Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(ausrytyja @ 2010 01 10, 12:19)

na merginos ir grožiai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  tik vat aš daug mezgu šiaip, bet to servetėlinio dar nebandžiau, o taip norėtųsi ax.gif  na gal kauptis reikia, pabaigti visus darbus ir pirmyn turbūt. Tik bijau ar viskas išeis, nėes servetėlių virbalais irgi nemezgu smile.gif



QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 01 10, 12:38)
Visada būna pirmas kartas  mirksiukas.gif  Aš ir servetėlių nebandžius,bet sijonui jau nusiteikiau-ryt einu pirkt siūlų  ax.gif  Žiūrėsim,kas gausis  smile.gif


Viskas gausis gerai. AŠ ir servetėlių nemezgus, sijoną pirmą mezgiau. Viskas gavos neblogai, tik motyvų per daug pridariau, tai labai jau kliošinis išėjo. Svarbu teisingai pasiskaičiuot, kiek akių užsidėt. Bet jei per daug, tai nieko baisaus, tik darbo daugiau ir sijonas gaunasi labiau prirauktas. Taip kad drąsos ir pirmyn!!! O mes visas palaikysim ir kuo galėsim padėsim.
Atsakyti
Merginos , o kaip jus pasiskaiciuojat serveteliniams sijonykams nuo kurios schemos vietos daryti ? Nes as niekaip nepataikau , kazkaip iskarto uzbanguoja mezginys, o juk turi graziai apvaliai kaip saules kliosas darytis g.gif
Atsakyti
[quote=vogels,2010 01 09, 13:01]
na va ir aš įveikiau pirmą mocherinį sijoną ir liemenę ir ne taip jau labai buvo baisu kaip iš pradžių tik gal dar einu ieškot gumo juosmeniui g.gif kažkaip nekrenta bet norisi tvirčiau kad laikytūsi biggrin.gif

Nu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif truksta zodziu. Kai pamaciau ir as uzsimaniau. Jei nebutu paskaptis is kokiu siulu ir kiek ju reikia tokiam groziui, kokiais virbalais mezgete. Ir aisku shemutes bei mezgimo paslapciu noretusi blush2.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2010 01 09, 13:01)
na va ir aš įveikiau pirmą mocherinį sijoną ir liemenę ir ne taip jau labai buvo baisu kaip iš pradžių tik gal dar einu ieškot gumo juosmeniui  g.gif kažkaip nekrenta bet norisi tvirčiau kad laikytūsi  biggrin.gif

jau kaip grazu wub.gif galir as susigundysiu is plonesniu siulu sau toki pasigaminti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 10 sausio 2010 - 22:29
[quote=audronele,2010 01 10, 21:12]
[quote=vogels,2010 01 09, 13:01]
na va ir aš įveikiau pirmą mocherinį sijoną ir liemenę ir ne taip jau labai buvo baisu kaip iš pradžių tik gal dar einu ieškot gumo juosmeniui g.gif kažkaip nekrenta bet norisi tvirčiau kad laikytūsi biggrin.gif

Nu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif truksta zodziu. Kai pamaciau ir as uzsimaniau. Jei nebutu paskaptis is kokiu siulu ir kiek ju reikia tokiam groziui, kokiais virbalais mezgete. Ir aisku shemutes bei mezgimo paslapciu noretusi blush2.gif Aciu 4u.gif
[/quote]


Ir aš to paties norėjau paklausti 4u.gif
Atsakyti
[quote=man_patinka_lietus,2010 01 09, 18:46]
labai gražu bigsmile.gif
[/quote]


[quote=Vandenė,2010 01 09, 20:50]
Vogels, mezginys tiesiog pasaka wub.gif
[/quote]


[quote=norwa,2010 01 09, 21:05]
vogels nuostabu thumbup.gif
[/quote]


[quote=viosim,2010 01 09, 21:23]
Labai gražu, Vogels.
[/quote]


[quote=*MONAMI*,2010 01 09, 21:45]
bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif tikrai labai gražu thumbup.gif
[/quote]


[quote=asarele54,2010 01 10, 00:08]
vogels Labai dailus komplektukas thumbup.gif
[/quote]


[quote=ausrytyja,2010 01 10, 13:19]
na merginos ir grožiai tik vat aš daug mezgu šiaip, bet to servetėlinio dar nebandžiau, o taip norėtųsi na gal kauptis reikia, pabaigti visus darbus ir pirmyn turbūt. Tik bijau ar viskas išeis, nėes servetėlių virbalais irgi nemezgu smile.gif
[/quote]


[quote=ReNcYtEa,2010 01 10, 13:38]
Visada būna pirmas kartas Aš ir servetėlių nebandžius,bet sijonui jau nusiteikiau-ryt einu pirkt siūlų Žiūrėsim,kas gausis smile.gif
[/quote]


