Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(Laurita_22 @ 2010 02 22, 20:02)
Kokio ilgio virbalais mezget sijonukus mocherinius g.gif Na nusipirkua as valinius virbalus ir jie yra 80 cm ilgio, is paziuros man jie per ilgi, bet trumpesniu niekur neradau doh.gif

Aš ir tokiais mezgiau
Atsakyti
sveikutes smile.gif va maniskis sijonas http://public.fotki....o-juodukas.html buvo megstukas bet nusibodo tai isardziau ir sijona nusineriau smile.gif
Atsakyti
Aš servetėlinius mezgu iš pradžių 80 cm, paskui 120 cm valu. labai gerai, kai pabaigoj ten šimtai akių gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 02 23, 13:57)
Aš servetėlinius mezgu iš pradžių 80 cm, paskui 120 cm valu. labai gerai, kai pabaigoj ten šimtai akių gaunasi.

As jei sau megciausi nei neimciau i galva, ten man ir to 80cm ilgio butu per mazai lotuliukas.gif Bet dabar maziukei krikstynom noriu nusimegzt suknele, tai kurgi ten tam vaikuciui apimties per pilvuka nieko nera rolleyes.gif Bet jau radom iseiti, bandys vyras padaryt virbalus pagal mane lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2010 02 23, 16:38)
As jei sau megciausi nei neimciau i galva, ten man ir to 80cm ilgio butu per mazai lotuliukas.gif Bet dabar maziukei krikstynom noriu nusimegzt suknele, tai kurgi ten tam vaikuciui apimties per pilvuka nieko nera rolleyes.gif Bet jau radom iseiti, bandys vyras padaryt virbalus pagal mane lotuliukas.gif

Galima bandyti megzti ant keturių virbalų,kaip kojinę,bet padaryti virbalai dar geriau bus
Papildyta:
QUOTE(emaliuke @ 2010 02 23, 13:05)
sveikutes  smile.gif va maniskis sijonas http://public.fotki....o-juodukas.html buvo megstukas bet nusibodo tai isardziau ir sijona nusineriau  smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif O tu čia du ar tris motyvus darei?
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 02 23, 19:33)

thumbup.gif  thumbup.gif  O tu čia du ar tris motyvus darei?

aciu smile.gif du motyvus mirksiukas.gif va situs http://public.fotki....sijono-sch.html
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2010 02 23, 19:22)

Aišku. Aš ir šitą jau nusinėrus-tik aš tai tris motyvus dariau,o dabar pradėjau liemenę į komplektą narpulint-bandau sudaryt kostiumėlį. Viršų darysiu kaip šitos
user posted image
o apačią-stulpeliu su 2užmetimais. Žiūrėsiu,kas gausis g.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 02 23, 20:38)
Aišku. Aš ir šitą jau nusinėrus-tik aš tai tris motyvus dariau,o dabar pradėjau liemenę į komplektą narpulint-bandau sudaryt kostiumėlį. Viršų darysiu kaip šitos
user posted image
o apačią-stulpeliu su 2užmetimais. Žiūrėsiu,kas gausis  g.gif

turetu buti grazu ax.gif gal visos bliuskytes rasta turi bigsmile.gif labai noreciau mirksiukas.gif vasarai suknute visai faina turetu gatis apacioj rastuka pritaikius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emaliuke: 23 vasario 2010 - 20:23
O mano viela tik 50cm sad.gif Ilgesniu neturiu, o jau pradejusi servetelini sijona... Idomu kaip megsis kai prisides simtai akiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2010 02 23, 21:23)
O mano viela tik 50cm sad.gif Ilgesniu neturiu, o jau pradejusi servetelini sijona... Idomu kaip megsis kai prisides simtai akiu  doh.gif

Tai zilka ir yra 50cm, cia visas virbalu ilgis su zilka 80cm mirksiukas.gif MB man dabar padare, kad butu visas virbalu ilgis 60cm rolleyes.gif Vaikus suguldau ir eisiu bandyt megzt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2010 02 23, 20:20)
turetu buti grazu  ax.gif gal visos bliuskytes rasta turi  bigsmile.gif labai noreciau  mirksiukas.gif vasarai suknute visai faina turetu gatis apacioj rastuka pritaikius  smile.gif


Va čia yra http://www.supermama...;#entry34699444
QUOTE(lasvegiete @ 2010 02 23, 21:23)
O mano viela tik 50cm sad.gif Ilgesniu neturiu, o jau pradejusi servetelini sijona... Idomu kaip megsis kai prisides simtai akiu  doh.gif

Viskas bus gerai-mezginys lengvutis,gležnutis-susispaus. Aš jau 2 sijonus numezgiau-jokių problemų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luisana @ 2010 02 15, 10:59)
Sveikos 4u.gif  Oho....kokių grožybių čia prisižiūrėjau... wub.gif  Ir vieną nutariau nusinerti  smile.gif  Bet gal galėtumėte padėti... nežinau kokio storio siūlai turi būti  g.gif 

Sijonukas


Taigi,nusipirkau Maxi siūlus ir dabar galvoju,ar jie man nebus per ploni? g.gif
Atsakyti