Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(Merelanta @ 2010 01 25, 14:23)
laba visoms,kreipiuosi cia gal kas pagelbes,sumasciau nusimegzti sijona,bet kadangi nesu gera mezgeja,gal kas galite pagelbeti,noreciau pynemis megzto trumpo mini sijonuko,gal kazkas kazka esate dariusios,gal schemyciu turite blush2.gif

Čia yra vien sijonų schemos-gal kas kris į akį mirksiukas.gif
http://www.supermama...howtopic=398124
Atsakyti
Atejau pasiklausti blush2.gif gal kas galetumete patarti, apie kiek mazdaug reiketu MAXI nerimo siulu nusipirkti, vasariniam nertam sijonui, S (36) dydzio ir siek tiek zemiau keliu? Niekada nesu nerusi sijono, o taip uzsinoooorejau...bet neisivaizduoju, kiek reikes siulu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 01 25, 16:23)
Atejau pasiklausti blush2.gif gal kas galetumete patarti, apie kiek mazdaug reiketu MAXI nerimo siulu nusipirkti, vasariniam nertam sijonui, S (36) dydzio ir siek tiek zemiau keliu? Niekada nesu nerusi sijono, o taip uzsinoooorejau...bet neisivaizduoju, kiek reikes siulu... doh.gif

na jei esi ne zema, tai manau 3 maxiu butu gana ax.gif nes as nesioju S ir esu zema - man 2 pakanka., o is 4 esu nusinerusi suknele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 01 25, 16:37)
na jei esi ne zema, tai manau 3 maxiu butu gana ax.gif  nes as nesioju S ir esu zema - man 2 pakanka., o is 4 esu nusinerusi suknele 4u.gif

Aciux 4u.gif
As 174cm, tai turbut 3-ju reikes ax.gif

Ir dar paklausti norejau, is ko jus darote tuos pasijonius? Siuvate? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 01 25, 17:01)
Aciux 4u.gif
As 174cm, tai turbut 3-ju reikes ax.gif

Ir dar paklausti norejau, is ko jus darote tuos pasijonius? Siuvate? unsure.gif

Šiaip tai ir nuo rašto dar priklauso, ar retas, ar tankus, ir pats sijonas, ar platėjantis, ar tiesus.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 01 25, 17:11)
Šiaip tai ir nuo rašto dar priklauso, ar retas, ar tankus, ir pats sijonas, ar platėjantis, ar tiesus.

Zinau, kad priklauso...nu, bet mazdaug klausiu... smile.gif Jei iseis trumpesnis, tai bus trumpesnis...bet vistiek sijonas, o ne dirzas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 01 24, 18:54)
Na aš skubu girtis-sijono kliošinė dalis baigta

Dabar reiks surinkt akis nuo liemens ir dar šiek tiek pamezgėt

Nu thumbup.gif .As irgi baigiau, bet dar nenufotkinau. Sugalvojau kad man sukneles reikia biggrin.gif Savaitgali baliukas nusimato... Tai dabar jau baigiu liko tik rankoves. Kai viska pabaigsiu tada pasidemonstruosiu biggrin.gif Mano matau daugiau motyvu gavosi, del to ir siulu daugiau suejo, nors tiek nereikejo. Galejau kokiais trim motyvais maziau daryti, bet nieko...bus gerai
Atsakyti

user posted image
[/quote]

prasau pagalbos, 44 eilei pritrukau poros akiu doh.gif , 42 viskas pagal rasta puikiai uzsibaige, toliau irgi atrodo gerom negalejau pamest, o dabar trukstu, ardyt tas dvi eiles? o gal dadet pora akiu? ax.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2010 01 26, 15:53)

prasau pagalbos, 44 eilei pritrukau poros akiu doh.gif , 42 viskas pagal rasta puikiai uzsibaige, toliau irgi atrodo gerom negalejau pamest, o dabar trukstu, ardyt tas dvi eiles? o gal dadet pora akiu? ax.gif

O gal 42eilėj kokį užmetimą praleidai? Jei gerai patyrinėjus,rastum kurioj vietoj trūksta,tai gal ir uždėjus kažko blogo nebūtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 01 26, 22:11)
O gal 42eilėj kokį užmetimą praleidai? Jei gerai patyrinėjus,rastum kurioj vietoj trūksta,tai gal ir uždėjus kažko blogo nebūtų  g.gif


klaida radau nuardziuspora eiliu, dabar prasau paaiskinkit, 46 eile--ismezgu 4 geras eiles, toliau mezgu pagal rasta, kaip supratau is mergaiciu diskusiju tu 4 akiu pritruksiu gale, tada jas mezgu ant tu pirmuju? jei taip tada man jau pirmoji akis pasislinks per 4 akis? ar viska gerai supratau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 01 25, 16:23)
Atejau pasiklausti blush2.gif gal kas galetumete patarti, apie kiek mazdaug reiketu MAXI nerimo siulu nusipirkti, vasariniam nertam sijonui, S (36) dydzio ir siek tiek zemiau keliu? Niekada nesu nerusi sijono, o taip uzsinoooorejau...bet neisivaizduoju, kiek reikes siulu... doh.gif

Ziurint ,koks modeliukas.Esu nerus kliosini sijonuka,tai suejo 4,5 maxiu
Atsakyti