Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(Liorka @ 2009 07 03, 13:47)
Turiu bent penkis sijonus, jei ne daugiau, nusinėrusi, tačiau nė vieno nenešioju, nes neturiu pasijonių. Gal galite pasidalinti paslaptimi, kaip jie turėtų tvirtintis prie sijono? Nes sijonai virsuj gi laisvi buna, tai pasijoni ant gumos reikia daryti? Bet turetu buti nelabai grazu.. Bandziau po apacia sijona prisiderinti, taciau judant nertas sijonas uzlipa auksciau, ar zemiau apatinio, ir negraziai atrodo, jeigu maikute neuzdengia virsaus. O jeigu pasijonyje daryti uztrauktuka - tai kokiu budu prie jo prisiuti nerini, kad po to ilystum? Sorry, jei kvaili klausimai, bet pakilo noras pradet nesioti savo gaminius biggrin.gif
O gal yra kokia nors tema apie pasijonius atskirai?


Sveika,
Man bendradarbė pasiuvo pasijonį. Jį prisiuvo prie sijono (mdžiagą pirkau pamušalinę, tokią kaip būna lietpalčiuose), bet prisiuvo ne prie pat apjuostuvo, o 2-3 cm žemiau (siūta lyg su klostėmis , ,,paraukiant"). Atrodo gražiai ir patogu nešioti. O sijoną sutraukiu nunerta juostele (sijonas platėjantis, jei būtų aptemptas, nežinau ką reiktų sugalvoti).
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 06 28, 17:39)


Mmmmmmmmmmmm... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2009 07 03, 12:47)
Turiu bent penkis sijonus, jei ne daugiau, nusinėrusi, tačiau nė vieno nenešioju, nes neturiu pasijonių. Gal galite pasidalinti paslaptimi, kaip jie turėtų tvirtintis prie sijono? Nes sijonai virsuj gi laisvi buna, tai pasijoni ant gumos reikia daryti? Bet turetu buti nelabai grazu.. Bandziau po apacia sijona prisiderinti, taciau judant nertas sijonas uzlipa auksciau, ar zemiau apatinio, ir negraziai atrodo, jeigu maikute neuzdengia virsaus. O jeigu pasijonyje daryti uztrauktuka - tai kokiu budu prie jo prisiuti nerini, kad po to ilystum? Sorry, jei kvaili klausimai, bet pakilo noras pradet nesioti savo gaminius biggrin.gif
O gal yra kokia nors tema apie pasijonius atskirai?


na as paskutiniajam sijonui radau paprasta sprendima ax.gif nupirkau skuduryne "kombinuka" ir prisiuvau prie nunerto sijono juosmens thumbup.gif tai net jokio sniurelio vert nereikia, nes kombinuko guma juosmeni puikiausiai laiko thumbup.gif
tik nezinau, ar i rudenini-ziemini sijona kombinukai tiktu g.gif nes i visus kitus sijonus tai siudavau pas siuveja pamusala, po to rankom prisiudavau prie sijono juosmens. Bet cia mane uzknisa tie raisteliai, nes jie bent jau man taip gerai nelaiko sijono doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 06 28, 17:39)

Labai dailus darbelis thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, gal turite sio sijonuko schemuciu? Neberandu niekur ant greicio... Esu ne prie savo pc. Labai aciu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2009 07 08, 14:20)
Merginos, gal turite sio sijonuko schemuciu? Neberandu niekur ant greicio... Esu ne prie savo pc. Labai aciu  4u.gif
user posted image



nuo cia tolyn keletas foto smile.gif http://picasaweb.goo...783167926408370 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2009 07 08, 13:25)

Kad, zinokit, nelabai radau butent sio sijono schemuciu, ten buvo tik daugiau sio sijono kitokiu foto 4u.gif zinau, kad buvo tikrai schemuciu, bet kad niekur dabar prispyrus reikalui nerandu doh.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2009 07 08, 15:07)
Kad, zinokit, nelabai radau butent sio sijono schemuciu, ten buvo tik daugiau sio sijono kitokiu foto 4u.gif zinau, kad buvo tikrai schemuciu, bet kad niekur dabar prispyrus reikalui nerandu  doh.gif sad.gif

cia paziurekit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2009 07 08, 14:17)

Oj, kaip aciu Jums uz nuoroda sia 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2009 07 08, 18:21)
Oj, kaip aciu Jums uz nuoroda sia 4u.gif  wub.gif

Laukiam rezultatu mirksiukas.gif
As tai Vs sijonuka ipusejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2009 07 08, 17:54)
Laukiam rezultatu mirksiukas.gif
As tai Vs sijonuka ipusejau ax.gif

Oj dar labai ilgai reikes laukt tu mano rezultatu, manyciau ax.gif
Bet uz tai labai lauksiu VS sijonuko, turetu buti super thumbup.gif
Atsakyti
O kaip neriat VS sijonuką, su vienu, ar su dviem užmetimais?
Atsakyti