Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(laumar @ 2009 11 22, 09:09)
Tarp kitko, jau buvau į viešumą išėjusi su tuo sijonu, daug žvilgsnių pagavau žiūrinčių į mano sijoną  thumbup.gif


prasom mums pasirodyti!!!laukiam foto biggrin.gif
dar klausimas-kiek tu uzdejai akiu pradzioje?kurioj eilej po to vel platinai?ar su rastu jis pats isplatejo?saules kliozas gavosi,ar mazesnis?
Atsakyti
Laba darbstuolytes  wub.gif
internete radau garzu sijonuka ir noriu paklausti gal kas uzmatet schema  ax.gif
http://public.fotki....inas/mezginiai/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arkliukas: 23 lapkričio 2009 - 19:20
QUOTE(arkliukas @ 2009 11 23, 19:19)
Laba darbstuolytes  wub.gif
internete radau garzu sijonuka ir noriu paklausti gal kas uzmatet schema  ax.gif
http://public.fotki....inas/mezginiai/

Labai panašiai Suknelių temoj viena forumietė suknelę nusimezgė. Pažiūrėk,gal tiks mirksiukas.gif
Va štai čia http://www.supermama...?...6112&st=216
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReNcYtEa: 23 lapkričio 2009 - 19:47
Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 11 23, 15:59)
prasom mums pasirodyti!!!laukiam foto biggrin.gif
dar klausimas-kiek tu uzdejai akiu pradzioje?kurioj eilej po to vel platinai?ar su rastu jis pats isplatejo?saules kliozas gavosi,ar mazesnis?



Taigi, žydrasis wub.gif , porą puslapių atgal yra nuotraukos
Dėjau 150 akių, raštas pats išplatėja ir gaunasi tikras saulės kliošas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, pribrendo mintis nusimegzti servetėlinį sijoną, bet iškilo klausimas- kaip reikia megzti, jei nenoriu, kad jis labai smarkiai išplatėtų- nenoriu saulės kliošo. Patarkit mezgėjėlės.
Atsakyti
QUOTE(tecer @ 2009 11 25, 18:23)
Sveikos, pribrendo mintis nusimegzti servetėlinį sijoną, bet iškilo klausimas- kaip reikia megzti, jei nenoriu, kad jis labai smarkiai išplatėtų- nenoriu saulės kliošo. Patarkit mezgėjėlės.

Tai kažin ar bus servetėlinis,jei be saulės kliošo. Juk ir mezgamas,kiek supratau,toks sijonas iš staltiesės rašto. O ji gi visada "kliošinė" smile.gif Bet manau įmanoma kažką sukurpti ir iš šiaip kokio kiauraraščio,ar kokį susiradus sijonėlį ne taip stipriai platėjantį mirksiukas.gif
Atsakyti
Jeigu nenori saulės kliošo, imk mažiau motyvų ir viskas
Atsakyti
J@lantos nuotraukoj radau labai graziu serveteliu thumbup.gif bandysiu megzt pirmaji sijona. prasom paaiskinti ka reiskia skaicius 7 19-oje eileje, du trejetai 21-oje eileje ir t.t. user posted image
Atsakyti
QUOTE(Boombate @ 2009 11 26, 00:13)
J@lantos nuotraukoj radau labai graziu serveteliu  thumbup.gif bandysiu megzt pirmaji sijona. prasom paaiskinti ka reiskia skaicius 7 19-oje eileje, du trejetai 21-oje eileje ir t.t. user posted image

Ten reikia tiesiog išmegzti nurodytą skaičių gerų akių. Pvz. kur skaičius 7 tai 7 - nias, o kur 3 reiškia 3. Čia yra parašyta tam, kad labai neišsiplėstų raštas ant popieriaus, nes priešingu atveju reikėtų piešti 7 kvadratukus it t.t. Nežinau, ar aiškiai parašiau. blush2.gif
Atsakyti
na merginos pagelbėkit mano pirmasis servėtėlinis sijonas toks kur mezgė Laumar user posted image ir turiu klausimą servėtėlė turi 90 eilučių pradėjau nuo 16 kaip ir jau numezgiau pagal raštą iki 38 bet sijono ilgis gavosi tik apie 15 cm o kaip jį pailginti doh.gif o jei dabar megsiu taip pat į ilgį dar tai daugės akių skaičius ir platės o paskui ar gausis tas perėjimas į kitą raštą kur jau nuo 40 eilutės prasideda jei pas mane motyve vietoj 20 akių bus kokia 40 ir ar taip bus gražu jau tos juostos bus labai užsisukę g.gif ką man daryti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vogels: 26 lapkričio 2009 - 10:11
QUOTE(lorkutė @ 2009 11 26, 01:23)
Ten reikia tiesiog išmegzti nurodytą skaičių gerų akių. Pvz. kur skaičius 7 tai 7 - nias, o kur 3 reiškia 3. Čia yra parašyta tam, kad labai neišsiplėstų raštas ant popieriaus, nes priešingu atveju reikėtų piešti 7 kvadratukus it t.t. Nežinau, ar aiškiai parašiau.  blush2.gif

labai aiskiai, aciu.
Atsakyti