Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

Gal galit pasakyt kokio numerio valiniais virbalais mezgat servetelinius sijonukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2010 02 19, 20:13)
Gal galit pasakyt kokio numerio valiniais virbalais mezgat servetelinius sijonukus g.gif

As Nr.5 neriau 25g.- 220 metru. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2010 02 19, 19:13)
Gal galit pasakyt kokio numerio valiniais virbalais mezgat servetelinius sijonukus g.gif

O aš 4,5nr ax.gif
Beje,Audronele,kažkas buvo žadėjęs pasirodyt savo mezginį g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReNcYtEa: 20 vasario 2010 - 07:07
Mergaites, reikia jusu pagalbos ax.gif
Gal galit pasakyt kaip pradedat megst mocherinius sijonukus, nes nesuprantu kaip ji iskart pradet megzt ant valiniu virbalu, kad gautusi apvalus blush2.gif g.gif

Ir gal as pasikartosiu, bet ka reiskia raste tuscias langelis, trikampiukas ir taskas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2010 02 21, 18:48)
Mergaites, reikia jusu pagalbos ax.gif
Gal galit pasakyt kaip pradedat megst mocherinius sijonukus, nes nesuprantu kaip ji iskart pradet megzt ant valiniu virbalu, kad gautusi apvalus blush2.gif  g.gif

Ir gal as pasikartosiu, bet ka reiskia raste tuscias langelis, trikampiukas ir taskas ax.gif

Aš akis uždedu ant paprastų virbalų ir dar imu visai kitą siūlą-nemocherinį. Megzdama pirmą eilę jau naudoju valinius virbalus. Pradedant megzt antrą eilę,jau sujungiu eilės pradžią su pabaiga-ir pirmąją antros eilės akį jau ne nukeliu,o išmezgu gerai. Kitokiu siūlu aš numezgu kokias 3 eiles ir tada jau pradedu megzt mochera. Numezgus sijoną iki apačios,aš kitokį siūlą gražiai,po vieną akį nukirpinėju ir surenku akis 9Vėl ant valinio virbalo) ir tada dar galima pamegzt kažkiek,jei trūksta ilgio.
Tuščias langelis-geroji akis; trikampiukas lygiakraštis-3akys sumegztos ,o statieji trikampiukai-2akys sumegztos į dešinę,arba į kairę; taškas-užmetimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 02 21, 19:37)
Aš akis uždedu ant paprastų virbalų ir dar imu visai kitą siūlą-nemocherinį. Megzdama pirmą eilę jau naudoju valinius virbalus. Pradedant megzt antrą eilę,jau sujungiu eilės pradžią su pabaiga-ir pirmąją antros eilės akį jau ne nukeliu,o išmezgu gerai. Kitokiu siūlu aš numezgu kokias 3 eiles ir tada jau pradedu megzt mochera. Numezgus sijoną iki apačios,aš kitokį siūlą gražiai,po vieną akį nukirpinėju ir surenku akis 9Vėl ant valinio virbalo) ir tada dar galima pamegzt kažkiek,jei trūksta ilgio.
Tuščias langelis-geroji akis; trikampiukas  lygiakraštis-3akys sumegztos ,o statieji trikampiukai-2akys sumegztos į dešinę,arba į kairę; taškas-užmetimas  mirksiukas.gif

Na siandien jau reiks pabandyt ax.gif As mat bandziau uzsidejus 30 akiu megzt, bet ant valiniu man buvo labai sunku, tai gal kai uzdesiu reikiama skaiciu akiu sijonukui bus lengviau ta apskritima isgaut rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 02 20, 08:06)
O aš 4,5nr  ax.gif
Beje,Audronele,kažkas buvo žadėjęs pasirodyt savo mezginį  g.gif  mirksiukas.gif

biggrin.gif pasirodau ir cia, nors isejo suknele is sijono, nes bemezgant buvau pakviesta i vakarone, tai ir pasikeite planai.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audronele: 21 vasario 2010 - 20:34
QUOTE(audronele @ 2010 02 21, 20:32)
biggrin.gif pasirodau ir cia, nors isejo suknele is sijono, nes bemezgant buvau pakviesta i vakarone, tai ir pasikeite planai.
user posted image

Pasakiskas grozis wub.gif
Jei man kas gausis dukrytei krikstynom nunarpliot, tai butinai ir save tokiu groziu bandysiu padabint blush2.gif
Atsakyti
Aciu Laurita_22 4u.gif Tik kad nelabai turiu kur su ja iseit, o ardyt nesinori, tai sakau gal parduosiu.
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2010 02 21, 20:11)
Na siandien jau reiks pabandyt ax.gif As mat bandziau uzsidejus 30 akiu megzt, bet ant valiniu man buvo labai sunku, tai gal kai uzdesiu reikiama skaiciu akiu sijonukui bus lengviau ta apskritima isgaut rolleyes.gif

Tai aišku 30akių su valiniais nepamegzi.Tokiu atveju jau tik 5virbalus į rankas reik imt lotuliukas.gif

QUOTE(audronele @ 2010 02 21, 20:32)
biggrin.gif pasirodau ir cia, nors isejo suknele is sijono, nes bemezgant buvau pakviesta i vakarone, tai ir pasikeite planai.


Oi kokia graži

QUOTE(audronele @ 2010 02 21, 20:49)
Aciu Laurita_22 4u.gif Tik kad nelabai turiu kur su ja iseit, o ardyt nesinori, tai sakau gal parduosiu.

Nu tai darban eik-kol pasipuošus ten negali būt? Aš vieną sykį jau buvau,tai vadybininkė atvažiavus pasakė-nu jūs šiandien kaip Statkevičiaus aprėdyta wub.gif Bet ,kaip jau sakiau,susiplėšyt iš pirmos dienos sugebėjau blush2.gif ,bet jau susitaisiau ir kitą sykį būsiu atsargesnė smile.gif
Atsakyti
Nu tai darban eik-kol pasipuošus ten negali būt? Aš vieną sykį jau buvau,tai vadybininkė atvažiavus pasakė-nu jūs šiandien kaip Statkevičiaus aprėdyta wub.gif Bet ,kaip jau sakiau,susiplėšyt iš pirmos dienos sugebėjau blush2.gif ,bet jau susitaisiau ir kitą sykį būsiu atsargesnė smile.gif
[/quote]
Tai va kad sijonas su liemene kazkaip kukliau atrodo, negu suknele. Tai ir kazkaip nedristu as su ja darban eit. Labai jausciaus nesmagiai. O va teatre kai buvau, tai moteru zvilgsnius pagavau ne viena biggrin.gif
Atsakyti
Kokio ilgio virbalais mezget sijonukus mocherinius g.gif Na nusipirkua as valinius virbalus ir jie yra 80 cm ilgio, is paziuros man jie per ilgi, bet trumpesniu niekur neradau doh.gif
Atsakyti