Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(jurgjtaaa @ 2009 11 05, 00:08)
laba,prisiziurejau graziu dalykeliu ir nusprendziau papuosti savo panele,stai kas gavosi user posted image

labai graziai gavosi thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

QUOTE(emiliuxas @ 2009 10 28, 15:15)



tas antras labai fainas thumbup.gif kaip jis megztas + nertas?
Atsakyti
Rodau savo pirmą blyną su mahera 4u.gif Mezgiau su vienos forumietės pagalba 4u.gif
user posted image

user posted image

Prieš pora mėnesių net nedrįsau svajoti, kad galėčiau tokį numegzti, o prireikė tik labai daug noro ir šiek tiek pagalbos wub.gif Už kurią esu labai dėkinga vienai superinei mezgėjai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2009 11 11, 17:09)
Rodau savo pirmą blyną su mahera  4u.gif Mezgiau su vienos forumietės pagalba  4u.gif
user posted image

user posted image

Prieš pora mėnesių net nedrįsau svajoti, kad galėčiau tokį numegzti, o prireikė tik labai daug noro ir šiek tiek pagalbos  wub.gif Už kurią esu labai dėkinga vienai superinei mezgėjai  blush2.gif


SVEIKINU. Labai gražu thumbup.gif Ar tikrai nebaisu? blush2.gif
Aš vis nesiryžtu. O bet to man atrodo, kad storintų mane. Būt gerai pirma pasimatuoti ir įsitikinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 11 11, 17:23)
SVEIKINU. Labai gražu thumbup.gif Ar tikrai nebaisu? blush2.gif
Aš vis nesiryžtu. O bet to man atrodo, kad storintų mane. Būt gerai pirma pasimatuoti ir įsitikinti  ax.gif



Ačiū 4u.gif
Kad gyventum Tauragėj, galėtum pamatuoti mirksiukas.gif Baisu kažkodėl nebuvo, buvau įsitikinusi, kad tiks nors kol mezgi pamatuoti neįmanoma, matavausi tik tada kai išploviau, ištampiau ir sutvarkiau juosmenį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumar: 11 lapkričio 2009 - 17:00
QUOTE(laumar @ 2009 11 11, 18:09)
Rodau savo pirmą blyną su mahera  4u.gif Mezgiau su vienos forumietės pagalba  4u.gif
user posted image

user posted image

Prieš pora mėnesių net nedrįsau svajoti, kad galėčiau tokį numegzti, o prireikė tik labai daug noro ir šiek tiek pagalbos  wub.gif Už kurią esu labai dėkinga vienai superinei mezgėjai  blush2.gif


Labai grazus ir kruopsciai numegztas sijonukas thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Laumar, šaunuolė!!!! 4u.gif Labai kruopščiai mumegzta. O kokie čia siūliukai? Aš ir kaupiaus tiems moheriniams "servetėliniams" sijonams apie metus, vis informaciją rankiojau. O dabar jau ir sukneles mezgu... Gal galima būtų schemutę?
Atsakyti
Ačiū visom už pagyrimus wub.gif wub.gif wub.gif
Schema čia

Siūlai BBB Kid machera, suėjo trys matkeliai 4u.gif dėl spalvos, tai dievinu žydrą ir juodą kartu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2009 11 11, 15:09)
Rodau savo pirmą blyną su mahera  4u.gif Mezgiau su vienos forumietės pagalba  4u.gif



grazu,spalva is vis superine 4u.gif
tik maza foto,nesimato iso to grozio,imesk didesne,kad iziuretume grozius... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 11 12, 11:58)
grazu,spalva is vis superine 4u.gif
tik maza foto,nesimato iso to grozio,imesk didesne,kad iziuretume grozius... thumbup.gif



Paspausk ant nuotraukos ir atsiras didesnė nuotrauka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2009 11 12, 12:57)
Paspausk ant nuotraukos ir atsiras didesnė nuotrauka rolleyes.gif

as tai tikra 'tundra'... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
super,dabar pamaciau labai grazu,spalva is vis thumbup.gif
Atsakyti
laumar, labai gražu!
Aš tikriausiai būsiu dar viena, užsikrėtusi moherinių sijonų virusu... smile.gif Tik vieno dalyko kol kas nesuprantu, kiek pažiūrėjau parduotuvėse tie apvalūs virbalai būna 100 cm, na minimum 80 cm. Tai kaip su tuo virbalu PRADĖTI sijoną?? per liemenį, dėkui dievui, dar ne 100 ir net ne 80 biggrin.gif nu suprantu, kad šiek tiek plačiau reikia daryti nei liemuo, bet ne 100 gal... g.gif
Ar jūs randat pirkti trumpesnių virbalų, ar kažkaip sugebat su ilgu??
Atsakyti