikstynom suknelei apatine dali, sijonuka thumbup.gif Na nerealiai grazus dalykas tie mocheriniai sijonukai, dabar mezguosi i viru ir kai bus viskas baigtas butinai cia pasidemonstruosiu ax.gif Didelis dekui visom uz konsultacijas 4u.gif
Atsakyti
Pasirodau savo sijoną, jis ne nėščiai smile.gif, bet kol aš tokia, tai taip ir pozuoju smile.gif Megzta iš Maxi colour siūliukų.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agurčikas: 04 kovo 2010 - 18:48
QUOTE(agurčikas @ 2010 03 04, 19:47)
Pasirodau savo sijoną, jis ne nėščiai smile.gif, bet kol aš tokia, tai taip ir pozuoju smile.gif Megzta iš Maxi colour siūliukų.

user posted image

labai grazus kompektukas tiesiog saukia vasara greiciau ateit wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 03 04, 18:47)
Pasirodau savo sijoną, jis ne nėščiai smile.gif, bet kol aš tokia, tai taip ir pozuoju smile.gif Megzta iš

Bet ir nėštukė labai gražiai atrodo su šiuo kostiumėliu thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2010 03 04, 21:41)
labai grazus kompektukas tiesiog saukia vasara greiciau ateit wub.gif  wub.gif

labai gražus sijonas ir dar gražesnė manekenė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Zinokit isardziau beveik pusiau numegzta servetelini sojona verysad.gif Pirmiausiai rastas gavosi baisiai trumpas, pabaigus butu buves kazkur 20cm ilgio doh.gif Bet pagrindine priezastis - siulai. As ne Lietuvoj gyvenu, macheros neradau cia pirkt nei vienoj parduotuvej, tai pirkau kitokius mezgimo siulus. Ziurejau, kad butu ploni, tai sudetis: 55% vilna, 15% bambukas, nailonas 15% Mezgesi smagiai, bet rezultatas buvo negrazus. Supratau, kad tokio nenesiosiu ir isardziau. Be to isskalbus jauciu butu dar susitraukes doh.gif . Kai grisiu i Lietuva, nusipirktsiu plonytes mocheros, ir tada megsiu is naujo blush2.gif
Atsakyti