Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(audronele @ 2010 01 16, 17:30)
Aciu 4u.gif jau susigaudziau. As jau irgi ties 40 eile.Sekasi neblogai, tik galvoju ar ne per daug akiu busiu uzsidejus 160,  schmoll.gif kazkaip platu man rodos. Nu bet matysiu kazka taisysiu i virsu jei ka smile.gif Sekmes tau. 4u.gif

Aš dėjau 150,nes pagal vogels nuotrauką sprewndžiant,man atrodo,kad mano gabaritai biškiuką didesni,tai truputį padidinau,bet galvoju gal ir 140 būt užtekę g.gif Bet jau irgi neardysiu-bus kaip bus smile.gif
Atsakyti

user posted image
[/quote]
Merginos pagelbekit kas mezget. Mezgu pagal sia shema, bet atrodo prisidirbau doh.gif 46 eilej kur yra 4M su rodykle keturias pirmas akis ismezgiau gerom ir toliau pagal rasta, bet gale tas pacias keturias reikejo ko gero panaudoti vel,kad motyvas pasibaigtu g.gif O as neismezgiau. Motyve aisku akiu pritruko ir pagalvojau kad taip reikia. Bet kai pamezgiau toliau rastu matau kad kazkas ne taip. Paaiskinkit jei supratot ka klausiu. Nenoriu ardyt, bet matau kad jau teks, tik labai patvirtinimo is zinanciu laukiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(audronele @ 2010 01 17, 19:57)

Merginos pagelbekit kas mezget. Mezgu pagal sia shema, bet atrodo prisidirbau doh.gif 46 eilej kur yra 4M su rodykle keturias pirmas akis ismezgiau gerom ir toliau pagal rasta, bet gale tas pacias keturias reikejo ko gero panaudoti vel,kad motyvas pasibaigtu g.gif O as neismezgiau. Motyve aisku akiu pritruko ir pagalvojau kad taip reikia. Bet kai pamezgiau toliau rastu matau kad kazkas ne taip. Paaiskinkit jei supratot ka  klausiu. Nenoriu ardyt, bet matau kad jau teks, tik labai patvirtinimo is zinanciu laukiu 4u.gif

Jaučiu,ne-esu tikra,kad teks ardyt verysad.gif Man ir buvo kilęs toks klausimas,bet,kai gale man motyvui pritrūko akių-aš tas 4akis "panaudojau" ir toliau jau viskas ėjosi gerai. Taip kad-giliai kvėpuok ir ardyk console.gif O ar daug jau po tos klaidelės numezgei?
Atsakyti
Jooo sad.gif jau ardau. Nu numezgiau iki 54 eiles. Nelabai daug, bet kai ardyt dar reikia tai beveik tas pats kas megzt- po viena aki. Bijau paleist nes paskui visai nesugaudysiu. Zodziu aciu uz palaikyma 4u.gif ARDAU verysad.gif doh.gif O kaip tau sekasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audronele: 17 sausio 2010 - 20:37
QUOTE(audronele @ 2010 01 17, 20:34)
Jooo sad.gif jau ardau. Nu numezgiau iki 54 eiles. Nelabai daug, bet kai ardyt dar reikia tai beveik tas pats kas megzt- po viena aki. Bijau paleist nes paskui visai nesugaudysiu. Zodziu aciu uz palaikyma  4u.gif ARDAU verysad.gif  doh.gif O kaip tau sekasi?

Tfu tfu tfu-daug ardyt dar neteko-kokia 10akių daugiausiai ,nes kelis sykius klaidelę buvau įvėlus,bet greit pastebėjau. Na šiandien iki 59 eilės numezgiau. Bet mane lyg kitas nerimas graužt pradeda-liko numegzt apie 30eilių,o mano mezginio ilgis tai kiek daugiau nei sprindis. Bijau,kad per trumpas nesigautų. Bet dar save raminu,kad viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Tas pats ir man nerimas yra. Kazko trumpokas tas mezginys smile.gif Reiks kazka apacioj dakurti jei ka. Sekmes 4u.gif Mezgam toliau,o po to pasitarsim ka daryt. As pasiskaiciavau,kad nuo klubu man reiktu 65 cm,o cia matau gausis koks 45 g.gif Ka toliau daryt reikes schmoll.gif Matysim
Atsakyti
Mochera šiek tiek patįsta po skalbimo, mergaitės. Bent jau man tįso maždaug 30 cm mezginio patįso apie 5 cm. T.y. numegztas mano sijonas buvo 60 cm, o po skalbimo tapo 70 cm, taip kaip ir reikėjo. Bet kitos sakė, kad jom netįso visai. Niu nežinau g.gif
Atsakyti
Gal man kas galėtų padėti unsure.gif Važiavau pirkti siūlų suknelei, nusipirkau visam kitokius. Ir dabar sėdžiu pasimetusi verysad.gif Nusipirkau MAXI siūliukus, bet margus. Jie tokie gražūs, kad pamačiau, griebiau ir išėjau. Parėjusi namo negaliu sugalvoti kokį sijoną nusimegzti. nes turiu dar mintį nerti kostiumėlį, bet ten reikia vienspalvių siūlų, kitaip rašto nesimato, išbandžiau. Arba reikia pirkti naujus, arba gal kas turite kokią schemutę margam siūlui. Noriu arba suknelės, arba sijono ir bliuzelės. Būsiu dėkinga už idėjas.
Atsakyti
Cia pirmas mano nunertas sijonas . Pirma karta keliu, tikiuosi , kad pavyks
http:public.fotki.com/diwol/mano-mezginiai/040.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diwol: 18 sausio 2010 - 21:33
QUOTE(diwol @ 2010 01 18, 22:24)
Cia pirmas mano nunertas sijonas . Pirma karta keliu, tikiuosi , kad pavyks
http:public.fotki.com/diwol/mano-mezginiai/040.html

vau thumbup.gif super sijonukas thumbup.gif SUPER thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 01 18, 22:30)
vau thumbup.gif super sijonukas thumbup.gif SUPER thumbup.gif

O man neatsidaro schmoll.gif
Atsakyti
pabandysiu dar
http://public.fotki....giniai/040.html
Atsakyti