Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(naiste777 @ 2009 07 08, 19:19)
O kaip neriat VS sijonuką, su vienu, ar su dviem užmetimais?

su dviem.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 07 08, 18:19)
O kaip neriat VS sijonuką, su vienu, ar su dviem užmetimais?


o as neriau su 3 uzmetimais, kad ilgesnis gautusi blush2.gif
Atsakyti
mano sijonukas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 07 10, 21:22)
mano sijonukas
user posted image

Labai dailus ir vasariskas sijonukas wub.gif thumbup.gif , noretusi pamatyt ir kaip ant modelio atrodo ax.gif
Atsakyti
Oi, tupiu apsikrovus mohera. doh.gif Už lango karšta, o aš sumąsčiau moherinį sijoną "servetėlinį". Kol kas , kas gaunasi man labai patinka. Liko visai nedaug, bet dabar jau taip platu, kad turbūt kokie 600 akių vienam rate, tai vieną ratą mezgu apie pusvalandį. O dar reikia apie 25 ratus nuvaryt. Bet aš jį padarysiu. Va, pasipasakojau... smile.gif
Atsakyti
Mums laukti rezultato nesunku lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
naiste, pirmyn, mes palauksim 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jolitag @ 2009 07 10, 22:22)
mano sijonukas
user posted image


grazus sijoniukas, toks svelnus ir lengvas... thumbup.gif
Atsakyti
Jė jė jė, pribaigiau savo sijoną. Rodau dar tiko džiūvimo stadijoj. Kai susiorganizuosiu pasijonį, pasirodysiu ir ant kūno
user posted imageuser posted image

Visa išsišiepusi vaikštau visą rytą smile.gif
Atsakyti
saunuole naiste777, gaudyk balioneli 4u.gif gal gali schemute pasidalint? labai dailiai atrodo blush2.gif as ruosiuosi kauopiuosi ir vis dar nepasiryztu megztam voratinkliukui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 07 20, 10:20)
Jė jė jė, pribaigiau savo sijoną. Rodau dar tiko džiūvimo stadijoj. Kai susiorganizuosiu pasijonį, pasirodysiu ir ant kūno
user posted imageuser posted image

Visa išsišiepusi vaikštau visą rytą  smile.gif


thumbup.gif wub.gif man net kojos linksta nuo tokiu sijonu ir sukneliu ax.gif pati mezgu suknyte moherine siuo metu ir laukiu nesulaukiu kada pabaigsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 07 20, 11:20)
Jė jė jė, pribaigiau savo sijoną. Rodau dar tiko džiūvimo stadijoj. Kai susiorganizuosiu pasijonį, pasirodysiu ir ant kūno
Visa išsišiepusi vaikštau visą rytą  smile.gif

Fantastiškai gražu thumbup.gif
Ko čia nevaikščiot ir aš taip daryčiau, pabaigus tooookį grožį drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės. Kaupiaus tokiam sijonui kokius 2 metus, vis į Viliuteees stebuklus žiūrėdama. Vis maniau, kad labai sudėtinga. Bet pasirodo visai ne. Įveikiau per 9 dienas. Pradžia gal kiek sudėtingesnė buvo, bet paskui, kai įsivažiuoji.............Mezgiau pagal šitą servetėlę user posted image
Čia pradžios schemutė, tik labai neryški user posted image
pradėjau nuo tos eilės, kur lapas prasideda, paskui dar į viršų truputį primezgiau
O čia vidurinė schema user posted image
Pakutinį raštą žiūrėjau tik iš paveiksliuko.
Atsakyti