Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

Norėčiau paklausti merginų,turinčių praktikos sijonų nėrime:domina šioj nuorodoj baltas sijonas
http://www.supermama...howtopic=398124
Ar aš gerai supratau:visų pirma reikia nunerti A dalį,po to Б dalį nerti tiek kartų,kokio ilgio sijono nori,o tada užbaigti B dalimi?
Atsakyti
ten sunumeruotos chemos neri 1 , 2, o 3 kartoji kokio ilgio nori ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2009 12 14, 13:53)
sijonukas


QUOTE(mime @ 2009 12 15, 09:36)
mano planuose šis sijonas irgi wub.gif  wub.gif  wub.gif
super  thumbup.gif čia su vienu ar dviem užmetimais nėriai g.gif


Aha, šitas ir mano eilėje stovi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2009 12 16, 21:17)
Norėčiau paklausti merginų,turinčių praktikos sijonų nėrime:domina šioj nuorodoj baltas sijonas
http://www.supermama...howtopic=398124
Ar aš gerai supratau:visų pirma reikia nunerti A dalį,po to Б dalį nerti tiek kartų,kokio ilgio sijono nori,o tada užbaigti B dalimi?



ar šitas ?
user posted image
jei šitas tai tikrai taip kaip parašei neri tiek ilgio kiek nori ir užbaigi B dalimi tik pasižiūrėk kad gautūsi pagal raštą visas ananasas nes ten kur pažymėta Б pabaiga tai pagal mane trūksta 3 eilučių g.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 12 17, 14:51)
jei šitas tai tikrai taip kaip parašei neri tiek ilgio kiek nori ir užbaigi B dalimi tik pasižiūrėk kad gautūsi pagal raštą visas ananasas nes ten kur pažymėta Б pabaiga tai pagal mane trūksta  3 eilučių  g.gif

Taip ,sijonas šitas. Aš ir lyg maniau,kad trūksta,bet paskui pažiūrėjau,kad paskui kai pradedi vėl tą pačią dalį nert,raštą pradedi ne nuo pradžios eilės (turiu galvoje schemoj),bet per šiek tiek perslinkus ir lyg gerai gaunasi. Na ,tikiuosi,suprantamai parašiau. Bandysiu gal net šiandien pradėt ax.gif Buvau jau išsirinkus kitą modelį,bet kai pamačiau šitą.... wub.gif
Atsakyti
Na savo sijonuką jau kaip ir baigiau thumbup.gif Taip smagiai nėrėsi thumbup.gif Tik dabar nesumąstau kokį pasijonį siūt-pilką ar juodą g.gif Nors dūšia tai labiau linksta prie pilko... Gal tokį reiks ir siūtis.. Rodausi dar labai šviežią,prieš 10min.baigtą savo darbelį (aš juo labai džiaugiuosi lotuliukas.gif )
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 01 02, 20:41)
Na savo sijonuką jau kaip ir baigiau  thumbup.gif  Taip smagiai nėrėsi  thumbup.gif  Tik dabar nesumąstau kokį pasijonį siūt-pilką ar juodą  g.gif  Nors dūšia tai labiau linksta prie pilko... Gal tokį reiks ir siūtis.. Rodausi dar labai šviežią,prieš 10min.baigtą savo darbelį (aš juo labai džiaugiuosi  lotuliukas.gif  )

Nugi liuks darbas smile.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Norėčiau dar kartą paklausti merginų,jau nešiojančių megztus/nertus sijonus: kokio audinio pasijonius siuvatės? Aš žinau tik pamušalinį,tokį blizgų. Ar iš to ir reik siūtis?
Atsakyti
cia mano sokoladinis sijonas 'ananasais'...
user posted image
Atsakyti
vAI VAI KAIP GRAŽU IR SALDU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2010 01 04, 11:56)
cia mano sokoladinis sijonas 'ananasais'...

Vau kaip gražu thumbup.gif O tu jį čia iš apačios mezgei?
Aš ir jau palikau siuvėjai,kad pasijonį sukurptų. Tik dabar dar galvoju,ką čia man prie šito sijonuko susigalvot-ar kokią lemenę nusinert,ar megztinį g.gif Kažkaip liemenės norėtųsi-reik kuist liemenių temą-maž užkibs kas g.gif
Atsakyti
Lurdes,rencytea-aciukas 4u.gif
Rencytea-siulyciau tau tipo bolero prie sijono,ar svarkeli nerta,apacioje su 'ananasais'... smile.gif
Atsakyti