Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(vogels @ 2010 01 12, 17:54)
prie rodyklės kur parašytas skaičiukas tiek akių pradžioje aš išmegzdavau paprastai gerom ir jau tada pradėdavau raštą .

Ačiū už atsakymą 4u.gif
O tai čia prieš kiekvieną motyvą,ar tik eilės pradžioj g.gif
Atsakyti
tik eilės pradžioj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurdes72 @ 2010 01 12, 19:36)
tik eilės pradžioj mirksiukas.gif

Ale kaip įdomiai g.gif Nu bet jau jei taip reik-taip ir darysiu mirksiukas.gif
Nu kol kas dar ne daug nunarpulinau-kokias 10eilių,bet kaip smagiai man mezgasi wub.gif Nors,kiek suprantu,pats "smagumas" prasidės vėliau smile.gif
Atsakyti
Man dar vienas klausimas iškilo: tai 46,52 eilių pradžioj reikia paprastai išmegzt 4 akis,o 76 eilėj net 8? Čia neįsivėlus klaida?
Atsakyti
Jezus Marija ReNcYtEa kaip dziaugiuos kad tu jau mezgi O as dar vis skaitineju ir kaupiuosi. Jauciu irgi pradesiu greit, tai prasysiu pagalbos pas tamsta. Sekmes ir kanrybes mezgant 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audronele: 12 sausio 2010 - 22:40
QUOTE(audronele @ 2010 01 12, 22:39)
Jezus Marija ReNcYtEa kaip dziaugiuos kad tu jau mezgi  O as dar vis skaitineju ir kaupiuosi. Jauciu irgi pradesiu greit, tai prasysiu pagalbos pas tamsta. Sekmes ir kanrybes mezgant  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ačiū 4u.gif Bet kol kas net tos kantrybės išbandymo nereikia-vienas malonumas-mezginys švelnutis,minkštutis wub.gif Aš jau mintį audžiu,jei tik pasiseks aišku,dukrai ir dukterėčiom po tokį sijonuką numegzti smile.gif
Taip,kad neskaitinėk,o veik -virbalus į rankas ir-PIRMYN 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 01 13, 08:35)
Ačiū  4u.gif  Bet kol kas net tos kantrybės išbandymo nereikia-vienas malonumas-mezginys švelnutis,minkštutis  wub.gif  Aš jau mintį audžiu,jei tik pasiseks aišku,dukrai ir dukterėčiom po tokį sijonuką numegzti  smile.gif
Taip,kad neskaitinėk,o veik -virbalus į rankas ir-PIRMYN  4u.gif

Tai va varau siūlų pirkti, tik nežinau kiek g.gif nes as ne tokia ir "siaura" biggrin.gif 12-14 išmiera, o ir ilgį noriu ilgesnio. Ir dar galvoju kaip čia ji pailginti, kad tik nuo klubų pradėtų platėti, nes kitaip gali gautis "kiek paritus- tiek pastačius" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 01 12, 23:02)
Man dar vienas klausimas iškilo: tai 46,52 eilių pradžioj reikia paprastai išmegzt 4 akis,o 76 eilėj net 8? Čia neįsivėlus klaida?



tikrai nėra jokios klaidos schemoj . ties 46 ir 52 eilute tik mezginio pradžioj išmezgi po 4 akis gerai ir pagal raštą toliau iki galo , nuo 62 iki 74 po vieną akį gerai ir pirmyn toliau pagal raštą o 76 visas 8 gerai taip kaip brėžinį pažymėta . iš tikrųjų smagumas tik prasideda . svarbu matyti ir suprasti koks motyvas turi gautis ir ar tikrai toj vietoj tas akis reikia sumegzti . nes iš tikrųjų tai mezgiau vakarais po darbo dienos ir atrodo kad tą eilutę išmoksti ir kartoji automatiškai be klaidų bet kai pradedi sekančią eilutę jau matai kad ne į temą susimezga tai užmetimą praleidus tai tą vieną akį pamiršau prieš visą eilutę ir jau taisyt reikia nes raštas kreivoja . tiesiog labai labai daug kantrybės ir atidumo. jei ratu mezgi su valu nepamiršk užsiženklinti skirtuku kur eilutės pradžia, kad nepaklystum tarp eilučių. labai laukiam pasirodant
Atsakyti
QUOTE(audronele @ 2010 01 13, 10:30)
Tai va varau siūlų pirkti, tik nežinau kiek g.gif nes as ne tokia ir "siaura" biggrin.gif 12-14 išmiera, o ir ilgį noriu ilgesnio. Ir dar galvoju kaip čia ji pailginti, kad tik nuo klubų pradėtų platėti, nes kitaip gali gautis "kiek paritus- tiek pastačius" lotuliukas.gif

