Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

[quote=audronele,2010 01 17, 20:34]
Jooo sad.gif jau ardau. Nu numezgiau iki 54 eiles. Nelabai daug, bet kai ardyt dar reikia tai beveik tas pats kas megzt- po viena aki. Bijau paleist nes paskui visai nesugaudysiu. Zodziu aciu uz palaikyma 4u.gif ARDAU verysad.gif doh.gif O kaip tau sekasi?
[/quote
Šitie siūliukai ardysis puikiai, jeigu sudrėkinsit mezginuką. Aš tiesiog užpurškiu vandenuko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diwol @ 2010 01 18, 23:29)



oj koks gerulis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
DIWOL-labai grazus sijonukas thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(diwol @ 2010 01 18, 22:29)

Ech kaip gražu wub.gif Na aš kuo toliau,tuo labiau tiesiog įsimyliu rankų darbo sijonus smile.gif
O aš vėl turiu klausimą,mezgusiom servetėlinį sijoną. Aš jau numezgus daugiau,nei pusę ir tikrai matosi,kad bus per trumpas. Kaip jūs darėt-ar jums iš karto gerai gavosi,ar prieš siuvant pasijonį,sijonuką išskalbt,ar bent pagarint reikėtų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReNcYtEa: 19 sausio 2010 - 18:34
kokie sijonai cia gyvena wub.gif nerealu
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 01 19, 19:31)
Ech kaip gražu  wub.gif  Na aš kuo toliau,tuo labiau tiesiog įsimyliu rankų darbo sijonus  smile.gif
O aš vėl turiu klausimą,mezgusiom servetėlinį sijoną. Aš jau numezgus daugiau,nei pusę ir tikrai matosi,kad bus per trumpas. Kaip jūs darėt-ar jums iš karto gerai gavosi,ar prieš siuvant pasijonį,sijonuką išskalbt,ar bent pagarint reikėtų?

Nu viskas,atrodo truko kantrybe doh.gif Numezgiau iki 70 eiles,bet matau kad schmoll.gif gaunasi.Ir ilgio tik apie 35 cm ir siulu jau 3 matkiukus sumezgiau.Nezinau g.gif katoliau ir daryt.Ar cia ieskot kitos serveteles ir megzt naujai ar cia turet kantrybes ir pabaigt. Gal ir gerai gausis wub.gif Gal kas atsilieps jau mezgusios.Patarimo lauksim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(audronele @ 2010 01 20, 20:39)
Nu viskas,atrodo truko kantrybe doh.gif Numezgiau iki 70 eiles,bet matau kad  schmoll.gif gaunasi.Ir ilgio tik apie 35 cm ir siulu  jau 3 matkiukus sumezgiau.Nezinau  g.gif katoliau ir daryt.Ar cia ieskot kitos serveteles ir megzt naujai ar cia turet kantrybes ir pabaigt. Gal ir gerai gausis wub.gif Gal kas atsilieps jau mezgusios.Patarimo lauksim 4u.gif

Kažkuo panaši situacija ir pas mane -ką tik numezgiau 75eilę ir ilgio viso labo 33cm doh.gif Na aš megzdama 71eilę pradėjau trečiąjį matkelį.. Nu galvoju gal per stipriai akis sutraukiu,bet kad mezginys tikrai retas.. Kas per X-failai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReNcYtEa: 20 sausio 2010 - 21:28
Man irgi gavosi trumpas, nes mezgu tankiai. Viršutinės akys kadangi buvo atviros, tai mezgiau aukstyn, nesiaurindama ir neplatindama, kiauraraščiu pačiu elementariausiu, kokių 15 cm.
Rezultate- sijonas platėjantis nuo klubų. thumbup.gif
Deja, jau atiduotas. Paprašiau nufotografuot, ntr įdėsiu kai tik turėsiu.

Kelinto numerio virbalais mezgat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astaria: 20 sausio 2010 - 21:29
QUOTE(astaria @ 2010 01 20, 21:28)
Man irgi gavosi trumpas, nes mezgu tankiai. Viršutinės akys kadangi buvo atviros, tai mezgiau aukstyn, nesiaurindama ir neplatindama, kiauraraščiu pačiu elementariausiu, kokių 15 cm.
Rezultate- sijonas platėjantis nuo klubų.  thumbup.gif
Deja, jau atiduotas. Paprašiau nufotografuot, ntr įdėsiu kai tik turėsiu.

Na tą platėjantį nuo klubų ir aš darysiu.. O kokio ilgio tavo servetėlinis raštas gavosi?
Aš prieš kelias dienas kalbėjau su kaimyne. Jos giminaitė sakė vasarą nuėjo į vestuves su taip megzta suknele ir sulijo. Sakė suknelė siaubingai išsitysė,kad teko kažką perdarinėti. Tai ir aš dabar audžiu mintį-ar gerai būtų sijoną išskalbt g.gif Ar nepakis jo vaizdas. Merginos,gal turit jau patirties. Apskritai-kaip skalbiat šitokius sijonukus?
Mano šalis po pirmo skalbimo formą prarado,bet aš jį skalbiau paprastai(aišku rankomis)-šiltam vandenyj pagniaužiau,perskalavau...Gal yra koks "stebuklingesnis" būdas?
Papildyta:
QUOTE(astaria @ 2010 01 20, 21:28)

Kelinto numerio virbalais mezgat?

Aš 4,5nr
Atsakyti
Mergytės nepanikuokit. Gal pagal schemą galima ką nors kartoti, kad ilgesnis būtų? O jei ne, irgi ne baisu. Paskui viršuj galima primegzt arba kiauraraštį kokį, arba paprasčiausiom gerom akim ir viskas. O be to, išskalbus sijonas šiek tiek tempiasi. Savo pirmajam sijonui aš sumezgiau 7 kamuoliukus, tikrai buvo labai banguotas. Draugės ir sesės suknėms sumezgiau irgi po 7, tai atmetus kūną ir rankoves, sijonas kažkur iš 5 gavosi. Apie skalbimą tų mocherinių grožių: aš skalbiu visada su šampūnu, nesvarbiu kokiu, kad ir pačiu pigiausiu, pagniaužau pagniaužau ir viskas, paskui džiovinu visą ištampytą kaip servetėlę ant grindų. Prieš pradedant nešiot būtina išskalbti, nes ne toks pasipūtęs gaunasi ir tik tada visas grožis pasirodo. Dar girdėjau, kad šlapią į šaldymo kamerą kiša, kad nesipūkuotų, nebandžiau, nežinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 20 sausio 2010 - 21:44
QUOTE(naiste777 @ 2010 01 20, 21:41)
Mergytės nepanikuokit...

Oi-nu paskaitau ir lyg nurimsta širdelė rolleyes.gif Einu gal dar kokią eilę numegsiu šiandien -vis greičiau galutinį rezultatą sužinosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
o aš skalbiu su perwool, po to perskalauju su lenoru. rankom, aišku.
tikrai išskalbus patysta, bet nepakankamai smile.gif
Atsakyti