Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(neramuole @ 2010 01 28, 12:05)
klaida radau nuardziuspora eiliu, dabar prasau paaiskinkit, 46 eile--ismezgu 4 geras eiles, toliau mezgu pagal rasta, kaip supratau is mergaiciu diskusiju tu 4 akiu pritruksiu gale, tada jas mezgu ant tu pirmuju? jei taip tada man jau pirmoji akis pasislinks per 4 akis? ar viska gerai supratau  g.gif

Ne eiles,o 4geras akis Pradžioje numezgi 4geras akis ir tada jau sekanti akis bus kaip pirma 46-eilės akis. Mezgi visą eilę pagal raštą,o tos 4 gerai išmegztos akys bus paskutinės 46-osios eilės geros akys. Na -tos eilės pradžia persislenka per 4 akis. Tikiuosi suprantamai paaiškinau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Ieškau pagalbos. Artėja mano mamos gimtadienis ir jos kone labiausiai norimas drabužis yra mocherinis sijonas, na ji vis jais pasigėri, pasidžiaugia, tačiau taip ir nesiryžta... Taigi nusprendžiau jai padaryti staigmenėlę ir nunarplioti jai sijoną pati wub.gif Tačiau esu visiškai žalia, na moku blogąsiais, gerasias akis ir vsio sad.gif Tačiau turiu žmogutį, kuris mane pamokys, tk dabar reikia nuotraukų su schemutėmis, norėtųsi gražaus, tankesnio sijono, kad nereikėtų gal pamušaliuko, ir kad raštelis būtų ne iš pačių sunkiųjų. Taip pat gal galėtumėt maždaug parašyti (jei ta jūsų sijonas) kiek matkelių išnaudojot, kokius siųliukus pirkot smile.gif Labai lauksiu pagalbos smile.gif
Atsakyti
Taip pat gal kas užmatėte kur šito sijonuko shemutę wub.gif ?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 01 28, 19:18)
Ne eiles,o 4geras akis Pradžioje numezgi 4geras akis ir tada jau sekanti akis bus kaip pirma 46-eilės akis. Mezgi visą eilę pagal raštą,o tos 4 gerai išmegztos akys bus paskutinės 46-osios eilės geros akys. Na -tos eilės pradžia persislenka per 4 akis. Tikiuosi suprantamai paaiškinau  mirksiukas.gif


aciu, atrodo supratau, mezgu toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fortūnačka @ 2010 01 30, 19:46)
Sveikos smile.gif

Ieškau pagalbos. Artėja mano mamos gimtadienis ir jos kone labiausiai norimas drabužis yra mocherinis sijonas, na ji vis jais pasigėri, pasidžiaugia, tačiau taip ir nesiryžta... Taigi nusprendžiau jai padaryti staigmenėlę ir nunarplioti jai sijoną pati wub.gif Tačiau esu visiškai žalia, na moku blogąsiais, gerasias akis ir vsio sad.gif Tačiau turiu žmogutį, kuris mane pamokys, tk dabar reikia nuotraukų su schemutėmis, norėtųsi gražaus, tankesnio sijono, kad nereikėtų gal pamušaliuko, ir kad raštelis būtų ne iš pačių sunkiųjų. Taip pat gal galėtumėt maždaug parašyti (jei ta jūsų sijonas) kiek matkelių išnaudojot, kokius siųliukus pirkot smile.gif Labai lauksiu pagalbos smile.gif

Jei norit mocherinio, tai tikrai bus kiauras.
Iš tankesnių modeliukų paprastu raštu va toks man visai nieko:
user posted image
schema

Pati esu tokį mezgusi:
user posted image
aprašymas

Na, ir, žinoma, mocheriniai populiariausi - servetėliniai. Ir gražiausi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 31 sausio 2010 - 21:36
QUOTE(vogels @ 2010 01 09, 14:01)
na va ir aš įveikiau pirmą mocherinį sijoną ir liemenę ir ne taip jau labai buvo baisu kaip iš pradžių tik gal dar einu ieškot gumo juosmeniui  g.gif kažkaip nekrenta bet norisi tvirčiau kad laikytūsi  biggrin.gif

user posted image

na labai labai grazu wub.gif tiesiog super 4u.gif mano pagarba jums thumbup.gif
Atsakyti
mergaitės, prašau pagalbos ar patarimo 4u.gif
Susigundžiau servetėliniais sijonais ir pabandžiau megzti. Kažkurioj sijonų temoj radau štai tokio sijonuko
user posted image