Na aš ir ne iš tų monekenių blush2.gif Net kelios moteriškės,kai pasigyriau,pasakė,ar nestorins manęs.. Bet aš darau kaip berods vogels sakė-pradįjau ir kelias eiles numezgiau kitu siūlu,o paskui jį nuardysiu,surinksiu akis ir padarysiu tokį kaip ir pažemintą liemenį,kad tas kliošas eitų nuo klubų.


QUOTE(vogels @ 2010 01 13, 16:02)
tikrai nėra jokios klaidos schemoj  . ties 46 ir 52 eilute tik mezginio pradžioj išmezgi po 4 akis gerai ir pagal raštą toliau iki galo ,  nuo 62 iki 74 po vieną akį gerai ir pirmyn toliau pagal raštą o 76 visas 8 gerai taip kaip brėžinį pažymėta . iš tikrųjų smagumas tik prasideda . svarbu matyti ir suprasti koks motyvas turi gautis  ir ar tikrai toj vietoj tas akis reikia  sumegzti . nes iš tikrųjų tai mezgiau vakarais po darbo dienos  ir atrodo kad tą eilutę išmoksti ir kartoji automatiškai be klaidų bet kai pradedi sekančią eilutę jau matai kad ne į temą susimezga tai užmetimą praleidus tai tą vieną akį pamiršau prieš visą eilutę ir jau taisyt reikia nes raštas kreivoja . tiesiog labai labai daug kantrybės ir atidumo.  jei ratu mezgi su valu nepamiršk užsiženklinti skirtuku kur eilutės pradžia, kad nepaklystum tarp eilučių. labai laukiam pasirodant

Labai tau ačiū už paaiškinimą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReNcYtEa: 13 sausio 2010 - 18:14
ReNcYtEa kaip sekasi mezgimas? Itariu jau sijonukas i pabaiga.Pradedu ir as clap.gif ,bet kokia geda blush-anim-cl.gif nezinau ka reiskia schemoj visi zenklai: taskiukas, tuscias langelis skaiciukai tarpuose. Laukiu pagalbos. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(audronele @ 2010 01 15, 20:28)
ReNcYtEa kaip sekasi mezgimas? Itariu jau sijonukas i pabaiga.Pradedu ir as clap.gif ,bet kokia geda blush-anim-cl.gif nezinau ka reiskia schemoj visi zenklai: taskiukas, tuscias langelis skaiciukai tarpuose. Laukiu pagalbos. Aciu  4u.gif

Oi dar pabaiga toli-grįžo vyrelis iš reiso (jis pas mane tolimųjų reisų vairuotojas),tai dabar biškiuką mezgimas pristoja. Bet kiek numezgus(iki 48eilės),tai labai smagiai mezgėsi,tik jau kur daugiau to kiauraraščio prasideda-tikrai reikia vis stebėt,kad nebūtų klaidų privelta. Aš jau du kartus "sumilinus" buvau lotuliukas.gif
Juodas taškiukas-užmetimas;
tuščias langelis-gera akis,o skaičius jame-kiek tų gerųjų akių išmegzti mirksiukas.gif
sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif jau susigaudziau. As jau irgi ties 40 eile.Sekasi neblogai, tik galvoju ar ne per daug akiu busiu uzsidejus 160, schmoll.gif kazkaip platu man rodos. Nu bet matysiu kazka taisysiu i virsu jei ka smile.gif Sekmes tau. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audronele: 16 sausio 2010 - 17:31