Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(kavasucitrina @ 2010 02 04, 13:20)
mergaitės, prašau pagalbos ar patarimo 4u.gif
Susigundžiau servetėliniais sijonais ir pabandžiau megzti. Kažkurioj sijonų temoj radau štai tokio sijonuko
user posted image



Damesk virsu gerosiomis akimis, kiek truksta, kad butu sijonukas iki keliu. Man asmeniskai platejantis nuo klubu yra graziau, negu liemens, ne taip storina mirksiukas.gif Turiu tau klausimuka. Kiek uzmetei sijonukui akiu kai pradejai megzti?
Atsakyti
Megzti sijonukai tamposi, tai lengva juos apsirengti, nereikia nei uztrauktuko neigumos. O ka daryt su nertu sijonu? As jau nusiziurejau modeli, kuri noriu nerti, sijonas prigludes, tiesus. Ar reikia ideti uztrauktuka i toki? Ir kaip? Bijau kad nunersiu be nieko, o po to bus problema apsirengti g.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2010 02 05, 20:58)
Damesk virsu gerosiomis akimis, kiek truksta, kad butu sijonukas iki keliu. Man asmeniskai platejantis nuo klubu yra graziau, negu liemens, ne taip storina  mirksiukas.gif  Turiu tau klausimuka. Kiek uzmetei sijonukui akiu kai pradejai megzti?

Tai ir ruošiausi daryt platėjantį nuo klubų mirksiukas.gif
Uždėjau 150 akių (klubai platoki ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 01 26, 19:37)

Super sijonukas thumbup.gif
P.s. Iš kokių siūlų nertas ir kokio storio vašelis ir kiek siūlų suėjo? Jai visą dieną sėdint darbe neišsisėdi užpakalis?
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2010 02 07, 19:09)
Megzti sijonukai tamposi, tai lengva juos apsirengti, nereikia nei uztrauktuko neigumos. O ka daryt su nertu sijonu? As jau nusiziurejau modeli, kuri noriu nerti, sijonas prigludes, tiesus. Ar reikia ideti uztrauktuka i toki? Ir kaip? Bijau kad nunersiu be nieko, o po to bus problema apsirengti  g.gif


Ir i nertus nereikia. Turiu ne viena nerta sijona-taip pat lengva apsirengti kaip ir megzta smile.gif
Atsakyti
Merginos, o as norejau paklausti-ta populiaruji sijonuka kur visos cia mezgem servetelini, gal kas turit knyga ar zurnala is kur jis imtas, itariu ten dar visokiu grozybiu pilna rolleyes.gif
Atsakyti
Na pasirodau ir aš su labai nekokybiška nuotrauka
user posted image
Tik šiandien apturėjau nelaimę (aišku-tegul tik didesnių nebūna,tai tokias visai nesunkiai išgyvensiu)-darbe užsikabinau už stalčiau rankenos ir perplėšiau sijoną doh.gif Tik gerai dar,kad pačioj apačioj,tai permegsiu kokias 2 ar 3 eiles doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 02 11, 21:25)
Na pasirodau ir aš su labai nekokybiška nuotrauka
user posted image
Tik šiandien apturėjau nelaimę (aišku-tegul tik didesnių nebūna,tai tokias visai nesunkiai išgyvensiu)-darbe užsikabinau už stalčiau rankenos ir perplėšiau sijoną  doh.gif  Tik gerai dar,kad pačioj apačioj,tai permegsiu kokias 2 ar 3 eiles  doh.gif

oi, cia visas kostiumelis? 4u.gif Gaila, kad foto prasta, nesimato, net rastelio blush2.gif bet siaip, labai grazu! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 02 11, 20:37)
oi, cia visas kostiumelis? 4u.gif Gaila, kad foto prasta, nesimato, net rastelio blush2.gif bet siaip, labai grazu! thumbup.gif

Raštelis lygiai toks pat,kaip vogels pilkojo kostiumėlio mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 02 11, 21:25)
Na pasirodau ir aš su labai nekokybiška nuotrauka

Tik šiandien apturėjau nelaimę (aišku-tegul tik didesnių nebūna,tai tokias visai nesunkiai išgyvensiu)-darbe užsikabinau už stalčiau rankenos ir perplėšiau sijoną  doh.gif  Tik gerai dar,kad pačioj apačioj,tai permegsiu kokias 2 ar 3 eiles  doh.gif


Labai gražu, nors ne labai matosi. Šiandien net pagalvojau, kaip sekėsi tau pabaigt. O dėl kliūvimo, tai jo doh.gif . Net už stalo kampo kliūva
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 02 11, 21:36)
Labai gražu, nors ne labai matosi.

drinks_cheers.gif Tai va,kad,etikmat,niekaip neateina eilė normaliam fotoaparatui doh.gif Negaliu savo šadiovrais normaliai girtis doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 02 11, 21:25)
Na pasirodau ir aš su labai nekokybiška nuotrauka



dailus kostiumelis 4u.gif o tu ziurek , kur eini mirksiukas.gif na bet su tokiu groziu tik pakelta galva ir vaiksciot, ka ten stalciai thumbup.gif
Atsakyti