tokį aprašymą
13 EILE: U, 9G, U, P (VIENAS MOTYVAS 10 AKIU)
15 EILE: U, 11G, U, P
17 EILE: 3X(U, G) G, D, G, K , G, 3X(G, U), P
19 EILE: U, 2G, 2X(U, G), G, D 3G K G 2X(G, U) 2G, U P
21 EILE: U 3G U D U K G D G K G D U K U 3G U P
23 EILE: U 4G U 3G U 3M G 3M U 3G U 4G U P
25 EILE: U 5G U G U K G D G K G D U G U 5G U P
27 EILE: U 6G U 3G U 3M G 3M U 3G U 6G U P
29 EILE: U 5G D 2X(U G U K G D) U G U K 5G U P
31 EILE: 5G D U 3G U 3M U 3X(G U ) 3M U 3G U K 6G
33 EILE: 4G D U G U K G D U D U 3G U K U K G D U G U K 5G
35 EILE: 3G D U 3G U 3M 2X(U D) U G U 2X(K U) 3M U 3G U K 4G
37 EILE: 2G D U G U K G D 2X (U D) U 3G U 2X (K U) K G D U G U K 3G
39 EILE: G D U 3G U 3M 3X(U D) U G U 3X(K U) 3M U 3G U K 2G
41 EILE: D U G U K G D 3X(U D) U 3G U 3X(K U) K G D U G U K G
U 3G U 3M 4X(U D) U G U 4X(K U) 3M U 3G U 3M43 EILE: 1
45 EILE: U G U K G D 4X(U D) U 3G U 4X(K U) K G D 2X(U G)
47 EILE: U 3G U 3M 5X(U D) U G U 5X(K U) 3M U 3G U G
49 EILE: G U K G D 5X(U D) U 3G U 5X(K U) K G D U 2G
51 EILE: 2G U 3M 6X(U D) U G U 6X(K U) 3M U 3G
G 7X(D U) 3G 7X(U K) G 3M53 EILE: 1
55 EILE: 8X(D U) G 8X(U K) G
7X(U D) U 3G U 7X(K U) 3M57 EILE: 1
APNERIMAS: 7X (2 AKIU SUNERIMAS 9 KILPU PYNELE), 3 AKIU SUNERIMAS 9 KILPU1 PYNELE, 7X (2 AKIU SUNERIMAS 9 KILPU PYNELE), 3 AKIU SUNERIMAS 9 KILPU PYNELE,

SUTARTINIAI ZENKLAI:

G - GEROJI AKIS
U – UZMETIMAS
P – KRYZMINE PERSUKTA AKIS
D – 2 I DESINE SUMEGZTOS AKYS
K – 2 I KAIRE SUMEGZTOS AKYS
3M – 3 SUMEGZTOS AKYS
VIENA AKIS NUO KARIOJO VIRBALO PERKELIAMA ANT DESINIOJO NEISMEGZTA1


Numezgiau pusę ir matau, kad ryškiai trumpa bus - man tik visiškas miniakas išeis unsure.gif. Reikėtų iki kelių... Gal ką patartumėte, kaip to rašto prikurt būtų galima...
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2010 02 05, 00:20)
mergaitės, prašau pagalbos ar patarimo 4u.gif
Susigundžiau servetėliniais sijonais ir pabandžiau megzti. Kažkurioj sijonų temoj radau štai tokio sijonuko

Numezgiau pusę ir matau, kad ryškiai trumpa bus - man tik visiškas miniakas išeis unsure.gif. Reikėtų iki kelių... Gal ką patartumėte, kaip to rašto prikurt būtų galima...



nepanikuok nebus per trumpas pirmiausiai pabaik raštą o paskui gerom akim primegsk į viršų kad tas platėjimas būtų tik nuo klubų o išskalbus jis dar šiek tiek patys tai paskui žiūrėk kad nebūtų per ilgas. beje aš irgi pradžioje taip galvojau o po skalbimo teko nuo viršaus nuardyti visus 5 cm nes persistengiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2010 02 05, 09:37)
nepanikuok nebus per trumpas pirmiausiai pabaik raštą o paskui gerom akim primegsk į viršų kad tas platėjimas būtų tik nuo klubų o išskalbus jis dar šiek tiek patys  tai paskui žiūrėk kad nebūtų per ilgas. beje aš irgi pradžioje taip galvojau o po skalbimo teko nuo viršaus nuardyti visus 5 cm nes persistengiau  doh.gif

dėkui, vogels, žinau, kad reikės primegzti, bet kad turbūt niekaip neišeis iki kelių ilgis... Aš aukštoka... Bet bandysiu pirmiau užbaigt, o tada jau vėl panikuosiu smile.gif
Atsakyti
Ziūrint pagal kokia servetėle mezgi. As mezgiau kur yra 91 eile, tai mezgiau nuo 16 eiles ir ilgis gavosi nuo klubu siek tiek už keliu. Mano ugis 172. Tai manau jei tiek eiliu susidarys tai tikrai bus geras ilgis.
Atsakyti
QUOTE(audronele @ 2010 02 05, 14:56)
Ziūrint pagal kokia servetėle mezgi. As mezgiau kur yra 91 eile, tai mezgiau nuo 16 eiles ir ilgis gavosi nuo klubu siek tiek už keliu. Mano ugis 172. Tai manau jei tiek eiliu susidarys tai tikrai bus geras ilgis.

ten nuo 13 eilės ir viso 57 eilės... Mažai tada... verysad.gif. Jau turbūt mesiu... verysad.gif
Atsakyti
Nemesk...paieskok kokiu deranciu motyvu ir megzk i virsu, isardyk virsutine eile atsargiai ir net perejimo nesimatys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastaneda: 05 vasario 2010 - 20:10