Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

Sveikos, gal turit pasiūlyti kokių modeliukų iš angoros mezgimui su virbalais? Mano mama nori.
Atsakyti
QUOTE(tecer @ 2009 12 08, 15:38)
Sveikos,  gal turit pasiūlyti kokių modeliukų iš angoros mezgimui su virbalais? Mano mama nori.

Nežinau, iš angoros sijoną g.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 12 08, 15:43)
Nežinau, iš angoros sijoną g.gif


O kas gali būti negerai? g.gif patarkit
Atsakyti
aha ir man idomu, sukneles tai mezga merginos, o kodel sijono negalima is angoros.. ?
Atsakyti
Na man atrodo, kad gali veltis ir išsisėdėt. Buvau nusimezgusi iš angoros megztuką, nepamenu pavadinimo, tai po kelių dienųkažkoks susivėlęs pasidarė.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 12 08, 22:09)
Na man atrodo, kad gali veltis ir išsisėdėt. Buvau nusimezgusi iš angoros megztuką, nepamenu pavadinimo, tai po kelių dienųkažkoks susivėlęs pasidarė.

Esu nusimezgus sijoną ir bolero iš angoros,puikiai nešiojasi,jau daugybę kartų vilkaus ir skalbiau,ir megsiu dar,net labiau patinka už moherą thumbup.gif dabar mezgu mažajai suknytę eit pas Kalėdų senį... mirksiukas.gif
Atsakyti
na pagaliau pristatau savo "didydi projekta"servetelinis sijunuka. Megztas is angoros - storesnio siulo nei iprasta tokiems sijonukams, bet noras tureti ji ilgaamzi nuleme butent tokia siulo sudeti cool.gif
taigi iskankintas, bet labai lauktas dryziukas 4u.gif

dziuvimo stadija ax.gif kai vyras atidare vonios duris, isgirdau: "o nauja kilimeli po stalu pirkai?" lotuliukas.gif
user posted image

poza priekiu ax.gif
user posted image

poza sonu ax.gif
user posted image
Atsakyti
Koks šaunus ir mielas sijonukas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Oi koks groooooooožis wub.gif Super thumbup.gif O kiek laiko mezgei?
Atsakyti
QUOTE(asarele54 @ 2009 12 09, 06:59)
Koks šaunus ir mielas sijonukas thumbup.gif  wub.gif



QUOTE(ReNcYtEa @ 2009 12 09, 08:19)
Oi koks groooooooožis  wub.gif Super  thumbup.gif  O kiek laiko mezgei?

aciu 4u.gif

uztrukau kokias 3 savaites, bet mezgiau tik kokias 2 val per diena ir ne kasdien. Dar plius ardyti teko, nes astas pradzioj nepatiko ir per platu buvo g.gif tai gal kokias 2 savaites g.gif visgi sugaisau po truputi narplinedama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 12 08, 23:15)
poza priekiu  ax.gif
user posted image



Super sijonukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir angora visai gerai žiūrisi ir ant servetėlinio sijonuko, pasirodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal schemutę galima? mirksiukas.gif
Atsakyti