[quote=Herma,2010 01 10, 22:58]
Merginos , o kaip jus pasiskaiciuojat serveteliniams sijonykams nuo kurios schemos vietos daryti ? Nes as niekaip nepataikau , kazkaip iskarto uzbanguoja mezginys, o juk turi graziai apvaliai kaip saules kliosas darytis g.gif
[/quote]


[quote=audronele,2010 01 10, 23:12]
Nu thumbup.gif truksta zodziu. Kai pamaciau ir as uzsimaniau. Jei nebutu paskaptis is kokiu siulu ir kiek ju reikia tokiam groziui, kokiais virbalais mezgete. Ir aisku shemutes bei mezgimo paslapciu noretusi blush2.gif Aciu
[/quote]


[quote=Zuviukas:),2010 01 11, 00:28]
jau kaip grazu wub.gif galir as susigundysiu is plonesniu siulu sau toki pasigaminti
[/quote]


[quote=nonita,2010 01 11, 02:06]
Ir aš to paties norėjau paklausti 4u.gif
[/quote]

ačiū visom už gražius žodžius 4u.gif pabandysiu atsakyti į visus klausimus
mezgiau iš BBB mocheros su šilku ( 70 % kid mochera ir 30 % silko ) matkelyje buvo 25 gr arba 220 m sunaudojau sijonui 2,5 matkelio o liemenei tik 1 matkelį virbalai su valu nr 5 mezgiau nuo 16 eilutės man reikėjo 14 motyvų . nepamenu uždėjau ar 140 ar 160 akių ant kito siūlo pamezgiau pradžią 2-3 eilutes ir tada įvedžiau jau mocherinį siūlą ir numezgiau visą servėtėlę tada išardžiau tą pagalbinį siūlą surinkau akis ir pamezgiau į viršų tik gerom akim kad gautūsi sijono platėjimas nuo klubų . įvėriau specialų plonytį gumą kurio net nematyti ir viskas. o čia schema
user posted image
Atsakyti
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2010 01 08, 20:30)
Fantastiškai gražu  wub.gif Gal pasidalintumėt schemute?

Megzta pagal šia schemutę
http://i073.radikal....31b939b202e.jpg

Papildyta:
QUOTE(vogels @ 2010 01 09, 13:01)
na va ir aš įveikiau pirmą mocherinį sijoną ir liemenę ir ne taip jau labai buvo baisu kaip iš pradžių tik gal dar einu ieškot gumo juosmeniui  g.gif kažkaip nekrenta bet norisi tvirčiau kad laikytūsi  biggrin.gif

user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
koks gražus kostiumėlis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2010 01 11, 09:29)
. o čia schema


O paaiškinkit man prašau,ką reiškia šalia eilės Nr tie "1M,8M,4M". Ir dar man ne visai aišku skliausteliuose ženklai. Pvz. (2X "trikampukas" ir "juodas taškiukas" ). Ar aš teisingai supratau : darai užmetimą,sumezgi 2akis ir dar kart tas pats?
Arba pvz.16 eolė: numezgi 8 akis geras,2 sumezgi ir taip visą eilę kartoji?
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 01 11, 22:03)
O paaiškinkit man prašau,ką reiškia šalia eilės Nr tie "1M,8M,4M". Ir dar man ne visai aišku  skliausteliuose ženklai. Pvz. (2X "trikampukas" ir "juodas taškiukas" ). Ar aš teisingai supratau : darai užmetimą,sumezgi 2akis ir dar kart tas pats?
Arba pvz.16 eolė: numezgi 8 akis geras,2 sumezgi ir taip visą eilę kartoji?

šalia eilės nr. esantys skaičiai prie M rodo, kiek akių reikia neišmegzti lyginėje eilėje prieš pradedant naują nelyginę rašto eilę. ( čia dėl to, kad raštas nenukryptų). O skaičius prieš daugybos ženklą rodo, kiek kartų reikia kartoti skliausteliuose esantį raštą ( tai dėl schemos kompaktiškumo). smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2010 01 12, 00:20)
šalia eilės nr. esantys skaičiai prie M rodo, kiek akių reikia neišmegzti lyginėje eilėje prieš pradedant naują nelyginę rašto eilę. ( čia dėl to, kad raštas nenukryptų).

blink.gif viešpatie aukštielninkas,o tai kaip čia dabar g.gif Kaip tai neišmegzt-jas nukelt tik ar kaip? Visai nesuprantu verysad.gif
O aš vakar jau pradėjau sijoną (uždėjau 150akių ir,kiek suprantu,bus 15motyvų).
Atsakyti
prie rodyklės kur parašytas skaičiukas tiek akių pradžioje aš išmegzdavau paprastai gerom ir jau tada pradėdavau raštą .
Atsakyti