Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(Luisana @ 2010 02 18, 19:03)
Merginos,patarkite kokiais siūlais reikėtų nerti šį sijonėlį? verysad.gif

as imciau "maxius" arba "YarnArt summer"
Atsakyti
QUOTE(Luisana @ 2010 02 18, 18:47)
Ačiū 4u.gif  4u.gif Jie nebus per stori?  blush2.gif

Per stori tikrai nebus, tik Maksiais reikėtų kuo standžiau nerti, nes man iš jų minkštoki gaminiai gaunasi, gal reikėtų plonesnį vašelį naudoti.
Atsakyti
QUOTE(diwol @ 2010 02 18, 21:19)
Per stori tikrai nebus,  tik Maksiais reikėtų  kuo standžiau nerti, nes man iš jų minkštoki gaminiai gaunasi, gal reikėtų plonesnį vašelį naudoti.


ir įvertinti tai, kad Maxiai po skalbimo susitraukia
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 02 19, 09:31)
ir įvertinti tai, kad Maxiai po skalbimo susitraukia



O stipriai susitraukia? Nes dabar neriu, bet jau į pabaigą, kostiumėlį sau, net karšta pasidarė, kai perskaičiau, kad susitraukia g.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 02 19, 11:47)
O stipriai susitraukia? Nes dabar neriu, bet jau į pabaigą, kostiumėlį sau, net karšta pasidarė, kai perskaičiau, kad susitraukia  g.gif

Aš nėriau prigludusią prieš plovimą suknelę, tai po skalbimo teko ieškoti dar smulkesnės už mane ir padovanoti... verysad.gif

o sijonas - susitraukė labai nedaug. Gal nuo siūlo priklauso-jų ten yra kelių rūšių. Nebepamenu, kokie buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 19 vasario 2010 - 12:42
QUOTE(agurčikas @ 2010 02 19, 11:47)
O stipriai susitraukia? Nes dabar neriu, bet jau į pabaigą, kostiumėlį sau, net karšta pasidarė, kai perskaičiau, kad susitraukia  g.gif

Reikia skalbti ne daugiau kaip 30laipsniu temperaturoje .Tada pasitraukia ''griztamai'' smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luisana @ 2010 02 18, 17:03)
Merginos,patarkite kokiais siūlais reikėtų nerti šį sijonėlį? verysad.gif


as nerciau is vid.storumo medvilnes,tipo marabu,camilla... smile.gif man maxi biski per ploni,reiktu labai tankiai sunerti... thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū Jums visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 02 19, 10:31)
ir įvertinti tai, kad Maxiai po skalbimo susitraukia

Labai daug darbų esu nunėrus iš Maxi ir nė vienas nesusitraukė taip, kad negrįžtų į pradinę padėtį po nešiojimo, o skalbiu ir 60' temperatūroj g.gif Kaip tik, panešiojus truputį patįsta, o išskalbus atsistato ax.gif
Šiaip aš dabar labai pamėgau Amber siūliukus. Jie žymiai minkštesni, nei Maxi, pigesni ir metražas didesnis, o storis toks pat. Tik va jie, skalbiant truputį traukias ir negrįžtamai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2010 02 19, 17:57)
Labai daug darbų esu nunėrus iš Maxi ir nė vienas nesusitraukė taip, kad negrįžtų į pradinę padėtį po nešiojimo, o skalbiu ir 60' temperatūroj g.gif Kaip tik, panešiojus truputį patįsta, o išskalbus atsistato  ax.gif
Šiaip aš dabar labai pamėgau Amber siūliukus. Jie žymiai minkštesni, nei Maxi, pigesni ir metražas didesnis, o storis toks pat. Tik va jie, skalbiant truputį traukias ir negrįžtamai cool.gif


Hm..o tai gal man Amber siūlais nerti tą sijoną? g.gif Jei traukiasi galėčiau plauti rankom biggrin.gif Arba žemoje temperatūroje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Luisana @ 2010 02 19, 17:17)
Hm..o tai gal man Amber siūlais nerti tą sijoną?  g.gif  Jei traukiasi galėčiau plauti rankom  biggrin.gif  Arba žemoje temperatūroje g.gif

Amber skalbiau tik rankomis. Na, nesitraukia jie labai, bet truputį sumažėja nėrinys. O neriasi, tai žyymiai smagiau, nei maxi, bent jau man ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 19 vasario 2010 - 16:21
QUOTE(Inetux @ 2010 02 19, 18:20)
Amber skalbiau tik rankomis. Na, nesitraukia jie labai, bet truputį sumažėja nėrinys. O neriasi, tai žyymiai smagiau, nei maxi, bent jau man ax.gif


Hm...reiks tikriausiai su jais nusinerti smile.gif
Atsakyti