Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

Ką tik numegztam nenaudoju jokių skalbimo priemonių, tik Lenor minkštiklį. Patiesiu, išformuoju, po to nebesitampo. Sumirkyto vaizdas daug gražesnis.
Atsakyti
[quote=naiste777,2010 01 20, 22:41]
Mergytės nepanikuokit.
Ot tai aciu 4u.gif uz palaikyma. Ir as bandau megzt toliau, tik siulu reiks vel varyt dasipirkti, nes tik 4 matkiukus papirkau. Ziuresim kas gausis. Labai plataus tai nesinori, bet ka daryt kai pati platoka biggrin.gif tai ir sijonas automatiskai plateja lotuliukas.gif Sekmes ReNcYtEa ir tau. Fotkinsim kai padarysim biggrin.gif Tiesa, o is kokiu siulu tu mezgi? As tai BBB mochera su silku, tik spalvu nebuvo - tai nelabai patinkancia pasiemiau schmoll.gif bet gal bus nieko.
Atsakyti
Va mano PP sijonukas is merinosu vilneles
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Herma: 22 sausio 2010 - 20:11
[quote=audronele,2010 01 21, 18:30]
[quote=naiste777,2010 01 20, 22:41]
Sekmes ReNcYtEa ir tau. Fotkinsim kai padarysim biggrin.gif Tiesa, o is kokiu siulu tu mezgi? As tai BBB mochera su silku, tik spalvu nebuvo - tai nelabai patinkancia pasiemiau schmoll.gif bet gal bus nieko.
[/quote]
Aš ir iš šitos pačios mezgu,o spalvą tai rudą šį sykį pasirinkau. Man ir 3kamuoliukų neužteks,bet ketvirto tai manau nedaug prireiks,bet aš ir paskui dar planuoju liemenę nusimegzt,jei tik sijonas gausis nešiotinas lotuliukas.gif

[quote=Herma,2010 01 22, 20:06]
Va mano PP sijonukas is merinosu vilneles

[/quote]
Oi kaip gražu wub.gif Nu bet ką čia ir šnekėt-kai motera figūringa,tai visokie modeliai liuksiškai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Herma @ 2010 01 22, 21:06)
Va  mano PP sijonukas is merinosu vilneles
user posted image

Gražus sijonas ? 4u.gif 4u.gif Ir labai liuks batai .
Atsakyti
Na aš skubu girtis-sijono kliošinė dalis baigta
user posted image
Dabar reiks surinkt akis nuo liemens ir dar šiek tiek pamezgėt
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 01 24, 19:54)
Na aš skubu girtis-sijono kliošinė dalis baigta

Dabar reiks surinkt akis nuo liemens ir dar šiek tiek pamezgėt



na va tiesog nuostabu laukiam pasirodant galutinio varijanto jau pasipuošus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vogels: 24 sausio 2010 - 18:37
QUOTE(vogels @ 2010 01 24, 18:36)
na va tiesog nuostabu laukiam pasirodant galutinio varijanto jau pasipuošus  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Ačiū mirksiukas.gif Bus fotosesija ir pasipuošus,bet dar ir liemenė planuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 01 24, 18:54)
Na aš skubu girtis-sijono kliošinė dalis baigta

Dabar reiks surinkt akis nuo liemens ir dar šiek tiek pamezgėt


Nugi gražu. Spalva labai faina.
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 01 24, 18:54)
Na aš skubu girtis-sijono kliošinė dalis baigta
user posted image
Dabar reiks surinkt akis nuo liemens ir dar šiek tiek pamezgėt



labai dailu, as irgi toki narplioju tik sokoladini, jauciu neapseisiu be Jusu pagalbos, dabar 40 eile numezgiau, ziuresiu kaip cia toliau man eisis, einu tema perskaitysiu nuo pradziu nes maciau jau diskutavot apie si grozi, jei kas tikiuos visu Jusu pagalbos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2010 01 24, 22:12)
labai dailu, as irgi toki narplioju tik sokoladini, jauciu neapseisiu be Jusu pagalbos, dabar 40 eile numezgiau, ziuresiu kaip cia toliau man eisis, einu tema perskaitysiu nuo pradziu nes maciau jau diskutavot apie si grozi, jei kas tikiuos visu Jusu pagalbos  4u.gif

Visada prašom mirksiukas.gif Aš ir be jos niekaip būčiau neapsiėjus smile.gif
Atsakyti
laba visoms,kreipiuosi cia gal kas pagelbes,sumasciau nusimegzti sijona,bet kadangi nesu gera mezgeja,gal kas galite pagelbeti,noreciau pynemis megzto trumpo mini sijonuko,gal kazkas kazka esate dariusios,gal schemyciu turite blush2.gif
Atsakyti